Eprin
CZ|EN
Homepage / News / Product newsPotisk karet s tiskárnami Zebra ZC300

Potisk karet s tiskárnami Zebra ZC300

Zebra-ZC300_4

Přestože jsou tiskárny Zebra ZC300 sestaveny pro široké spektrum podnikání, mají velice dobrý ohlas i z maloobchodního prodeje. Vzhledově a funkcemi se perfektně hodí i tam, kde dochází k přímému kontaktu s koncovým zákazníkem jako je například pultový prodej masných výrobků.

Díky pokročilým funkcím tiskáren Zebra ZC300 může obsluha během směny tisknout oboustranné plastové karty, a to i s rychlou výměnou karbonových pásek. Velkou výhodou je plug-and-play řešení, okamžité nastavení podavače karet, intuitivní ikony a perfektně zpracované uživatelské rozhraní. Jakýkoliv zásah je tak uživatelsky velmi jednoduchý a snadný.

#CARDPRINT #ZEBRA #RESENI

19.11.2020-ZC300_2

Náš zákazník z potravinářského odvětví využívá tiskárny plastových karet ZC300 hlavně pro potisk plastových karet z obou stran při jedné tiskové úloze. Karty jsou obsluhou vkládány k potravinám do pultu. Hlavními funkcemi jsou z jedné strany karet zobrazit název produktu a cenu pro zákazníka a z druhé strany kód pro obsluhu k identifikaci pro úkony váhy a prodeje.

V řešení jsou převážně využívány černé a žluté plastové karty spolu s dvěma druhy karbonových pásek. Bílá karbonová páska je používána na černé karty a černá na žluté karty.

Řešení nabízí jednoduché barevné kombinace např. černé karty s bílým potiskem jsou používány jako běžné cenovky a žluté s černým potiskem jako akční zboží ve slevě. Protože se ceny a akce mění velice pružně, jsou tiskárny umístěny přímo na prodejně a obsluha tak před zahájením prodeje může jednoduše vyměnit data na kartách zboží dle potřeb nebo zadání na daný den.

We know our job and understand your needs. More than 28 years of experience in automatic identification.
Kontaktujte nás