Eprin
CZ|EN

Kiosek Zebra MK500

mk500.jpg
MK500_03.jpg

Dostupné samoobslužné zařízení v každé uličce

Zlepšení služeb zákazníkům znamená zlepšení jejich spokojenosti a věrnosti

Zlepšete služby zákazníkům i jejich dojmy z Vašeho obchodu použitím inovace v oblasti samoobslužných technologií – zařízení společnosti Motorola Micro Kiosk MK500. Toto kompaktní, snadno instalovatelné a cenově dostupné zařízení umožňuje maloobchodníkům přenést výhody samoobsluhy do každé uličky či oddělení. Zákazníci mohou kontrolovat ceny a sortiment, provádět kontrolu stavu dárkové karty, vyhledávat stav věrnostních bodů, určovat umístění výrobku a přivolávat pomoc – to vše skenováním čárového kódu nebo stisknutím tlačítka či touchpadu. Navíc se zařízení MK500 snadno připojuje k malým mobilním tiskárnám jiných výrobců a umožňuje tak maloobchodníkům spoléhat se na řešení, které poskytuje dokonalejší a kvalitnější služby. Zákazníci si například mohou vytisknout návody, seznamy dárků a kupóny pro speciální nabídky v obchodě a také osobní kupóny založené na skenování zákaznické věrnostní karty.

 

Zlepšení produktivity zaměstnanců

Díky nejnovější samoobslužné technologii, která bude sloužit zákazníkům, nebudou již Vaši zaměstnanci ztrácet čas odpovídáním na běžné dotazy. Budou mít nyní více času na zákazníky, prodej a na důležité obchodní úkoly. Zaměstnanci mohou lépe uspokojovat potřeby zákazníků a poskytovat jim specializované služby takové úrovně, které upevní jejich vztah k obchodu a zvýší jejich věrnost. Možnost doplňovat regály, provádět cenové kontroly a poskytovat slevy intenzivněji a včas napomáhá tomu, aby zákazníci našli na regálech ve Vašem obchodě správné výrobky s přesnou cenou.

 

Snadná instalace kdekoli a kdykoli

Designérsky dobře zvládnuté zařízení MK500 není rušivé a nevyžaduje prvotřídní prodejní prostory – je vysoce kompaktní a lze ho nainstalovat ve Vašem obchodě téměř všude, od konců uliček až po regály, police a stěny. Zařízení vyhovuje požadavkům norem VESA pro montáž. Do rámu jsou vestavěny také jedinečné mechanické funkce, které maloobchodníkům umožňují snadno připevnit zákaznickou značku u zařízení MK500, aby tak mohli lépe prezentovat zařízení a jeho používání. Flexibilní samoobslužný kiosek může být snadno a bez velkých nákladů zaveden prostřednictvím pevné nebo bezdrátové sítě LAN. Díky možnosti připojení bezdrátové sítě dle standardu 802.11a/b/g odpadá čas nutný pro pevné připojení ke každému zařízení MK500 a nevznikají náklady na toto připojení. Maloobchodníkům je tím umožněno umístit zařízení MK500 podle potřeby tak, aby lépe vyhověli potřebám zákazníka nebo sezónním potřebám. Při použití technologie Power-over-Ethernet nevznikají žádné náklady na instalaci zásuvek na každém zařízení MK500.

 

Snadné použití

Ať už zákazníci skenují čárové kódy na položkách, aby zkompletovali nákup, nebo na věrnostní kartě, aby si vypočítali svou obvyklou zákaznickou slevu nebo zkontrolovali své specifické individuální náklady, patentovaná technologie společnosti Motorola pro skenování podpisu zajišťuje, že první skenování bude vždy úspěšné. U všesměrového skenování již odpadá nutnost přesného srovnání čárového kódu se skenerem. A velmi výkonná architektura spojená s barevnou dotykovou obrazovkou a třemi programovatelnými tlačítky umožňuje zavedení vysoce intuitivních interaktivních aplikací, jejichž používání je snadné a zábavné, zajišťuje pohodlnou obsluhu pro zákazníky každého věku.


Rychlý návrat investice (ROI)

Zařízení MK500 je nejen cenově dostupné, ale poskytuje také mnoho výhod, jejichž výsledkem je výjimečný a rychlý návrat investice ROI. Tento jediný nástroj mohou používat zaměstnanci stejně jako zákazníci – zaměstnanci k rychlému a přesnému odpovídání na dotazy těch zákazníků, kteří by mohli mít potíže s používáním této technologie. A model snímače s plným funkčním vybavením umožňuje záznam čárových kódů 1D a 2D, takže není třeba aktualizovat a rozšiřovat podporu pro novou symbologii čárového kódu. Díky tomuto řešení s periferními zařízeními jiných výrobců se dále prodlužuje životnost a zvyšuje kvalita tohoto maloobchodního systému. Kompatibilita s platformou MPS (Mobility Services Platform) společnosti Motorola umožňuje centralizované a vzdálené zavedení a každodenní sledování, podstatně zkracuje čas na správu IT a snižuje náklady na ni. A u programu Service from the Start Gold společnosti Motorola budete moci využívat kvalifikaci od výrobce a výměnu zařízení za modernější při opravdu minimalizované době nečinnosti zařízení.

 

Více informací o tomto produktu naleznete v technickém listu v českém jazyce v záložce Dokumenty.

Výrobce: Zebra,
Připojení: Wi-Fi (802.11x),
Snímací prvek: Imager (2D),
Displej: Dotykový,
Poptávka produktu

Dokumenty ke stažení:

Adobe PDF Dokument1660-MK500_SS_0409CZ
Filtrovat produkty
Připojení
Snímací prvek
Displej
Operační systém
Výrobce
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 28 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu