Eprin
CZ|EN
Domovská stránka / ProduktyKamerové systémy

Kamerové systémy

Kamerové systémy můžete využít pro přesnější procesy ve výrobě, automobilovém průmyslu, zdravotnických zařízeních, montážích nebo během zpracování potravin a balení. Kamerové systémy mají velkou rychlost přenosu a obraz zpracovávají ve velmi vysokém rozlišení. Osvětlení Nerlite pomůže rovnoměrně nasvítit hladké nebo porušené plochy. Příslušné softwary se zase postarají o potřebný vývoj a bezproblémové nasazení kamerových systémů

Produkty z kategorie Kamerové systémy

Kamerový systém KEYENCE CV-X Series

Kamerový systém KEYENCE CV-X Series
KEYENCE je inovativní lídrem v oblasti strojního vidění již více než 30 let. Jeho vysokorychlostní a vysoce výkonné systémy strojového vidění byly průběžně zlepšovány a nyní umožňují ještě větší použitelnost a stabilitu při řešení dnešních nejtěžších aplikací. Předchozí řada XG-7000 byla vydána jako "vysoce výkonný systém zpracování obrazu, který řeší každou výzvu", následovaný řadou CV-X100 a CV-X400 jako "snímač pro zpracování obrazu s konečnou použitelností". Nyní je v řadě CV-X i "inline 3D obrazový systém zpracování obrazu". Produkty řady CV-X jsou nové špičkové produkty, které přesahují očekávání svých zákazníků.
Zobrazit detail

Kamerový senzor řady IV s vestavěným osvětlením

Kamerový senzor řady IV s vestavěným osvětlením
Kamerový senzor řady IV je ultraodolným modelem, který svojí velikostí a funkčností překvapí v mnoha aplikacích. S vestavěným osvětlením řady IV od KEYENCE má pro všechny uvedené problémy řešení: Umožňuje provádět 100% kontroly Podporuje širokou škálu detekcí Senzor může kdokoliv snadno obsluhovat Umožňuje provádět přesné detekce bez odchylek Je kontrolován celý povrch a je zajištěna vysoká odolnost vůči vychýlení cílů Umožňuje zachycovat jasné snímky bez rušivých vlivů Možnost instalace na libovolné místo díky nejmenší velikosti ve své třídě
Zobrazit detail

Bar Light/Line Light CA-DB/CA-DBxW Series

Bar Light/Line Light CA-DB/CA-DBxW Series
Typ Bar Light/Line Light CA-DB/CA-DBxW Series je dokonalejší a flexibilní osvětlení díky řadě doplnění.  Tato světla mohou být použita samostatně nebo v kombinaci, pro vytvoření osvětlení s vysokým stupněm volnosti. V závislosti na zarovnání světla a kamery, lze Bar Light světlo použít ke zvýšení nebo snížení zrcadlového odrazu od objektu.
Zobrazit detail

Coaxial Lights CA-DX Series

Coaxial Lights CA-DX Series
Lights CA-DX Series osvětlení poskytuje vysoký kontrast, protože se odráží pouze zrcadlově odrazné světlo zpět do kamery. Tato světla jsou účinná při kontrole povrchu zrcadel a lesklých ploch a při rozlišování mezi objekty podle rozdílu v lesklosti. Zrcadlo odráží světlo na objekt. Zrcadlově odražené světlo se vrátit zpět do kamery, zatímco difuzní odražené světlo z objektu nikoliv. To naopak způsobuje kontrast hran na objektu.
Zobrazit detail

Kamerové osvětlení LumiTrax

Kamerové osvětlení LumiTrax
Osvětlení LumiTrax od Keyence je splinutí vysokorychlostních kamer s inteligentním směrovým osvětlením a pokročilým algoritmem zpracování obrazu.   Tato revoluční technologie kombinuje více obrazů získaných osvětlením z různých směrů. LumiTrax eliminuje vlivy povrchových změn a okolního prostředí, které brání stabilní kontrole.
Zobrazit detail

Kamerový systém GigE kamery

Kamerový systém GigE kamery
GigE (gigabit ethernet) kamery pro strojové vidění jsou používány v aplikacích, které vyžadují více kamer, rychlý přenos dat nebo dlouhé kabely. GigE kamery jsou zobrazovací kamery využívající GigE porty. Tyto kamery umožňují přenos dat rychlostí až 1000Mb/s, což je vhodné pro mnoho náročných zobrazovacích aplikací. GigE kamery mohou být proto použity na celé řadě míst vzdálených od vyhrazeného počítače, protože umožňují použití dlouhých kabelů. Specifikace: - Vysoká rychlost přenosu a zpracování obrazu s vysokým rozlišením - Poskytuje veškeré schopnosti aplikace Visionscape software - Pro implementaci systému se používají standardní síťové komponenty - Podpora až osmi Visionscape GigE kamer - GigE kamery jsou k dispozici v několika konfiguracích: VGA Mono nebo Color CCD, VGA Mono CCD High Speed??, XGA čb nebo color CCD, SXGA čb nebo color CCD, UXGA čb nebo color CCD , QSXGA čb nebo color CCD , QSXGA Mono nebo color CMOS, QUXGA Mono CCD Použití: Ověření úplnosti Kontrola kvality tisku Kontrola kvality obalů Kontrola přítomnosti Kontrola umístění komponent Identifikase komponent
Zobrazit detail

Large Bar Lights CA-DBWH Series

Large Bar Lights CA-DBWH Series
Vysoce intenzivní Large Bar Lights CA-DBWH osvětlení lze využít v širokém spektru aplikací.Tato světla mohou být použita k zajištění dostatečné intenzity s velkými obrobky a na místech, kde není možné, aby bylo světlo instalován blízko obrobku.
Zobrazit detail

Multi-angle Lights CA-DR-M/CA-DQ-M Series

Multi-angle Lights CA-DR-M/CA-DQ-M Series
Osvětlení Multi-angle Lights CA-DR-M/CA-DQ-M Series je ideální pro cíle s výškovými změnami, které vyžadují osvětlení s více úhly nebo s nízkým úhlem. Jedná se o flexibilní osvětlení, které lze použít pro optimální osvětlení obrobku.
Zobrazit detail

Ring Lights CA-DR Series

Ring Lights CA-DR Series
Osvětlení Ring Lights CA-DR Series od Keyence je určeno pro jednoduché aplikace s inteligentním vision systémem. Koncentricky uspořádané LED poskytují jednotné osvětlení vhodné pro standardní úlohy a aplikace. K dispozici je šest typů světel, včetně těch, které mají difuzní desky nebo polarizační desky.  To umožňuje výběr správného světla tak, aby odpovídal obrobku.
Zobrazit detail

Snímač Omron Microscan Vision MINI

Snímač Omron Microscan Vision MINI
Světově nejmenší Vision systém.. Vision MINI je inteligentní kamera navržena speciálně pro spolehlivý výkon vidění a kontrolu aplikací. Je nejmenší na světě s plně integrovaným kamerovým systémem. Vision Mini má ultra kompaktní rozměry a širokoúhlé optiky, které poskytují nejlepší výkon pro úlohy strojového vidění na blízko. S Vision MINI mohou OEM konstruktéři rychle implementovat robustní systémy kontroly, barev, symbolů dekódování, OCR a dalších v jednom řešení zpracování obrazových dat. Kompaktní a lehké MINI Vision je světově nejmenší plně integrovaná inteligentní kamera. Její kompaktní rozměry umožňují flexibilní umístění ve stísněných prostorech. Je z lehké a odolné hořčíkové slitiny, váží méně než 57g. Automatické zaostření Tlačítko AutoVISION poskytuje jedno tlačítko na nastavení zaměřování, automatické zaostření a nastavení vnitřních parametrů pro optimalizaci snímání. Spolehlivost a dlouhověkost Vision MINI nabízí vysoký výkon a spolehlivost spolu se zajištění dlouhodobé dostupnosti a podpory. To je nezbytné pro výrobce, kteří vyžadují nepřetržitou dostupnost v průběhu celého životního cyklu svých produktů. Výkonné funkce Má robustní sadu nástrojů k řešení široké škály problémů automatizace pomocí Vision Technology. AutoVISION software nabízí intuitivní rozhraní "krok za krokem" a knihovnu přednastavení, která umožňuje snadné nastavení a nasazení. Přizpůsobivý systém AutoVISION software umožňuje snadné rozšíření až po složitější vidění aplikací prostřednictvím migrace do plného Visionscape ®.   Příklady použití: Klinické přístroje    • trubice, víčka absence a přítomnosti    • detekce barev a zohlednění potřeb Elektronické jednotky    • Naváděcí místo Farmaceutické balení Zdravotnická zařízení  
Zobrazit detail

Software Omron Microscan AutoVISION™

Software Omron Microscan AutoVISION™
 AutoVISION je základní "machine vision" software pro strojové vidění střední třídy. AutoVISION od MicroScanu je výkonný X-Mode dekódovací nástroj pro čtení 1D a 2D kódů spolu s "trénovatelným" čtením písma, založeným na OCR. Pro inspekci a kontrolu aplikací AutoVISION obsahuje jednoduché, ale výkonné nástroje pro nalezení, měření, počítání a kontrolu přítomnosti/absence. Snadno lze ověřit kvalitu tištěného textu, datum, šarže apod. včetně verifikace.
Zobrazit detail

Software Omron Microscan Visionscape®

Software Omron Microscan Visionscape®
  Visionscape je komplexní machine vision software pro pokročilé multi-platformní použití a je kompletně škálovatelné, pro použití s kamerami a inteligentními kamerami. To znamená, že vývojáři aplikací stačí znát jedno konzistentní softwarové prostředí a může si vybrat nejvhodnější platformu pro jejich aplikace. Visionscape software ® poskytuje všechny prvky potřebné k vývoji a nasazení aplikací strojového vidění od jednoduchých až po nejnáročnější.
Zobrazit detail
Spolupracujeme s významnými partnery
Více než 27 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Kontakt
BrnoPodnikatelská 2956/6, B3, Brno +420 538 707 200
Zaregistrujte se k odběru novinek
Projevením souhlasu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel zasílání obchodních sdělení. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti najdete v Podmínkách ochrany osobních údajů.
Newsletter