Start projektu 'Zachraňte včely'
Eprin - ve službách identifikace
Vcely_ul
Slunečný, první jarní víkend letošního roku se stal pro naši společnost významnou událostí. Naši zaměstnanci společně s členy Hnutí Brontosaurus vysadili snad jako první technická firma svoje vlastní včelstva. Ano, firma s ryze technickou náplní fungující 26 let na poli automatické identifikace, robotiky a automatizace se rozhodla chovat včely!

Podporujeme řadu aktivit a charitativních projektů, ale v tomto případě je to skutečně vážné. Již řadu let slýcháme z médií informace o katastrofálním úbytku hmyzu na planetě, oslabení včelstev, jejich nemocech a mnoha úskalích.

První včelstva byla vysazena symbolicky nedaleko sídla společnosti na pozemcích Technologického Parku, který celý projekt ochotně a rád podpořil. Co je však důležité je, že se do projektu zapojila řada zaměstnanců, která přidala nejen své ruce k dílu, ale nabídla také své pozemky, nebo střechy k zapojení do tohoto unikátního projektu.

Na podnikatelském trhu jsme byli již mnohokrát v některých projektech či nápadech zcela první a mnohdy jediní. Ať to již byla v roce 2000 první ochutnávka tiskáren na světě, o rok později první denní ohňostroj nebo kolektivní vysazení dvaceti habrů v městském parku Lužánky.

 

Fotogalerie - Stavba včelích úlů

IMG_1845
IMG_1879
IMG_1907
IMG_1931
IMG_1986
IMG_2013
IMG_2027
IMG_2018
IMG_2021
EPRIN spol. s r.o.
Podnikatelská 6
612 00 Brno
e-mail: eprin@eprin.cz
telefon: +420 538 707 200
www.eprin.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.