Eprin
CZ|EN
Domovská stránkaAktualityFiremní aktualityFinalista EY Podnikatel roku 2022

Finalista EY Podnikatel roku 2022

V minulém týdnu jsme se aktivně zúčastnili slavnostního vyhlášení soutěže EY Podnikatel roku 2022 na brněnské Hvězdárně. Do užšího finále se mezi finalisty probojoval náš jednatel Zdeněk Sedlák, který dle svých slov hodnotí cestu soutěží do finálových pozic jako obrovský úspěch a své vítězství. EY Podnikatelem roku na jižní Moravě se stal Petr Palas ze společnosti Kentico software s.r.o., díky úspěchům v podnikání i aktivitě v podnikatelské komunitě, gratulujeme Petře!
 
EY Podnikatel roku opět ukázal, že Jihomoravský kraj dokáže systematicky a dlouhodobě produkovat úspěšné podnikatele na globální úrovni.
Na pódiu gratulovali jihomoravský hejtman, partnerka EY Martina Kneiflová, Václav Muchna z Y Soft i ředitel JICu Petr Chládek.
 
Druhé želízko v ohni na přední příčky máme v anketě ceny České televize v oblasti životního prostředí. Cesta je cíl! Děkujeme za veškerou podporu a držte nám palce!
 
30.1.2023_EY-1
30.1.2023_EY-2
30.1.2023_EY-3
30.1.2023_EY-4
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade