Eprin
CZ|EN
Domovská stránkaAktualityProduktové aktualityChytrý robot - Člověku neublíží!

Jsem zbrusu nový CR-35iA. Spolupracujte se mnou. Zbavím vás těžké práce.

16.11.2015-spolupracujici-robot
Robot nesmí ublížit člověku! - Tímto pravidlem se řídili tvůrci ze společnosti FANUC při mém vývoji. Jsem nový robot CR-35iA a jsem spolupracujícím robotem, který uzvedne až 35 kg. Můžu proto manipulovat s těžkými předměty, které jste museli doposud zvedat vy. Vy se pak můžete soustředit na jemnější a složitější práci.
Jsem týmový hráč, který dobře ví, že má kolem sebe lidi. Jakmile se mně dotknete, poklidně se zastavím a čekám na další rozkazy. Mohu předložit certifikát bezpečného provozu TUV ISO 10218-1, kategorie 3, který mi byl udělen.
 
 
 
Napsali o mně:
 
Super! Spolupracujicí robot sleduje dění kolem sebe
Nejnovější přírůstek do rodiny FANUC může být vybaven různými funkcemi vidění. Kromě standardní průmys­lové periferie je možné instalovat také snímače 3D Area Sensor, které robotu umožňují například sbírat různé typy dílů a podávat je do rukou lidského pracovníka. I při takto úzké spolupráci robota s člověkem je zachována ta nejvyšší bezpečnost práce na pracovišti.
 
 
Máte zájem o více informací?  Kontaktujte mé týmové kolegy ze společnosti EPRIN, kteří jsou připraveni s Vámi najít vhodné řešení s dalšími CR-35iA parťáky
Autor článku:
 
Vlastimil LANGER
Produktový manažer - Aplikátory
e-mail:vlanger@eprin.cz
telefon:+420 538 707 213
mobil:+420 602 566 383
fax:+420 543 212 033
QR kód
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade