Městská policie v Brně bude vysoce odolná!
Eprin - ve službách identifikace
1.10.2014_tablety_mpb2

I takto by se dalo s trochou nadsázky sdělit, že strážníci v Brně budou již na konci tohoto roku vybaveni odolnými tablety Panasonic FZ-M1.

Společnost EPRIN zvítězila ve výběrovém řízení na dodávku plně odolných toughpadů vybavených 2D snímačem, GPS, 3G/4G sítí a funkcí možné výměny baterie za chodu bez restartování zařízení. Mimo uvedené vlastnosti byla také vyžadována dlouhá výdrž baterie a display, který bude čitelný i na přímém slunci. Při každodenní činnosti musí takové zařízení vydržet i různé povětrnostní vlivy.

Pokud tedy s Vámi bude hlídka řešit dopravní přestupek např. za špatné parkování, nezapomeňte si všimnout s čím policista pracuje.
 
 
 
 
Pokud nechcete čekat až na tuto příležitost, zastavte se za námi na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, kde toto zařízení můžete vidět i bez pokutového bločku.
 
Náš EPRIN TEAM Vám předvede vysoce odolný tablet v plné své kráse.
 
 
 
 
Aktualizováno 19.12.2014:
 
Technologie pomáhají strážníkům
Technologie pomáhají strážníkům - "Zápis o špatném parkování přímo do tabletu na místě a mobilní kamery na vánočních trzích kvůli krádežím - to teď nově patří do výbavy Městské policie v Brně. Strážníci si od moderních technologií slibují úsporu času a ulehčení práce" - Zdroj: ceskatelevize.cz
Autor článku:
Jan MARTOF
Obchodní manažer pro ČR a SR
e-mail:jmartof@eprin.cz
telefon:+420 538 707 200-202
mobil:+420 602 164 025
fax:+420 543 212 033
QR kód
EPRIN spol. s r.o.
Podnikatelská 6
612 00 Brno
e-mail: eprin@eprin.cz
telefon: +420 538 707 200
www.eprin.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.