Eprin
CZ|EN
Domovská stránka / Aktuality / Firemní aktualityStart projektu 'Zachraňte včely'

Start projektu 'Zachraňte včely'

Vcely_ul
Slunečný, první jarní víkend letošního roku se stal pro naši společnost významnou událostí. Naši zaměstnanci společně s členy Hnutí Brontosaurus vysadili snad jako první technická firma svoje vlastní včelstva. Ano, firma s ryze technickou náplní fungující 26 let na poli automatické identifikace, robotiky a automatizace se rozhodla chovat včely!

Podporujeme řadu aktivit a charitativních projektů, ale v tomto případě je to skutečně vážné. Již řadu let slýcháme z médií informace o katastrofálním úbytku hmyzu na planetě, oslabení včelstev, jejich nemocech a mnoha úskalích.

První včelstva byla vysazena symbolicky nedaleko sídla společnosti na pozemcích Technologického Parku, který celý projekt ochotně a rád podpořil. Co je však důležité je, že se do projektu zapojila řada zaměstnanců, která přidala nejen své ruce k dílu, ale nabídla také své pozemky, nebo střechy k zapojení do tohoto unikátního projektu.

Na podnikatelském trhu jsme byli již mnohokrát v některých projektech či nápadech zcela první a mnohdy jediní. Ať to již byla v roce 2000 první ochutnávka tiskáren na světě, o rok později první denní ohňostroj nebo kolektivní vysazení dvaceti habrů v městském parku Lužánky.

 

Fotogalerie - Stavba včelích úlů

IMG_1845
IMG_1879
IMG_1907
IMG_1931
IMG_1986
IMG_2013
IMG_2027
IMG_2018
IMG_2021
Spolupracujeme s významnými partnery
Více než 27 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Kontakt
BrnoPodnikatelská 2956/6, B3, Brno +420 538 707 200
Zaregistrujte se k odběru novinek
Projevením souhlasu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel zasílání obchodních sdělení. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti najdete v Podmínkách ochrany osobních údajů.
Newsletter