Eprin
CZ|EN
Domovská stránka / Produkty / SnímačeSnímač Honeywell Xenon 1902

Snímač Honeywell Xenon 1902

xenon1902-2.jpg
xenon1902.jpg

Bezdrátový ruční 2D snímač

Xenon 1902 je šestou generací v oblasti technologie imagerů, nově definuje standard pro ruční skenery. Díky vlastnímu senzoru, který je optimalizován pro snímání čárových kódů, nabízí Xenon 1902 špičkový výkon a spolehlivost pro širokou škálu aplikací, které vyžadují univerzálnost v oblasti technologie imagerů společně s bezdrátovým připojením Bluetooth®.

Powered by Adaptus ® Imaging Technology 6.0, Xenon 1902 přináší vynikající snímání čárových kódů a digitálního fotografování. Xenon 1902 obsahuje revoluční stavbu dekódování, která kombinuje Adaptus Imaging Technology 5,5 a Omniplanarův SwiftDecoder ™ software spolu s vlastním senzorem. Ten umožňuje širší spektrum ostrosti, rychlejší čtení a lepší výkon při skenování nekvalitních čárových kódů. Xenon 1902 dekóduje lehce prakticky všechny čárové kódy.

Xenon 1902 díky Bluetooth třídě 2, verzi 2.1 rádio umožňuje neomezený pohyb až 33 stop(10 metrů) od základny. Honeywell Shift - PLUS™ systém správy napájení zajišťuje až 14 hodin životnost baterie, což maximalizuje produktivitu.

Nový prostorově úsporný design, který uchycuje kritické komponenty do jedné desky, eliminuje potřebu konektorů. Návrh s méně komponenty minimalizuje prostoje a zvyšuje provozuschopnost, vede ke zvýšení produktivity. Jeho malý rozměr zajišťuje, že Xenon 1902 skvěle padne do ruky.

Xenon 1902 má trvanlivou paměť a vydrží až 50 pádů na beton ze vzdálenosti až 6 stop. IP41 poskytuje zvýšenou ochranu. Poskytuje pětiletou záruku.

 

Vlastnosti:

 • Bezdrátové připojení: Bluetooth třídy 2, verze 2.1 radio umožňuje pohyb až 33 stop (10 metrů) od základny. Snižuje také celkové náklady tím, že až sedm snímačů může komunikovat s jednou základnou.
 • Vysoká kapacita baterie (Lithium-ion): vydrží až 50.000 skenů za plného nabití.
 • Flexibilní řízení spotřeby: uživateli umožňuje omezení rádiového výkonu skeneru, což minimalizuje ovlivňování s dalšími zařízeními.
 • Vlastní senzor optimalizován pro snímání čárového kódu: zvyšuje kvalitu skenování a poskytuje stabilitu dodavatelskému řetězci.
 • Více klíčových možností: tři klíčové možnosti (vysoká hustota, standardní rozsah a rozšířený rozsah) poskytují specifické snímání, což vede ke zvýšení produktivity.
 • Dezinfekční pouzdro: má odolnou konstrukci, která je schopna lépe odolávat škodlivým účinkům chemikálií.
 • Software pro zpracování obrazu: nabízí pokročilé funkce úprav při výrobě (oříznutí, zjasnění, otáčení, ostření a více) s vysoce kvalitními digitálními obrázky.
 • TotalFreedom ™ 2.0: druhý generační vývoj umožňuje propojení s více aplikacemi na skeneru zlepšit obraz zpracování, dekódování nebo formátování dat, eliminuje potřebu úpravy hostitelského systému.
 • Vzdálený Mastermind ™ softwarové skenery pro správu: poskytuje rychlé a pohodlné řešení pro IT správce řídit všechny skenery v rámci jejich sítě z jednoho vzdáleného místa.
   

 

Priorita: 50,
Výrobce: Honeywell,
Připojení: RS232, USB,
Snímací prvek: Imager (2D),
Typ kódu: 2D kód,
Poptávka produktu

Dokumenty ke stažení:

Adobe PDF Dokument1677-Xenon1902_DS_RevC_0710_EN-9
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 28 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu