Eprin
CZ|EN
Domovská stránka / Aktuality / Produktové aktualityNejlepší řešení inventarizace = EPOSS

Nejlepší řešení inventarizace = EPOSS

EPOSS
EPRIN je synonymem k řešení na míru a jedním z nich je i náš inventarizační software EPOSS. Díky našemu řešení odpadá složitá papírová administrace. Vše máte po ruce a jednoduchým způsobem najdete jakýkoliv nábytek, který se nachází ve Vašem areálu.
 
Snímání je možné za použití čárového kódu, 2D kódu nebo RFID technologie. Využíváme prvotřídní terminály od renomovaných dodavatelů HONEYWELLZEBRA.
 
Výhodou EPOSSu je bezesporu možnost napojení na kterýkoliv informační systém, avšak dokáže fungovat i plně autonomně. Dokážeme software individuálně upravit na přání zákazníka a součástí je samozřejmě zaškolení obsluhy.
 
 
Tak si to pojďme shrnout: EPOSS + TERMINÁLY + RFID TAGY = NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ INVENTARIZACE
 
Názornou ukázku našeho inventarizačního řešení a terminálů najdete samozřejmě v rámci expozice na Mezinárodním strojírenském veletrhu, v pavilonu E, popřípadě můžete kontaktovat náš EPRIN tým
EPOSS v akci
Terminál v akci
Spolupracujeme s významnými partnery
Více než 27 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Kontakt
BrnoPodnikatelská 2956/6, B3, Brno +420 538 707 200
Zaregistrujte se k odběru novinek
Projevením souhlasu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel zasílání obchodních sdělení. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti najdete v Podmínkách ochrany osobních údajů.
Newsletter