Eprin
CZ|EN
Domovská stránka / Produkty / Terminály a tabletyVozíkový terminál Honeywell Thor CV31

Vozíkový terminál Honeywell Thor CV31

thorcv31_01
thorcv31_02thorcv31_03thorcv31_04
Vozíkový terminál Thor™ CV31 kombinuje nejnovější výpočetní techniku s malými rozměry, na kterých velice přesně zobrazí důležité informace pracovního workflow vašeho dodavatelského řetězce. Se svými 16,5 cm (6,5 in) displejem a 1,5 GHz dual-core CPU může CV31 být propojen s komplexním hlasovým, screeningovým a skenovácím aplikačním portfoliem s velkou lehkostí a jednoduchostí.
Výrobce: Honeywell,
Připojení: USB, Bluetooth, Wi-Fi (802.11x), Ethernet, WWAN,
Displej: Dotykový,
Operační systém: Windows CE, a další,
Poptávka produktu

Vlastnosti a výhody Thor CV31

  • Provoz bez překážek: Unikátní, kompaktní konstrukce zlepšuje výhled řidiče o více než 20% ve srovnání s konkurenčními zařízeními.
  • Dokonalý upgrade: Kompatibilní s Intermec CV30 držáky, skenery, klávesnicemi a příslušenstvím.
  • Výkonné komponenty: Microsoft® Windows® Embedded Compact 7 OS plně využívá výhod CV31 OMAP4 1.5 GHz dual-core CPU a 1GB RAM.
  • Cold Storage schopnosti: Volitelná dotyková obrazovka s odmrazovačem rozšiřuje použití k operacím v chladírnách.
  • Smart Power Management: Volitelně integrovatelný 9-36 VDC měnič výkonu a zapalování, snižuje náklady na údržbu a ztrátu produktivity způsobené vybitou baterií vozidla.
  • Vocollect TouchConnect: Jediným dotykem lze propojit Vocollect SRX2 headsety k terminálům CV31.

Dokumenty ke stažení:

Adobe PDF Dokumentthor-cv31-DS

Další produkty

Vozíkový terminál Honeywell Thor VM1

Vozíkový terminál Honeywell Thor VM1
 V dnešním dodavatelském řetězci je jedinou konstantou změna. Narušení procesu, ať už krátkodobým selháním vysokozdvižného vozíku nebo dlouhodobým výpadkům z důvodů např. přírodní katastrofy, jsou součástí života. V dodavatelském řetězci musíte být nejlépe připraveni přizpůsobit se těmto poruchám díky používání mobilní výpočetní techniky, která Vám dá větší flexibilitu. Vozíkový terminál (Vehicle-mount computer – VMC) Thor, je desátou generací VMC vyvinutou společností Honeywell. Poskytuje fantastickou flexibilitu, a s ní i průlom v produktivitě každého dodavatelského řetězce.
Zobrazit detail

Vozíkový terminál Honeywell Thor VM3

Vozíkový terminál Honeywell Thor VM3
Určeno pro použití v nejtěžších distribučních centrech, u výrobních zařízení a pro nákladní dopravu. Thor™ VM3 je nejschopnější zařízení své velikosti, nejvýkonější mobilní počítač v oboru, který poskytuje bezkonkurenční provozní efektivitu. S počítačem Thor VM3, získáte kompatibilitu upgradu pro příští generace operačních systémů Windows® a pravomoce pro využití nejnovějších zabezpečení a funkcí zvyšujících produktivitu a funkčnost vašich provozů. Novinkou je možné nasazení 4G radia s LTE/UMTS/HSPA+/GSM/GPRS/EDGE režimy s rychlostí až 100Mbps downlink a 50 Mbps uplink.   Inteligentní Dock Umožňuje montáž a demontáž během několika sekund, šetří na podpoře, snižuje náklady a zrychluje údržbu.   Ignition Control Eliminuje náklady na údržbu a ztrátu produktivity způsobené vybitou baterií vašeho vozidla.  
Zobrazit detail

Vozíkový terminál Honeywell Thor VM2

Vozíkový terminál Honeywell Thor VM2
Thor VM2 upevňuje pozici společnosti Honeywell jako lídra v oblasti vozíkových terminálů a navazuje na best-in-class Thor VM1. Byl vytvořen speciálně pro řešení řetězové aplikace. Ideální pro sklad a automatizace procesů. Thor VM2 zavádí další "form-factor možnost" poskytující větší flexibilitu, která je zdůrazněna jeho 9,7 "displejem XGA, programovatelnými multi-funkčními klávesami a WWAN a WLAN konektivitou. Nyní je k dispozici s Windows 7 Pro a WES 7. Tohle je ten pravý terminál pro váš provoz!
Zobrazit detail
Filtrovat produkty
Připojení
Snímací prvek
Displej
Operační systém
Priorita
Výrobce
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu