Eprin
CZ|EN
Domovská stránka / Produkty / SnímačeSnímač Honeywell 3820i

Snímač Honeywell 3820i

Honeywell3820i-2.jpg
Honeywell3820i.jpg

Bezdrátový lineární snímač průmyslové třídy

3820i průmyslový bezdrátový lineární snímač je navržen tak, aby poskytoval vysoce výkonné lineární snímání čárového kódu pro aplikace, které vyžadují maximální spolehlivost v nejtěžších pracovních podmínkách.

Powered by Adaptus ® Imaging Technology 5.0, přináší rychlé a intuitivní čtení čárových kódů s vysokou a nízkou hustotou kódu, i těch, které jsou poškozené nebo špatně vytištěné. Kromě toho, stav technologické platformy dodává přístroji celkovou odolnost a spolehlivost.

Je vyroben pro snímání náročných aplikací, které vyžadující robustní řešení. Podle hodnocení IP54 je 3820i chráněn proti průniku prachu a tekutiny. Nicméně, na rozdíl od jiných snímačů průmyslové třídy má 3820i nejlepší vlastnosti ve své třídě a zajišťuje maximální komfort a produktivitu.

3820i se vyznačuje unikátním designem, který umožňuje snadný přístup k baterii, ale také odstraňuje nutnost ukotvit snímač při nabíjení.

Bluetooth ® bezdrátové připojení umožňuje uživatelům volně se pohybovat a eliminuje nutnost kabelů, když je třeba zajistit rychlou a přesnou datovou komunikaci.

 

Vlastnosti:

  • Vyrobeno pro průmyslové aplikace: ergonomický a snadno ovladatelný robustní kryt by měl podle normy IP54 vydržet až 50 pádů ze 2 m.
  • Bezdrátové připojení: Bluetooth verze 2.0 rádio umožňuje pohyb do 10 m od základny a snižuje rušení s jinými bezdrátovými systémy. Až sedm snímačů může komunikovat na jednu základnu, což snižuje celkové náklady.
  • Vysoký výkon při lineárním snímání čárových kódu: Adaptus Imaging Technology 5.0 umožňuje čtení všech lineárních čárových kódů, i těch, které jsou poškozené nebo špatně vytištěné.
  • Dlouhá životnost Lithium-ion baterie: má výkon až 50.000 snímků za plného nabití, zajišťující maximální dobu provozuschopnosti.
  • Snadný přístup k baterii: kolečka koncovky umožňují snadný přístup k baterii a poskytují tak zaměstnancům možnost rychlé výměny baterie a pokračovaní v práci.
  • Zjednodušené zařízení konfigurace: Visual Xpress ™ program umožňuje programování a konfiguraci zařízení v hostitelském systému pomocí snadno použitelného Windows ® grafického uživatelského rozhraní.
     
Priorita: 50,
Výrobce: Honeywell,
Připojení: RS232, USB, Bluetooth, Emulace klávesnice, RS232 (RS422/485),
Snímací prvek: Imager (2D),
Typ kódu: Čárový kód, 2D kód,
Poptávka produktu

Dokumenty ke stažení:

Adobe PDF Dokument1689-3820I_DS_RevB_0110_EN
Spolupracujeme s významnými partnery
Více než 27 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Kontakt
BrnoPodnikatelská 2956/6, B3, Brno +420 538 707 200
Zaregistrujte se k odběru novinek
Projevením souhlasu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel zasílání obchodních sdělení. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti najdete v Podmínkách ochrany osobních údajů.
Newsletter