Eprin
CZ|EN
Domovská stránka / ŘešeníŘízené sklady

Řízené sklady EWA

Řízení skladů nesmí být noční můrou. EWA je královnou skladových systémů

Moderní doba si žádá moderní řešení. V řízení a logistice skladu to platí dvojnásob, protože prodlevy, prostoje a špatný skladový systém znamenají zbytečné náklady navíc. Eprin Warehouse Assistant - EWA je náš komplexní systém efektivního řízení skladů, díky kterému pro vás bude zvládání logistických procesů maličkostí. EWA je moderní, flexibilní, přizpůsobivý a pohodlný systém. EWA je zkrátka královnou chytré logistiky, kterou přizpůsobíme na míru každého skladu.
 
  • EWA vychází z 25 let zkušeností v identifikaci a logistice
  • pokrývá komplexní potřeby od naskladnění nebo označení, přes hlídání podle metody FIFO, po efektivní vyskladnění
Skladové hospodářství EWA
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
runner-311737_640

Zrychlení až o 65%

EWA dokáže zrychlit a zefektivnit logistiku oproti stávajícímu stavu až o 65%. Naučíme váš sklad sprintovat.

stopwatch-1749080_640

Do 1 sekundy víte vše

Systém EWA vám ukáže aktuální stav i historii vašeho skladu během několika milisekund. Nestačíte ani mrknout.

settings-481826_640

Doživotní aktualizace

Licence systému EWA vám garantuje pravidelné důležité aktualizace a updaty. A to doživotně.

silhouette-3708966_640

Přímo na míru

Každý sklad je jiný. Proto EWU naprogramujeme přesně podle vašich potřeb.

laptop-1723059_640

Rychlé zaškolení

Bez složitostí a tápání. Díky zaškolení ovládnete svůj sklad s EWOU do 5 hodin.

EWA si se zařízeními rozumí a šetří investicemobile-311167_640

Software EWA nabízí široké možnosti kompatibility s mnoha předními výrobci hardwaru nebo dle individuálních potřeb uživatele, což má významný vliv na životnost zařízení a přímý dopad na další investice. Jednoduše ušetříte za nákup nových technologií. 
 

Řízení skladu a skladové operace hravě ovládnete i mobilem

EWA využívá klientskou aplikaci kompatibilní se systémem Windows i Android. K práci tak můžete využít libovolné terminálychytrý telefon. Využitím mobilních terminálů s možností on-line i off-line režimu práce se skladové procesy násobně zrychlují a eliminují se chyby.
Řízení skladů EWA realizace

EWĚ stačí letní prázdniny. Sklad budete řídit moderně už za 8 týdnů

Zavedení skladového systému EWA není nekonečným maratonem, ale rychlým sprintem. Na začátku stojí váš zájem o ušetření zbytečných nákladů a naše předrealizační analýza. Při čisté instalaci Eprin Warehouse Assistant stihnete jen pár nedělních obědů. Do 8 týdnů systém nainstalujeme a EWA může začít kralovat. Při vašem požadavku o instalaci na váš stávající systém garantujeme dobu zavedení včetně odborného zaškolení do 11 týdnů. Pro moderní skladové hospodářství je bezchybný systém základ.
Eprin

Zaujala vás naše aplikace systému efektivního řízení skladů?

Navrhneme pro vás aplikaci na míru.
Můžete nás rovnou
Kontaktovat

Přečtěte si reference na řízené sklady EWA a naše další služby

We are cooperating the company EPRIN since 2011 when we began cooperation with the requirement to streamline production processes. The first was to implement the RFID gateway for reading finished products when they were taken to an intermediate store. Employees of EPRIN were able to realize not only the HW part of the project but also the connection to our control system.

Reference 5EMERSON CLIMATE TECHNOLOGIES, s. r. o.

Se společností EPRIN a službami zákaznického střediska i on-line servisní podporou jsme velmi spokojeni. Dodávky spotřebních materiálů jsou vždy do dohodnutého termínu a v odpovídající kvalitě.

ReferenceAŽD Praha s. r. o.

Spolupráce se společností EPRIN začala v roce 2010 a na začátku jsme využívali především servisních služeb na termotransferových tiskárnách. Poměrně rychle jsme navázali spolupráci i v oblasti spotřebního materiálu (etikety, karbonové pásky, ..), který nám je dodáván mj. v požadované certifikované kvalitě (UL). Po celou dobu je přístup společnosti EPRIN na profesionální úrovni, čehož si především v dnešní době velice ceníme.

Reference 2ROSENBERG s. r. o.

Společnost EPRIN nabízí rozmanitou kvalitní službu v oblasti Etiket na míru. Od jeho týmu lze vždy očekávat profesionalitu, vstřícnost, ochotu pomoci. Aktivně se podílí na development produktu, či optimalizaci materiálů a nákladů pro další rozvoj spolupráce.

Reference 3ASSA ABLOY Entrance Systems

In 2009, we were looking for a partner to develop apps for production control and monitoring. We invited EPRIN from Brno to the tender. The team of programmers prepared a software bespoke for us, which we continuously developing according to our needs based on a long-term contractual relationship. Part of our cooperation includes deliveries of thermal transfer printers and warehouse terminals not only for our Czech plant. In our cooperation, I appreciate the active approach to our requirements and helpfulness in solving new projects.

Reference 4PEGAS NONWOVENS Czech s. r. o.
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 28 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu