Eprin
CZ|EN
Homepage / News / Product newsVerifikační kity - Hotové řešení verifikace 1D/2D

Verifikační kity - Hotové řešení verifikace 1D/2D

Verifikacni_kity

Další novinka v našem portfoliu! Uvádíme na trh MICROSCAN Verifikační Kity, které jsou hotovým řešením pro verifikaci kvality čárových a 2D kódů. Verifikace není jen kontrola čitelnosti, ale měření kvality čitelnosti 1D a 2D kódů v porovnání s danými standardy. MICROSCAN Verifikační Kit obsahuje kameru, software a speciální osvětlení určené právě pro verifikace 1D/2D kódů ať už tištěných na etiketu či přímým značením na výrobek například inkjety, laserem nebo mikrobodem. Tato verifikační řešení jsou určena pro širokou škálu inline i offline aplikací všude tam, kde je třeba kontrolovat kvalitu tisku kódů.

Verifikační kity zajišťují kvalitu tisku velkých lineárních čárových kódů, který je vysoce nákladově efektivní. Tato neustálá činnost může být náročná právě v produkci čitelných čárových kódů z důvodu různé kvality podkladu, pohybu a nízké známky kontrastu.

Nabízíme Vám all-in-one Microscan sadu verifikačních kitů pro sledování kvality kodů přímo v běhu výroby a odhalení problémů s Vaší tiskárnou dříve, než nastanou problémy.

Pro bližší informace kontaktujte naše produktové specialisty, kteří Vám rádi poradí s Vaší aplikací nebo pro více informací navštivte přímo stránky MICROSCAN.

 

 

Autor článku

Roman TRTÍK
Obchodní a produktový manažer
e-mail:rtrtik@eprin.cz
telephone:+420 538 707 200-202
mobile:+420 724 173 960
fax:+420 543 212 033
QR code
We know our job and understand your needs. More than 28 years of experience in automatic identification.
Kontaktujte nás