Eprin
facebook    youtube    google    linked      
E-shopE-shop Poptávka KariéraKariéra
English

Fixní snímače

Fixní snímače čárových kódů se nejčastěji využívají v průmyslu, zdravotnictví, maloobchodě nebo na letištích. Všechny se snadno zapojí do vašeho stávajícího systému. Dokážou zpracovat 1D, 2D kódy i PDF. Fixní snímače přečtou i poškozené nebo nesprávně orientované kódy, které jsou na papíře, vyleptané na výrobcích nebo se zobrazují na obrazovce telefonu. Některé typy fixních snímačů umožňují i ruční skenování větších předmětů.

Snímač Honeywell Genesis 7580g

Snímač Honeywell Genesis 7580g
Snímač Honeywell Genesis 7580 g ™ představuje světově první area-imaging scanner navržený tak, aby dekódoval všechny standardní 1D, PDF a 2D kódy. Poskytuje zvýšenou produktivitu a revoluční zobrazovací technologii v elegantním, avšak odolném provedení. Funguje na Adaptus® Imaging Technology 6.0 a redefinuje průmyslové standardy pro zobrazovací řešení. Díky speciální funkci zlepšuje správu dokumentů - zachycuje a ukládá elektronické obrazy, kupóny, osobní šeky, podpisy i poškozené obaly. Je to průlom výkonu a univerzální formy, která dělá tento produkt vhodným pro prostřední od výroby, až po zdravotní péči a maloobchodní prodej.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Orbit 7120

Snímač Honeywell Orbit 7120
Honeywell Orbit 7120 je po celou dobu nejprodávanějším mnohosměrným laserovým snímačem. Je to inovativní, elegantní a cenově dostupné řešení pro pohodlí maloobchodních aplikací. Orbit 7120 je nositelem několika designových vyznamenání. Mnohosměrný snímač získal ocenění za tvar, který umožňuje ruční skenování velkých, objemných předmětů. Tento laserový snímač nabízí mnohosměrnou vzorovou skenovou linku, která poskytuje agresivně přesné a spolehlivé skenování. Snímač má také nastavitelnou hlavu k zacílení skenování větších produktů.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Orbit 7180CG

Snímač Honeywell Orbit 7180CG
Honeywell Orbit 7180 je mnohosměrný handsfree snímač vycházející z původně oceňované konstrukce Orbit 7120 a nabízí všechny jeho výhody se dvěma unikátními vlastnostmi. Se stisknutím tlačítka zlepšuje výkon technologie CodeGate® 20 patentovaných řádků skenovacího vzoru s jednořádkovým režimem, který je ideální pro cílené nebo menu skenování. Orbit 7180 handsfree snímač také obsahuje integrovanou EAS anténu pro kompatibilitu Checkpointu. Je také vybaven EAS deaktivací a dekódovací schopností v jediném skenování.   
Zobrazit detail

Snímač Honeywell QuantumT 3580

Snímač Honeywell QuantumT 3580
Honeywell QuantumT® 3580 je mnohosměrný hands-free snímač, který poskytuje maloobchodníkům špičkový výkon skenování a volitelné jednořádkové skenování v kompaktním provedení. Patentovaná technologie CodeGate® šetří Váš čas a snižuje nežádoucí skenování tím, že nabízí jednořádkový režim pro skenování kódů. QuantumT má malé rozměry a četné možnosti s cílem minimalizovat potřebný pracovní prostor a zvýšit dostupný prostor pro zboží a reklamní displeje. Mnohosměrný snímač je také k dispozici s různými režimy spánku ke snížení spotřeby energie, zvýšení životnosti baterie a nižšími provozními náklady.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell 4850dr

Snímač Honeywell 4850dr
Snímač Honeywell 4850dr je vhodný zejména pro zefektivnění vedení záznamů. Jedná se o plně vybavený imager, navržený pro digitalizaci vašich dokumentů, tedy jednoduché a efektivní bezpapírové zpracování, ukládání a vyhledávání. Na rozdíl od jiných zařízení nevyžaduje žádnou pravidelnou údržbu. Díky technologii Adaptus Imaging zachytí ostré snímky dokumentů formátu A4 bez ohledu na materiál či barvu. Integrovaná sada snadno použitelných nástrojů pro vylepšení obrazu napomáhá zvýrazňovat text, zlepšovat kontrast, měnit orientaci či velikost, vestavěný automatický ořez a konfugurační či kompresní funkce navíc zajišťují optimální kvalitu obrazu a velikost souboru přesně dle vašich požadavků. Zařízení umí snímat i čárové a 2D kódy, má integrovaný stojánek, zaručuje snadnou instalaci a provoz. Snímač má rozměry 383 x 340 x 365 mm, váhu 85 g (samotný snímač) a 2 kg (stojánek), třídu krytí IP40, odolnost vůči pádu 1,5 m a provozní teplotu 0 °C až 50 °C. Díky své technologii zaručuje bezproblémový i nepřetržitý provoz a nízké celkové náklady na vlastnictví.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Solaris 7820

Snímač Honeywell Solaris 7820
Honeywell Solaris 7820 je vertikální fixní snímač zvyšující produktivitu s nepřekonatelnými vlastnostmi, skenuje čárové kódy s vysokou spolehlivostí a jednoduše pasuje do existujících zařízení, které obsluhují vysoce objemové prostředí. Každý snímač má integrovanou RF EAS anténu pro eliminaci čipů, Checkpoint propojení, Sensormatic propojení a možnost rozšíření přes Flash. Solaris 7820 prezenční scanner zaručuje kompatibilitu s většinou současných POS systémů. Čte čárové kódy velikosti až  5mm, v kompaktní formě jako ideální fixní snímač.  
Zobrazit detail

Snímač Zebra DS457

Snímač Zebra DS457
 Na rušném letišti, kde je let plně obsazený, a cestující chtějí rychle nastoupit, se musí obsluha spolehnout na svoje zařízení. Fronta v oblíbeném butiku narůstá a zákazníci začínají být nespokojeni. Inženýr se snaží přidat technologii přímého značení DPM do své konstrukce a prostor pro snímač je omezený. Všude tam se hodí Motorola DS457. Poskytuje rychlé, hands-free snímání s dostatečně hlasitou zpětnou vazbou prakticky jakéhokoliv čárového kódu – včetně 1D, 2D a DPM. Nezáleží na typu čárového kódu, nebo na tom, zda je vytištěn na papíře, vyleptán na výrobek nebo ho uživatel zobrazuje na displeji mobilního telefonu. DS457 série zajišťuje rychlé a přesné snímání v dostatečně malém provedení, všude tam, kde je prostor omezený.
Zobrazit detail

Snímač Code CR1400

Snímač Code CR1400
Code Reader 1400 (CR1400) je kompaktní, robustní čtečka čárového kódu, která dosahuje vysokého výkonu čtení. Patentovaná dual-field optická platforma umožňuje čtení 1D a 2D čárových kódů extrémně rychle a spolehlivě. Bez problémů čte i čárové kódy z displeje mobilních zařízení. Využití nalezne v prostředích od zdravotnictví až po maloobchod. Postavena je na platformě JavaScript a může být rychle a snadno nakonfigurována (pomocí Code’s CortexTools) tak, aby splnila požadavky všech podnikových řešení.
Zobrazit detail

Snímač Code CR5000

Snímač Code CR5000
Stacionární snímač CR5000 je navržen do rychlých prostředí. Zpracovává data 1D a 2D kódů s rychlostí a flexibilitou. Poskytuje spolehlivou integraci dat do jakékoliv platformy, systému nebo řešení, včetně aplikací pro iOS. Díky technologii pro snímání obrazu, CR5000 umožňuje uživatelům ukládat obrázky i elektronické podpisy bez specializovaného softwaru. CR5000 je více než čtečka čárového kódu, je to nástroj, který dodává efektivitu pracovním postupům.
Zobrazit detail

Snímač Microscan MicroHAWK

Snímač Microscan MicroHAWK
Představujeme vám snímače Microscan řady MicroHAWK®, další generaci miniaturních průmyslových snímačů čárových kódů. Čtečky čárových kódů řady MicroHAWK® poskytují nejvyšší zobrazovací výkon ve své třídě a zároveň patří mezi nejmenší průmyslové snímače na světě. Snímače MicroHAWK nabízí řadu hardwarových modulárních možností. Nevyžadují instalaci žádného software, nemají problémy s kompatibilitou. Díky aplikaci WebLink je nastavení velice intuitivní, stačí otevřít webový prohlížeč a začít pracovat. Dostupné jsou ve třech verzích: ID-20 – 1D/2D, USB, ethernet over USB, IP40 ID-30 – 1D/2D, DPM, USB, RS232, ethernet over USB, IP54, high speed, přisvětlení ID-40 - 1D/2D, DPM, RS232, Ethernet TCP/IP, EtherNet/IP™, IP65/67, high speed, přisvětlení Samozřejmostí je bezproblémové čtení poškozených čárových kódů. Více informací naleznete v datasheetu.
Zobrazit detail

Snímač Microscan MINI HAWK

Snímač Microscan MINI HAWK
Mini imager speciálně vyvinutý pro DPM. Díky agresivnímu DPM čtecímu algoritmu v miniaturním imageru je tento snímač výkonným a jednoduše použitelným pro aplikace čárových a 2D kódů. Perfektní čtení je zajištěno X-mode technologií, která dokáže přečíst i poškozené či nekvalitní kódy bez nutnosti nastavení.   S možností nastavení vysoké rychlosti a vysokého rozlišení si dokáže MINI Hawk imager poradit s jakoukoliv aplikací.   Vybrané vlastnosti: Vysoká čtecí rychlost a vzdálenost, vysoké rozlišení X-mode dekódovací technologie pro poškozené či nekvalitní kódy Autofocus Možnost USB zapojení Široké čtecí pole Lehký a kompaktní
Zobrazit detail

Snímač Microscan MS-1 Engine

Snímač Microscan MS-1 Engine
Malé rozměry, vysoká spolehlivost a výkon za skvělou cenu!. Jedná se o jeden z nejmenších a nejlehčích snímacích modulů ve třídě snímačů pro průmyslovou automatizaci. Je vhodný všude tam, kde malý prostor a nízká hmotnost hraje významnou úlohu při konstrukci technologických zařízení. Snímač MS1 Engine je snadné instalovat a také ovládat. Všechny snímače ze série MS1, MS2 a MS3 jsou předurčeny pro aplikace čárového kódu tam, kde důležitým faktorem je velikost, výkon a cena. Vybrané vlastnosti: malé rozměry 38x16x25mm nízká hmotnost 17g power management snadná konfigurace přes sériovou linku možnost firmware upgrade do Flash paměti rychlost 270 snímků za vteřinu
Zobrazit detail

Snímač Microscan MS-2 CCD

Snímač Microscan MS-2 CCD
Nejvyšší poměr výkon/cena v nejmenším snímači čárového kódu!. Průmyslový snímač MS2 CCD je nejvýkonnějším CCD snímačem ve třídě malých kompaktních snímačů určených pro zabudování. Rychlost snímání je 220 snímků za vteřinu. Vyniká schopností snímání čárových kódů, které jsou široké, poškozené, nekvalitně vytištěné nebo s vysokým rozlišením. Kompaktnost a malé rozměry nabízí konstruktérům větší flexibilitu při umístění snímače do technologických zařízení. Snímač MS2 je předurčený pro aplikace čárového kódu všude, kde jsou důležitými faktory velikost, výkon a cena. Vybrané vlastnosti: malé rozměry 45x22x45mm rychlost 220 snímků za vteřinu široký úhel snímání 48° nízká spotřeba 130mA při 5V programovatelné 3 výstupy a 2 vstupy
Zobrazit detail

Snímač Microscan MS-3 Laser

Snímač Microscan MS-3 Laser
Nejvyšší výkon v nejmenším snímači čárového kódu!. MS3 Laser je díky své rychlosti snímání 1000 snímků za vteřinu nejvýkonnějším snímačem ve třídě malých kompaktních snímačů určených pro zabudování. Široký úhel snímání 70° nabízí konstruktérům větší flexibilitu při umístění snímače do technologických zařízení. Komunikační možnosti snímače dávají prostor pro připojení skrze širokou škálu platforem. MS3 Laser patří do série MS3, která obsahuje: MS3 Laser MS3 CCD MS3 Engine Všechny snímače ze série MS3 jsou předurčeny pro aplikace čárového kódu tam, kde jsou důležitými faktory velikost, výkon a cena. Vybrané vlastnosti: malé rozměry 45x22x45mm vysoká rychlost 1000 snímků za vteřinu široký úhel snímání 70° nastavitelné ohnisko programovatelné 3 výstupy a 2 vstupy konfigurační software ESP™ pro Windows 95, 98, NT a 2000
Zobrazit detail

Snímač Microscan MS-9

Snímač Microscan MS-9
 Nejrychlejší fixní snímač. MS9 je vhodný do aplikací snímání čárového kódu, které vyžadují rychlost a přesnost získávaných dat. Dokáže kompenzovat změny kontrastu způsobené střídáním etiket nebo okolním osvětlením. Může být umístěn například podél dopravníkového pásu nebo jako doplněk již existujícího zařízení. Konfiguraci snímače lze provést z připojeného počítače nebo ASCII terminálu užitím menu nebo příkazových řetězců. Základní vlastnosti: velmi vysoká rychlost snímání 2.000 snímků/s autodiagnostika snímání neviditelného inkoustu a OMR malé rozměry flexibilita při montáži jednoduchá integrace do existujících systémů 3 opticky izolované programovatelné výstupy 1 vstup pro spouštění skeneru 1 programovatelný vstup vysoká rychlost čtení LED úspěšnosti snímání konfigurační software ESP™ pro Windows 95, 98, NT a 2000
Zobrazit detail

Snímač Microscan MS-890

Snímač Microscan MS-890
Snímač, který obstojí i v nejtěžších průmyslových podmínkách. MS890 je ideální snímač do průmyslového prostředí. Krytí IP65 umožňuje použití v nejrozmanitějších průmyslových podmínkách, a to i těch nejtěžších. Nákupem MS880 získáte snímač, který může pracovat v jakémkoli místě továrního areálu v mnoha různých aplikacích. Tento fakt je podpořen i možností bezdrátového programování a bezdrátové komunikace přes IrDA port.   Díky dalším specifickým vlastnostem MS890 zjednodušíte celý systém automatické identifikace. Velkou předností je čtecí vzdálenost. Výkon zvyšuje i automatická kalibrace podle měnících se požadavků na snímání čárového kódu. Samozřejmostí je čtení lineárních nebo dvourozměrných kódů. Problémem nejsou ani nepřesně umístěné etikety. MS890 čte kromě běžných lineárních kódů také PDF 417, AIAG UCC/EAN 128 formáty. Uživatele potěší konfigurační software vytvořený ve Windows. Vybrané vlastnosti: čtení 1D a 2D kódů čtecí vzdálenost 250 až 3050 mm automatická kalibrace stisknutím jednoho tlačítka průmyslové krytí IP65 čárové kódy: PDF417, AIAG, Code 39, Interleave 2 of 5, Code 128, Code 93, Pharma Code, UPC/EAN, UCC/EAN 128, další na vyžádání konfigurační software ESP™ pro Windows 95, 98, NT a 2000
Zobrazit detail

Snímač Microscan QX-830

Snímač Microscan QX-830
kompaktní průmyslový laserový snímač. Laserový snímač QX830 kombinuje flexibilní konektivitu, vysoký výkon a spolehlivé čtení čárových kódů v jakémkoliv prostředí. Tento snímač se pyšní Quick Connect systémem, X-mode technologií, průmyslovým krytím IP65 a možností zabudovaných Ethernet protocolů.   Vysoký výkon, jednoduchá zapojitelnost a vysoká kvalita krytí dělá ze snímače QX830 ideální laserový snímač pro jakoukoliv průmyslovou aplikaci.   Vybrané vlastnosti: Rychlost čtení: 300 až 1400 skenů za sekundu Čtecí vzdálenost: 25 až 762 mm Rozpětí paprsku: až 254mm Možnost Ethernet TCP/IP & EtherNet/IP Průmyslové krytí IP65 Bližší informace naleznete v přiloženém datasheetu v záložce Dokumenty.  
Zobrazit detail

Snímač Microscan QX-870

Snímač Microscan QX-870
špička mezi průmyslovými rastrovými snímači. Laserový snímač QX870 spojuje nejmodernější technologie v oblasti snímání čárových kódů a konektivitu. Jednoduchá nastavitelnost a snadné zapojení do stávajícího systému z něj dělá to pravé řešení pro sledovací a řídicí aplikace. Programovatelný rozmítaný rastr dokáže přečíst více kódů různě umístěných naráz, dokonce i když jsou poškozené nebo nesprávně orientované.   S "plug and play" zapojením a nejagresivnějším dekódovacím algoritmem k dispozici je QX870 ideálním laserovým snímačem pro jakoukoliv průmyslovou aplikaci.   Vybrané vlastnosti: Rychlost snímání: 300 až 1400 skenů za sekundu Čtecí vzdálenost: 25 až 762 mm Rozpětí paprsku: až 254 mm Inteligentní rastr Možnost Ethernet TCP/IP & EtherNet/IP Průmyslové krytí IP65 Více informací naleznete v přiloženém datasheetu v záložce Dokumenty.  
Zobrazit detail

Snímač Microscan QX Hawk

Snímač Microscan QX Hawk
Flexibilní, průmyslový imager pro automatickou identifikaci. Dekódování za sekundu: až 60 Čtecí vzdálenost: 30 mm až nekonečno Kapalné čočky, autofocus, modulární zoom Integrovaný Ethernet Pokročilý X-Mode dekódovací algoritmus Jednoduché zapojení Kompaktní, zodolněný, krytí IP65/67 QX Hawk je prvním imagerem na světě s integrovanou technologií kapalných čoček umožňující nekonečnou vzdálenost čtení. Tento imager jednoduše čte jakýkoliv čárový kód nebo 2D symbol včetně náročných 2D DPM symbolů v jakémkoli prostředí.
Zobrazit detail

Snímač Microscan Vision HAWK

Snímač Microscan Vision HAWK
Flexibilní průmyslová inteligentní kamera.. Vision HAWK je flexibilní průmyslová inteligentní kamera, která přináší výkonné funkce vidění v kompaktním a snadno použitelném provedení. Je vyvinutá pro vidění uživatelů všech úrovní a zkušeností v širokém spektru aplikací. Vision HAWK se vyznačuje intuitivním rozhraním vidění, integrovaným osvětlením s vysokým rozlišením optického zoomu a jednoduchým připojením plug and play. Výkonné funkce Má robustní sadu nástrojů k řešení široké škály problémů automatizace pomocí Vision Technology. V kombinaci s patentovanými tekutými čočkami a automatickým zaostřením může Vision HAWK snadno pokrýt téměř všechna vidění nebo aplikace čárového kódu. Pokročilý optický systém Vysoké rozlišení modulárního systému umožňuje optickým zoomem Vision HAWK kontrolovat objekty a značky ve vzdálenostech od 33 mm do 2 m a dále. Přizpůsobivý systém AutoVISION software umožňuje snadné rozšíření až po složitější aplikace prostřednictvím migrace do plného Visionscape ®. Snadné použití Kromě kompaktních rozměrů pro flexibilní umístění Vision HAWK zahrnuje AutoVISION software s intuitivním ovládáním "krok za krokem" a knihovnou šablon, které umožňují snadné nastavení a nasazení. Robustní konstrukce Vision HAWK nabízí robustní design z litinové IP65/67 skříně a konektoru M12. Integrované Ethernet protokoly jsou pro rychlou komunikaci.   Příklady použití: Automobilový průmysl    • Montážní ověření    • Část identifikace Obal    • Umístění štítku    • Ověření obsahu Elektronika    • Montáž a ověřování identifikace Polovodiče    • Obaly a komponenty  
Zobrazit detail

Snímač Microscan Vision MINI

Snímač Microscan Vision MINI
Světově nejmenší Vision systém.. Vision MINI je inteligentní kamera navržena speciálně pro spolehlivý výkon vidění a kontrolu aplikací. Je nejmenší na světě s plně integrovaným kamerovým systémem. Vision Mini má ultra kompaktní rozměry a širokoúhlé optiky, které poskytují nejlepší výkon pro úlohy strojového vidění na blízko. S Vision MINI mohou OEM konstruktéři rychle implementovat robustní systémy kontroly, barev, symbolů dekódování, OCR a dalších v jednom řešení zpracování obrazových dat. Kompaktní a lehké MINI Vision je světově nejmenší plně integrovaná inteligentní kamera. Její kompaktní rozměry umožňují flexibilní umístění ve stísněných prostorech. Je z lehké a odolné hořčíkové slitiny, váží méně než 57g. Automatické zaostření Tlačítko AutoVISION poskytuje jedno tlačítko na nastavení zaměřování, automatické zaostření a nastavení vnitřních parametrů pro optimalizaci snímání. Spolehlivost a dlouhověkost Vision MINI nabízí vysoký výkon a spolehlivost spolu se zajištění dlouhodobé dostupnosti a podpory. To je nezbytné pro výrobce, kteří vyžadují nepřetržitou dostupnost v průběhu celého životního cyklu svých produktů. Výkonné funkce Má robustní sadu nástrojů k řešení široké škály problémů automatizace pomocí Vision Technology. AutoVISION software nabízí intuitivní rozhraní "krok za krokem" a knihovnu přednastavení, která umožňuje snadné nastavení a nasazení. Přizpůsobivý systém AutoVISION software umožňuje snadné rozšíření až po složitější vidění aplikací prostřednictvím migrace do plného Visionscape ®.   Příklady použití: Klinické přístroje    • trubice, víčka absence a přítomnosti    • detekce barev a zohlednění potřeb Elektronické jednotky    • Naváděcí místo Farmaceutické balení Zdravotnická zařízení  
Zobrazit detail
Filtrovat produkty
Připojení
Snímací prvek
Typ kódu
Výrobce
Spolupracujeme s významnými partnery
25 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Kontakty
Brno+420 538 707 200+420 602 158 104
Podnikatelská 2956/6, B3, Brno
Zaregistrujte se k odběru novinek
Přihlašte se pro odběr novinek, trendů z trhu a speciálních nabídek EPRIN.
Newsletter
K provozování našeho webu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.