Univerzální terminál Dolphin 75e
Eprin - ve službách identifikace
dolphin75_01
dolphin75_02dolphin75_03

Elegantní, intuitivní a vysoce univerzální Dolphin 75e

Dolphin 75e je univerzální multimodální zařízení, které umožňuje uživatelům volné používání celé řadu vstupních a výstupních zařízení, která přinášejí významné provozní úspory. Dolphin 75e má elegantní, kapesní design a přitom je dostatečně odolný pro použití v náročných provozních podmínkách. Jde o jedno z nejefektivnějších zařízení pro práci operátora. S možností výběru mezi Microsoft® Windows® a Google® AndroidTM mohou podniky využít flexibilní podporu nejen pro případnou migraci mezi platformami. Zařízení pak lze lehce přizpůsobit pro použití, který si žádá vaše stávající nebo budoucí IT infrastruktura. 

 
 
honeywell-aidc-2
 
Priorita: 24,
Výrobce: Honeywell,
Připojení: Bluetooth, Wi-Fi (802.11x), WWAN,
Displej: Dotykový,
Operační systém: Android, Windows Mobile,
Poptávka produktu

Vlastnosti a výhody Dolphin 75e

  • Výkonná, všestranná platforma: Špičkový Qualcomm® Snapdragon 801 s 2,26 GHz quad-core CPU umožňuje robustnější výkon aplikací na lepší rychlosti a výkonové úrovni.
  • Elegantní, do kapsy a odolný: Elegantní kapesní konstrukce, přesto dostatečně robustní pro náročné pracovní prostředí s IP67 konstrukce pro ochranu proti prachu a vodě; schopnost odolávat pádům z více jak 1,2 m metru na beton.
  • Vyhrazené 1D / 2D snímání: Zvyšuje produktivitu a propustnost integrovaným, snadno ovladatelným a průmyslovým imagerem, který poskytuje rychlé snímání lineárních a 2D čárových kódů.
  • Všestrannost O/S a budoucnost: Podniky mohou využít flexibilní podporu a migraci na WE8.1H nebo Android 4.4 KitKat nyní, ale i hladce přejít později v případě jejich růstu na Windows 10 nebo Android 5.0L.

Dokumenty ke stažení:

Adobe PDF Dokumentdolphin-75e-datasheet
EPRIN spol. s r.o.
Podnikatelská 6
612 00 Brno
e-mail: eprin@eprin.cz
telefon: +420 538 707 200
www.eprin.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.