Eprin
CZ|EN
Domovská stránka / Aktuality / Produktové aktualityLetáková etiketa - ekologické výrobky

Letáková etiketa - ekologické výrobky

Letákovka
V souvislosti s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1169/20111 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům, které vstoupí v účinnost koncem roku 2014, se dnes množství výrobců potravin zabývá změnami obalů, případně etiket.
 
Jednou z takových možných změn je použití letákové nebo sendvičové etikety, které se používají tam, kde je nutné umístit množství informací na malý prostor – kombinace letáku a samolepicí etikety v různých velikostech, provedení, tvarech, barevnosti, atd.
 
Množí se však požadavky od výrobců ekologického zboží, aby letákové etikety odpovídaly jejich filozofii, tzn. „Ekologický obsah + ekologický obal“. Pro takové zákazníky máme v nabídce letákovou etiketu bez plastových dílů, která se otevírá odtržením perforace. Pro zákazníky, pro které je dodržení jejich ekologického přístupu prioritou, je tato etiketa vynikající volbou!
 
V případě, že Vás zajímá tento druh etiket, kontaktujte oddělení spotřebních materiálů. Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.
Spolupracujeme s významnými partnery
Více než 27 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Kontakt
BrnoPodnikatelská 2956/6, B3, Brno +420 538 707 200
Zaregistrujte se k odběru novinek
Projevením souhlasu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel zasílání obchodních sdělení. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti najdete v Podmínkách ochrany osobních údajů.
Newsletter