Eprin
CZ|EN
Domovská stránkaProduktyAplikátory a robotyDWR Round Etiketovací zařízení pro válcovité výrobky

DWR Round Etiketovací zařízení pro válcovité výrobky

DWR_Round_5
DWR_Round_1DWR_Round_6DWR_Round_7

DWR ROUND je poloautomatické etiketovací zařízení pro aplikaci samolepicích etiket na válcové výrobky.

Je k dispozici s maximální šířkou štítku 200 mm a je vybaven odvíjecí jednotkou, která přijímá kotouče s maximálním průměrem 300 mm a zajišťuje dlouhou autonomii provozu.

Uživatelské rozhraní se skládá z dvojřádkového LCD displeje o délce 20 znaků a sedmi funkčních kláves.

Štítky jsou detekovány pomocí světelné závory vidlice, která čte průhlednost; ultrazvukový snímač, který čte tloušťku, je k dispozici pro použití transparentních štítků.

DWR ROUND může používat etikety s obvodovým nebo předním / zadním rozměrem, a to i na různých rozměrech. DWR ROUND může dokonce aplikovat štítky ve fázi čtením barevného zářezu na výrobku nebo dříve použitého štítku.

Poptávka produktu

Dokumenty ke stažení:

Adobe PDF DokumentROUND Dataheet ENG

Další produkty

Odnímací zařízení DWR

Odnímací zařízení DWR
Poloautomatické odnímací zařízení DWR připraví samolepicí etiketu ihned pro obsluhu. Najde své uplatnění pro většinu uživatelů, kteří zpracovávají náviny samolepicích etiket. Celokovová konstrukce umožňuje jeho nasazení přímo v prostředí, kde jsou výrobky kompletovány a ručně označeny samolepicí etiketou. Etiketa je částečně odejmuta z podkladového materiálu a připravena pro odebrání pracovníkem obsluhy. Po jejím odejmutí je automaticky vysunuta další etiketa a celý cyklus se opakuje. Zařízení DWR je vyráběno ve dvou variantách: typ DWR 100 – pro založení etiket o max. šířce 100 mm, typ DWR 200 – pro založení etiket o max. šířce 200 mm. Další alternativou odnímacího zařízení je varianta s elektromechanickým snímačem pro transparentní materiály etiket nebo „bateriová verze“, která dokáže pracovat až 4 hodiny bez napájecího napětí. Jako volitelné příslušenství je možné odnímací zařízení DWR vybavit elektronickým počítadlem odejmutých etiket. Celý cyklus odnímání etikety ovládá mikroprocesorová řídící jednotka, která sleduje signál od dvoukanálového optického snímače a dokáže tak reagovat na rozdíly v průsvitu etiket nebo podkladového materiálu. Další z předností uvedeného typu řízení je automatické zastavení elektromotoru v případě přetržení nebo ukončení návinu etiket, na které je obsluha navíc upozorněna akustickým signálem.  
Zobrazit detail
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade