Eprin
CZ|EN
Domovská stránkaAktualityProduktové aktualityVoyager 1202g-BF - Snímač bez baterie

Voyager 1202g-BF - Snímač bez baterie

6.5.2016-Voyager1202g-bf_1

Honeywell přichází na trh s průlomovou novinkou - bezdrátovým "battery-free" snímačem. Je postaven na osvědčené platformě Voyager 1202g-BF a nabízí vysoce výkonné snímání lineárních čárových kódů (i poškozených nebo špatně vytištěných). To vše bez všudypřítomných drátů, bez potřeby baterie a navíc je šetrnější k životnímu prostředí.

Tato bezdrátová technologie zcela eliminuje potřebu baterie, kterou nahrazuje super-kondenzátor - kapacitor. Ten je schopen dosáhnout plného nabití za méně než 35 sekund a poskytne dostatečnou kapacitu nejméně pro 100 skenů.

To činí Voyager 1202g-BF ideálním pomocníkem pro aplikace, kde je potřeba občasné bezdrátové snímání čárových kódů. Například jako doplněk k bioptickým snímačům na pokladnách v maloobchodních prostředích pro snímání objemných předmětů, které musí být kontrolovány ručně. Voyager je plug-and-play snímač s automatickou detekcí rozhraní. Jakýkoliv typ kabelu stačí připojit do PC a všechny potřebné ovladače se automaticky nainstalují.

A malá "vychytávka" nakonec. Uklidil vám kolega snímač a vy ho nemůžete najít? Maličkost. Stačí stisknout tlačítko na základně a snímač se vám ozve zapípáním.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Ing. Petr HOUŽVIČKA
Produktový konzultant - Snímače a Terminály
e-mail:phouzvicka@eprin.cz
mobil:+420 606 693 716
QR kód
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade