Eprin
CZ|EN
Domovská stránka / Produkty / Aplikátory a robotyEtiketovací robotické pracoviště ERP100

Etiketovací robotické pracoviště ERP100

Etiketovací robotické pracoviště ERP00
Etiketovací robotické pracoviště ERP00Etiketovací robotické pracoviště ERP00Etiketovací robotické pracoviště ERP00

Naše etiketovací robotické pracoviště, neboli ERP, je sestaveno za účelem označení, verifikace a skládání produktů do balících boxu. Řešení SW aplikace je postaveno na míru potřebám zákazníka. Označení produktů etiketou zabezpečuje přesný a rychlý aplikátor Collamat, verifikace vytištěných informací a kontrola správnosti produktu je prováděna kamerovým systémem Omron Microscan a skládání produktů do specifických balících boxů je prováděno pomocí bezchybného robota FANUC. Několik pracovních procesů na jednom místě!

Pracoviště ERP je určeno k:

  • vytištění a nanesení etikety na produkt,
  • verifikaci správné pozice etikety na produktu,
  • verifikaci správnosti přiřazení produktu a etikety,
  • založení správně označených produktů do zásobníku v předvoleném množství,
  • vyřazení nevyhovujících produktů.

 

Jak zařízení funguje?

Zadání pro výrobu se provádí na ovládacím panelu. Aplikační cyklus se spustí v okamžiku, kdy obsluha založí produkty na dopravník. Součástí řešení je přesný aplikátor etiket Collamat, který je doplněn kolmým pístem pro správné nanášení etiket. Horní a dolní poloha pístu aplikátoru je spolehlivě indikována čidly. Aplikační hlava je vybavena gumovou vrstvou pro dobré nalepení etikety a snadné najíždění etikety v aplikátoru umožňuje přifukovací trubička.

Jakmile je etiketa nanesena a potištěna na produktu je dalším krokem verifikace správnosti údajů na etiketě a kontrola správnosti produktu pomocí kamerového systému Omron Microscan nebo Keyence.

Poslední součástí je robotická paže FANUC se sofistikovaným systémem savek, která přenáší daný produkt do balícího boxu na linku.

Priorita: 120,
Poptávka produktu

Dokumenty ke stažení:

Spolupracujeme s významnými partnery
Více než 27 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Kontakt
BrnoPodnikatelská 2956/6, B3, Brno +420 538 707 200
Zaregistrujte se k odběru novinek
Projevením souhlasu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel zasílání obchodních sdělení. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti najdete v Podmínkách ochrany osobních údajů.
Newsletter