Mobilním zařízením na systému Windows dochází čas
Eprin - ve službách identifikace

10. června 2018 byla pro Windows® Embedded CE 6.0 ukončena podpora a 14. ledna 2020 bude podpora ukončena i pro systém Windows Embedded Handheld 6.5. Od tohoto okamžiku budou všechna mobilní zařízení používající tyto verze systému Windows nechráněna proti bezpečnostním hrozbám.

Je vaše společnost připravena na přechod na systém Android? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s tímto přechodem, vybrat vhodná zařízení.

Výběr správných mobilních zařízení je kritickým obchodním rozhodnutím. Klíčem k tomu, aby bylo pro IT týmy jednoduché najít správná zařízení je především jednoduchost implementace a stabilní aktualizace zabezpečení. Zařízení Honeywell založená na platformě Mobility Edge vám poskytují snadné možnosti zápisu, včasné aktualizace softwaru a zabezpečení. Naše Honeywell zařízení jsou také určena pro podniky, které využívají od společnosti Google doporučené podnikové aplikace Android (AER).

4.7.2019-Migration_Android_2
EPRIN spol. s r.o.
Podnikatelská 6
612 00 Brno
e-mail: eprin@eprin.cz
telefon: +420 538 707 200
www.eprin.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.