Eprin
CZ|EN
Domovská stránka / Produkty / SnímačeSnímač Microscan Vision MINI

Snímač Microscan Vision MINI

MicroscanVisionMINI.jpg
av_cameras_ds.jpgvision_mini_1.jpgvision_mini_2.jpgvmini.jpgMicroscanVisionMINI_2.jpg

Světově nejmenší Vision systém.

Vision MINI je inteligentní kamera navržena speciálně pro spolehlivý výkon vidění a kontrolu aplikací. Je nejmenší na světě s plně integrovaným kamerovým systémem. Vision Mini má ultra kompaktní rozměry a širokoúhlé optiky, které poskytují nejlepší výkon pro úlohy strojového vidění na blízko.

S Vision MINI mohou OEM konstruktéři rychle implementovat robustní systémy kontroly, barev, symbolů dekódování, OCR a dalších v jednom řešení zpracování obrazových dat.

Kompaktní a lehké
MINI Vision je světově nejmenší plně integrovaná inteligentní kamera. Její kompaktní rozměry umožňují flexibilní umístění ve stísněných prostorech. Je z lehké a odolné hořčíkové slitiny, váží méně než 57g.

Automatické zaostření
Tlačítko AutoVISION poskytuje jedno tlačítko na nastavení zaměřování, automatické zaostření a nastavení vnitřních parametrů pro optimalizaci snímání.

Spolehlivost a dlouhověkost
Vision MINI nabízí vysoký výkon a spolehlivost spolu se zajištění dlouhodobé dostupnosti a podpory. To je nezbytné pro výrobce, kteří vyžadují nepřetržitou dostupnost v průběhu celého životního cyklu svých produktů.

Výkonné funkce
Má robustní sadu nástrojů k řešení široké škály problémů automatizace pomocí Vision Technology. AutoVISION software nabízí intuitivní rozhraní "krok za krokem" a knihovnu přednastavení, která umožňuje snadné nastavení a nasazení.

Přizpůsobivý systém
AutoVISION software umožňuje snadné rozšíření až po složitější vidění aplikací prostřednictvím migrace do plného Visionscape ®.

 

Příklady použití:

Klinické přístroje
   • trubice, víčka absence a přítomnosti
   • detekce barev a zohlednění potřeb

Elektronické jednotky
   • Naváděcí místo

Farmaceutické balení

Zdravotnická zařízení
 

Poptávka produktu

Dokumenty ke stažení:

Adobe PDF Dokument1692-visionminispec
Spolupracujeme s významnými partnery
Více než 27 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Kontakt
BrnoPodnikatelská 2956/6, B3, Brno +420 538 707 200
Zaregistrujte se k odběru novinek
Projevením souhlasu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel zasílání obchodních sdělení. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti najdete v Podmínkách ochrany osobních údajů.
Newsletter