Eprin
CZ|EN
Domovská stránkaAktualityProduktové aktualityPaletové 'SSCC' etikety - jak je zavést

Paletové 'SSCC' etikety - jak je zavést

Aktuality 1
Rozvoj využití SSCC (Serial Shipping Container Code) je v kombinaci se zavedením dodávky formou elektronického dodacího listu stále velmi aktuální pro několik stovek dodavatelů do obchodních řetězců, neboť je motivuje zájem obchodních partnerů jako MAKRO Cash & Carry nebo AHOLD. Společnosti vyzvaly své dodavatele k označování logistických jednotek (nejčastěji palet) tzv. SSCC kódy.
 
Ty jsou zasílány jako součást EDI zprávy DESADV. Při příjmu zboží přebírají celou neporušenou paletu najednou a její obsah je načítán právě z elektronického dodacího listu (DESADV) podle SSCC kódu. Tito giganti tímto krokem umožňují svým dodavatelům významným způsobem urychlit vyskladnění zboží a také zlepšit jeho dosledovatelnost v rámci dodavatelsko-odběratelského řetězce. Dodavatelé tak budou schopni dosáhnout zrychlení závozů těchto distribučních center.
 

Jak zavést SSCC?

Využití SSCC kódu zaneseného do formy čárového kódu zpravidla typu GS1-128 (dříve EAN-128), který lze snímačem jednoduše načíst, může zásadním způsobem zrychlit a zjednodušit příjem zboží a zlepšit jeho dosledovatelnost. Naše společnost, která je systémovým integrátorem, Vám dodá software pro tvorbu SSCC etiket stejně tak jako tiskárny na tyto etikety a aplikátory pro jejich umístění.
 
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade