Eprin
YouTube    Facebook    Twitter    LinkedIn      
E-shopE-shop Poptávka KariéraKariéra
Čeština
Homepage / News / Company newsEPRIN pomáhá

EPRIN pomáhá

V neděli 15.10. hostil brněnský automotodrom oficiální ukončení automobilové sezóny. Akce nesla příhodný název: Den otevřené dráhy. Díky krásnému počasí dorazilo na Masarykův okruh mnoho příznivců motosportu ze širokého okolí. Den otevřené dráhy ale nebyl jen o silných autech, vysoké rychlosti a možnosti prohnat vlastní automobil po okruhu.
 
Náš Eprin tým si nenechal ujít návštěvu stánku Nadace ČEZ, která do Brna přivezla tzv. "Oranžová kola Nadace ČEZ". Jedná se o unikátní projekt, kde díky speciální úpravě cyklistických kol mají lidé možnost našlapat neomezený počet metrů (během 60 sekund), který je posléze přepočítán na reálné peníze. Ty jsou poté použity na charitativní činnost.
 
V nedělním případě mohli návštěvníci přispět na Dětský domov rodinného typu Chovánek z Brna - Bystrce nebo na Základní školu při FN Dětské nemocnice v Černých polích. Obrovský podíl na této aktivitě měl Nadační fond Niké, se kterým dlouhodobě spolupracujeme.
 
Není tedy překvapením, že jsme Nadačnímu fondu Niké nejen přispěli, ale dokonce jsme několikrát šlápli do pedálů a podpořili tak vybraná sdružení. Nakonec se podařilo vybrat krásných 51 000 Kč pro Chovánek a dokonce 52 000 pro Základní školu při FN.
Tímto děkujeme všem, kteří šlápli do pedálu společně s námi. Pomáhat by si měli všichni na světě a i když může být minuta šlapání pro některé z vás maličkost, pro nás je to velice důležité, protože se držíme hesla: Maličkosti dělají dokonalost, ale dokonalost není maličkost.
 
 
EPRIN pomáhá
We cooperate with significant partners
25 years of experience in automatic identification
We know our job and understand to your needs
BRANCH OFFICE CONTACTS
Brno+420 538 707 200+420 602 158 104
Podnikatelská 2956/6, B3, Brno
Sign up for our newsletter
By signing, you agree to process your personal information for the purpose of sending business communications. You can withdraw your consent at any time. For details, see the Privacy Policy.
Newsletter
YouTube    Facebook    Twitter    LinkedIn