Real-time lokalizační systém
Eprin - ve službách identifikace
RTLS lokalizace je řešení pro přesný monitoring pohybu čipů v definovaném prostoru a v reálném čase. Námi dodávané lokalizační řešení SEWIO RTLS umožňuje efektivní a jednoduchou správu lokalizačního řešení. Svojí podstatou doplňuje systém GPS. Systém lze dokonale využít a nasadit uvnitř a vně budov, výrobních hal nebo v jiných prostorách.
RTLS_Studio_3

Hlavní výhody RTLS lokalizace

  • Dokonalá přesnost sledování objektů až na 50cm
  • Pozici lze sledovat i ve 3D zobrazení a určit tak pozici v osách X, Y, Z
  • Antény (kotvy) jsou jednoduše napájeny přes PoE 
  • Další rozšiřitelnost systému realizujeme v případě potřeb připojením dalších anténních prvků
  • Baterie v aktivním tagu vydrží až 5 let (záleží na obnovování pozice)
  • Okamžité, kvalitní a graficky zpracované výstupy
 
Řešení obsahuje rozmístěné ultra wide band kotvy, aktivní tagy a sofwarové řešení s aplikací na serveru. Jako samozřejmost chápeme možnost využít hotové řešení v podobě vizualizační aplikace Sensmap.

Jak RTLS lokalizace funguje?

 

Prvky RTLS řešení

Důležitým prvkem RTLS infrastruktury je sada antén (kotev), které jsou v prostoru instalovány 3-7 metrů nad zemí ve vzdálenosti 20 x 20 metrů od sebe do mřížky a tvoří páteřní komunikační systém s čipem a jeho pozicí. Díky uživatelsky přívětivému nástroji je mapa sledovaného prostoru importována do aplikace RTLS Studio a pomocí tohoto nástroje je pak systém plnohodnotně a efektivně nastaven.
 
Kotvy mají své IP adresy a díky tomu je jejich konfigurace přehledná a vysoce efektivní přes nástroj RTLS Manager. Ten také umožňuje kontrolovat konfiguraci čipů a nahrávat nebo aktualizovat nová nastavení.
 
 
RTLS kotva  RTLS tag  RTLS Studio
 
 
 

Software

Tablet-analytics-big-2-scaled-v2-compress

Systém je dodáván s licencí RTLS Studio. Součástí této aplikace, která je určená pro instalaci na server, jsou nástroje pro správu a vizualizaci, analytické nástroje, programátorské HTTP API s Websocket nebo Rest rozhraní pro snadnou integraci a další. Použitím HTTP příkazů mohou být data jednoduše importována do zákazníkova nadřazeného systému.
 
 

Komunikace

Kotvy komunikují se serverem přes ethernetovou síť, která je instalována před instalací kotev. Napájení kotev je prostřednictvím POE a pasivní POE splitter. UWB pakety z kotev procházejí POE spliterem a IP switchem přímo na server.
 
 
 

Vývoj a úpravy

 

  • Široké možnosti v návrhu krytu tagu pomocí 3D modelace a 3D tiskáren, kdy je kryt tagu zvolen zákazníkem.
  • Možnosti a úpravy hadware či nebo software jsou závislé na každém projektu zvlášť.
 
Kit-Content_Trans_clear
Kontaktní formulář
 *
 *
 *
Zpracování osobních údajů

Souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel zasílání obchodních sdělení. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti najdete v Podmínkách ochrany osobních údajů.

Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
EPRIN spol. s r.o.
Podnikatelská 6
612 00 Brno
e-mail: eprin@eprin.cz
telefon: +420 538 707 200
www.eprin.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.