Eprin
CZ|EN
Domovská stránkaProduktyAplikátory a robotyEtiketovací robotické pracoviště ERP100

Etiketovací robotické pracoviště ERP100

ERP_10
Etiketovací pracoviště ERP100Etiketovací robotické pracoviště ERP00Etiketovací robotické pracoviště ERP00

Multifunkční etiketovací robotické pracoviště ERP 100 je sestaveno pro účely několika úkolů na jednom místě. ERP100 umožňuje kontinuální proces označení produktu etiketou, verifikace tištěných dat a skládání produktů do balících boxu.

Pracoviště je doplňeno o SW aplikaci, která je vyvinuta na míru potřebám zákazníka. Robotické rameno FANUC zajišťuje efektivní a neustále vysoký pracovní výkon.

Funkce:

  • Kontinuální posuv do jednotlivých procesů pracoviště.
  • Vytištění a aplikace etikety.
  • Verifikace dat a správné pozice etikety.
  • Robotické přemístění správně označených produktů do zásobníku v předvoleném množství.
  • Vyřazení nevyhovujících produktů do vedlejšího zásobníku.
Priorita: 120,
Poptávka produktu

Funkcionalita

  • Zadání pro výrobu dávky se provádí na ovládacím panelu pracoviště.
  • Aplikační cyklus je spuštěn v okamžiku, kdy operátor nebo linka založí produkty na přijímací dopravník. Aplikaci etiket zabezpečuje aplikátor etiket Collamat, který je doplněn kolmým pístem. Horní a dolní poloha pístu aplikátoru je spolehlivě indikována čidly. Aplikační hlava je vybavena gumovou vložkou pro bezchybné nalepení etikety. Snadné najíždění etikety v aplikátoru umožňuje vzduchová přifukovací trubička.
  • Po vytištění a nanesení jsou data na produktové etiketě a produkt verifikována pomocí kamerového systému se speciální zatmavovací clonou, která zabezpečuje oddělení světelných podmínek kamery od okolního světla.
  • Poslední částí procesu pracoviště je manipulační robotická paže FANUC se sestavou savek, které jsou schopny přenést produkt do balícího boxu s přesností 1 mm.
 
Každá aplikace je spojena s určitou výzvou nebo potenciální příležitostí. Bez ohledu na manipulační aplikaci je naším cílem navrhnout efektivní řešení pro zvýšení vaší produktivity. Rádi se s Vámi podělíme o své zkušenosti z výrobních procesů pro řešení automatizace a podíváme se, jaké jsou zde příležitosti ke zlepšení.

Dokumenty ke stažení:

Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade