Eprin
CZ|EN
Domovská stránka / Produkty / RFIDConfidex Temperature Monitoring Label™

Confidex Temperature Monitoring Label™

confidex-temperature
confidex-temperature-2
Confidex Temperature Monitoring Label™ je pasivní tag na baterii (BAP) pracující v UHF frekvenci. Zejména se používá pro monitorovací aplikace různých chladicích řetězců a zdravotnických dodávek.

Štítek sleduje skladovací a přepravní teplotu zboží podléhajícího rychlé zkáze, jako jsou čerstvé potraviny, léčiva a citlivé chemikálie. Pokud je předdefinovaná horní nebo dolní mez překročena, uloží se alarmující informace do paměti štítku. To umožňuje uživatelům zjistit přerušení komplexnosti balení na chladicím řetězci s jakoukoliv UHF RFID čtečkou, kdykoliv během přepravy a skladování.

Uživatel nastaví požadované teplotní limity, interval měření a jiné konfigurační údaje před připevněním štítku na sledovanou položku. Confidex Temperature Monitoring Label™ je na jedno použití daného řetězce.

CTML™ je k dispozici na projektové použití. Pro přesné specifikace, vzorky a dotazy se prosím obraťte na náš EPRIN TEAM.

 
Použitelné v odvětvích:
  • Výroba
  • Automotive
  • Potraviny
  • Logistika a RTI operace
  • Zdravotnictví
Priorita: 0,
Frekvence: UHF,
Použitelná odvětví: Výroba, Automotive, Logistika a RTI Operation, Zdravotnictví,
Povrch: Plast,
Poptávka produktu
Kategorie tagu  Label
Technologie UHF (C1G2) Battery Assisted Passive Sensor
Typ  Global  
Velikost 85,6 x 54 x 0,8 mm 3,37 x 2,13 x 0,03 in 
Paměť  352 bit EPC + 3072  
Čtecí vzdálenost  až 40 m  131 ft 
Operační teplota  -30°C až + 64°C  -22°F až + 147°F
IP třída IP68  

Dokumenty ke stažení:

Další produkty

RFID anténa Zebra AN480, 26 x 26 cm

RFID anténa Zebra AN480, 26 x 26 cm
Anténa AN480 nabízí maximální výkon a flexibilitu použití. Její extrémně nízký poměr os je skoro o 50 procent nižší než u typického zařízení pro RFID, což přináší rovnoměrný zisk a tím vynikající výkon. Tato anténa nabízí velmi dobré krytí, čímž je vhodná jak pro vnitřní, tak venkovní využití. Je snadno upevnitelná na strop a zdi pro vytvoření vynikající čtecí zóny okolo regálů, v dveřních prostorách, na nakládacích plošinách a rampách.   Výhody Extrémně nízký poměr os přináší více konstantní zisk Díky širokému rozsahu frekvence je možné její celosvětové zapojení IP54 krytí zaručuje spolehlivý výkon jak ve vnitřním, tak ve venkovním prostředí      
Zobrazit detail

Ruční terminál Zebra MC3190Z

Ruční terminál Zebra MC3190Z
Ruční terminál Motorola MC3190-Z s RFID je mobilní terminál navržen speciálně pro rozšíření výhod RFID nad rámec běžných prostor. Od průmyslových aplikací přes podnikatelské prostředí až po práci u koncového zákazníka. Motorola je známa svou robustní konstrukcí, odolností, vysokým výkonem a spolehlivostí. Zde přidává vysokou spolehlivost RFID čtečky pro ještě rychlejší čtení a vyšší propustnost. Přidejte novou průkopnickou anténu, kde nezáleží na orientaci, a dostanete výsledek, kterým je velmi univerzální zařízení orientované do všech prostředí, od maloobchodních prodejen a zdravotnických zařízení až po kanceláře. Motorola RFID reader engine Poskytuje moderní, vysoce efektivní výkon čtení pro rychlejší a vyšší propustnost. Motorola - patentované všesměrové antény MAX RFID Orientačně-schopná konstrukce antén eliminuje potřebu přesného readeru a směrovaných tagů, pro rychlejší a přesnější čtení. Stanovená lokalizační technologie Jedinečná kombinace intuitivních zvukových a vizuálních podnětů snadno vede pracovníky do určitého bodu: zařízení se pohybuje blíže k požadované položce, pípání terminálu znamená zvýšování četnosti tagů a objemu.  
Zobrazit detail
Spolupracujeme s významnými partnery
Více než 27 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Kontakt
BrnoPodnikatelská 2956/6, B3, Brno +420 538 707 200
Zaregistrujte se k odběru novinek
Projevením souhlasu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel zasílání obchodních sdělení. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti najdete v Podmínkách ochrany osobních údajů.
Newsletter