Eprin
CZ|EN

Pultové snímače

V naší nabídce najdete pultové snímače čárových kódů značky Honeywell a Zebra. Vhodné jsou zejména do výroby, zdravotní péče, maloobchodního prodeje (drogerie, potraviny, smíšené zboží apod.). Najdete tu i snímače pro samoobslužné pokladny. Všechny jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi skenování a umožňují i ruční snímání. Nabízí rekordní snímání čárových kódů 1D a 2D, stejně jako schopnost snímat obrázky a podpisy. U pultových snímačů čárových kódů můžete využít také několik režimů spánku pro snížení spotřeby energie. 

Snímač Honeywell Xenon XP 1950

Snímač Honeywell Xenon XP 1950
Snímač Xenon XP 1950g nabízí vynikající výkon při skenování, snadno zachytí i ty nejobtížnější čitelné nebo poškozené čárové kódy. Připraven až na desítky silných pádů z 1,8 metru a až na 2000 pádů z výšky 0,5 metru. Snímače řady Xenon XP 1950 jsou optimalizovány pro skenování jak digitálních kódů, tak zákaznických smartphonů a dalších kódů ze zboží na pokladně.   Snímač Xenon XP 1950g nabízí uživatelům krytí IP41 pro vodu, prach a poskytuje špičkovou životnost. Krytí IP41 významně snižuje prostoje skeneru a servisní náklady, což vede k delšímu životnímu cyklu a nižším celkovým nákladům na jeho provoz.    
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Genesis 7580g

Snímač Honeywell Genesis 7580g
Snímač Honeywell Genesis 7580 g ™ představuje světově první area-imaging scanner navržený tak, aby dekódoval všechny standardní 1D, PDF a 2D kódy. Poskytuje zvýšenou produktivitu a revoluční zobrazovací technologii v elegantním, avšak odolném provedení. Funguje na Adaptus® Imaging Technology 6.0 a redefinuje průmyslové standardy pro zobrazovací řešení. Díky speciální funkci zlepšuje správu dokumentů - zachycuje a ukládá elektronické obrazy, kupóny, osobní šeky, podpisy i poškozené obaly. Je to průlom výkonu a univerzální formy, která dělá tento produkt vhodným pro prostřední od výroby, až po zdravotní péči a maloobchodní prodej.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Orbit 7120

Snímač Honeywell Orbit 7120
Honeywell Orbit 7120 je po celou dobu nejprodávanějším mnohosměrným laserovým snímačem. Je to inovativní, elegantní a cenově dostupné řešení pro pohodlí maloobchodních aplikací. Orbit 7120 je nositelem několika designových vyznamenání. Mnohosměrný snímač získal ocenění za tvar, který umožňuje ruční skenování velkých, objemných předmětů. Tento laserový snímač nabízí mnohosměrnou vzorovou skenovou linku, která poskytuje agresivně přesné a spolehlivé skenování. Snímač má také nastavitelnou hlavu k zacílení skenování větších produktů.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Orbit 7180CG

Snímač Honeywell Orbit 7180CG
Honeywell Orbit 7180 je mnohosměrný handsfree snímač vycházející z původně oceňované konstrukce Orbit 7120 a nabízí všechny jeho výhody se dvěma unikátními vlastnostmi. Se stisknutím tlačítka zlepšuje výkon technologie CodeGate® 20 patentovaných řádků skenovacího vzoru s jednořádkovým režimem, který je ideální pro cílené nebo menu skenování. Orbit 7180 handsfree snímač také obsahuje integrovanou EAS anténu pro kompatibilitu Checkpointu. Je také vybaven EAS deaktivací a dekódovací schopností v jediném skenování.   
Zobrazit detail

Snímač Honeywell QuantumT 3580

Snímač Honeywell QuantumT 3580
Honeywell QuantumT® 3580 je mnohosměrný hands-free snímač, který poskytuje maloobchodníkům špičkový výkon skenování a volitelné jednořádkové skenování v kompaktním provedení. Patentovaná technologie CodeGate® šetří Váš čas a snižuje nežádoucí skenování tím, že nabízí jednořádkový režim pro skenování kódů. QuantumT má malé rozměry a četné možnosti s cílem minimalizovat potřebný pracovní prostor a zvýšit dostupný prostor pro zboží a reklamní displeje. Mnohosměrný snímač je také k dispozici s různými režimy spánku ke snížení spotřeby energie, zvýšení životnosti baterie a nižšími provozními náklady.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Vuquest 3310g

Snímač Honeywell Vuquest 3310g
Honeywell Vuquest® 3310g je kompaktní area-imaging snímač, který nabízí spolehlivé skenování 1D, PDF a 2D čárových kódů v lehkém, odolném a přesném provedení. 3310g handsfree snímač díky svému uhlazenému a elegantnímu designu snadno zapadne do prostředí prodeje. S inteligentním designem multi-rozhraní tento obrazový scanner podporuje populární rozhraní v jednom zařízení a je vybaven technologií mobilního telefonu ke čtení čárových kódů na mobilních zařízeních.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell 7600 Horizon

Snímač Honeywell 7600 Horizon
Honeywell Horizon 7600 pultový laserový scanner přichází v kompaktní formě a s 20-řádkovou skenovací předlohou, která zajištuje rychlou a efektivní průchodnost. Integrovaná RF EAS anténa slouží pro součastné skenování a deaktivace zabezpečovacích visaček. Lze připojit ruční skener přes rozšiřující port RS232 pro eliminaci nutnosti manipulace s těžkými a objemnými předměty. Laserový scanner Horizon 7600 je odolný s konstrukcí litou pod tlakem na snášení těžkých podmínek i těch nejdrsnějších prostředí. Má zabudovaný elektronický dohledový systém Checkpoint na skenované zboží.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Solaris 7820

Snímač Honeywell Solaris 7820
Honeywell Solaris 7820 je vertikální fixní snímač zvyšující produktivitu s nepřekonatelnými vlastnostmi, skenuje čárové kódy s vysokou spolehlivostí a jednoduše pasuje do existujících zařízení, které obsluhují vysoce objemové prostředí. Každý snímač má integrovanou RF EAS anténu pro eliminaci čipů, Checkpoint propojení, Sensormatic propojení a možnost rozšíření přes Flash. Solaris 7820 prezenční scanner zaručuje kompatibilitu s většinou současných POS systémů. Čte čárové kódy velikosti až  5mm, v kompaktní formě jako ideální fixní snímač.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Solaris 7980g

Snímač Honeywell Solaris 7980g
Snímač Honeywell Solaris 7980g je určen pro maloobchodníky, kteří chtějí zvýšit rychlost pokladen, zlepšení zážitků zákazníků a zlepšit mobilní marketingový program. Honeywell Solaris™ 7980g, vertikální snímač, je na tento úkol ideální. Díky své kompaktnosti, modernímu designu a výkonnými zobrazovacími schopnostmi se snadno vejde do stávajících aplikací, používaných ve vysoko-objemových maloobchodních prostředích, jako jsou smíšená zboží, drogerie, potraviny a další aplikace.    
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Stratos 2400

Snímač Honeywell Stratos 2400
Honeywell Stratos® 2400 je prémiový pětistranný pultový scanner čárových kódú, který zvyšuje produktivitu v náročných, vysoko objemových aplikacích v maloobchodě. Stratos 2400 pultový scanner nabízí předzarovnané optické skenovací moduly a nezávislé skenovací plochy, které zjednodušují nastavení, snižují náklady na údržbu a zaručují nepřetržitý provoz.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Stratos 2700

Snímač Honeywell Stratos 2700
Honeywell Stratos 2700 je první hybridní bioptický pultový scanner který kombinuje vícesměrné laserové snímání a integrované snímání plochy pro zajištění optimální platformy pro samoobslužné pokladny. Je to ideální odpověď na tradiční pokladní systémy, kde je vyžadováno rychlé skenování lineárních čárových kódů a souběžně umožňuje obchodníkům udržet krok se součastnými trendy ve 2D a mobilních čárových kódech.  
Zobrazit detail

Snímač Zebra DS9808

Snímač Zebra DS9808
Hybridní prezentační snímač příští generace. Inovativní kombinovaný skener nabízí to nejlepší ze všech oblastí Dosáhněte nové úrovně produktivity a kapacity u pokladny díky přístroji DS9808. Průkopnický přístroj DS9808 je navržen zvenku i uvnitř tak, aby k pokladnám přinášel novou úroveň flexibility, funkcí a výkonu. Sloučením pevné základny s naší pokročilou ruční ergonomií nabízí model DS9808 zvenku mimořádný, hybridní tvarový činitel, který je jediný svého druhu. Tím je vytvořen skener, který skutečně přináší vynikající příjemnou obsluhu a snadné použití při ručním i bezkontaktním režimu skenování. Integrovaná základna vyžaduje u prodejního místa velmi málo prostoru – ideální pro prostorově omezené pokladny. Uvnitř přístroj DS9808 nabízí nejnovější technologii skenování, která zaručuje rekordní rychlost snímání čárových kódů 1D a 2D, stejně jako schopnost snímat obrázky a podpisy. Pokud se týká vzdálenosti pro snímání, nastavuje model DS9808 novou úroveň flexibility. Modely ruční dekódovací řady se standardním rozsahem (SR) dokážou skenovat až do vzdálenosti 10,5 palců/26,7 cm; modely s velkým rozsahem (LR) až do vzdálenosti 18 palců/45,7 cm – ideální pro maloobchody se zbožím různého druhu, které mají v sortimentu také velké či objemné předměty, které by měly zůstat v košíku. Oba modely bezkontaktní dekódovací řady lze také nastavit podle vašich potřeb – například aby odpovídaly rozsahu deaktivace EAS nebo zamezily náhodnému skenování položek u prostorově omezených pokladen.   FUNKCE: Inovativní hybridní konstrukce: Navrženo pro skutečně snadné použití při ručním i bezkontaktním snímání; dynamické přepínání mezi režimy Komplexní záznam dat: Symbologie 1D, 2D a PDF417; záznam obrazu; záznam podpisu a technologie RFID přináší flexibilitu aplikací; eliminuje potřebu více zařízení a s nimi spojenými náklady; ochrana do budoucna; vestavěná podpora budoucích aplikací Kompatibilita s platformou EAS: Umožňuje automatickou deaktivaci bezpečnostních etiket EAS Všesměrové snímání; široký pracovní rozsah, laserový tvar zaměření;  snadné použití; není nutné polohovat položku a skener; nevyžaduje téměř žádné zaškolení Odolá pádům z výšky 5 stop/1,5 m na betonovou podlahu: Zvládne nástrahy každodenního použití pro maximální spolehlivost a dobu provozovatelnosti a nízké celkové náklady na vlastnictví Programovatelná rychlost snímání až 100 palců/254 cm za sekundu; Optimalizovaná rychlost snímání přináší rozsáhlý výkon a přesný záznam širokého rozsahu čárových kódů Flexibilní pracovní dosah: Dva modely, které nejlépe splní vaše požadavky na pracovní dosah: model DS9808-SR, který nabízí dosah ručního dekódování až do vzdálenosti 10,5 palců/26,7 cm; a model DS9808-LR, který nabízí dosah ručního dekódování až do vzdálenosti 18 palců/45,7 cm Podpora RSM (Správa vzdáleného skeneru): Snížení výdajů na IT a celkových nákladů na vlastnictví díky vzdálené správě z centrálního umístění Více zabudovaných rozhraní; kompatibilní s univerzálními kabely: Snadná instalace; konstrukce pro ochranu do budoucna se snadno propojí se současným nebo budoucím hostitelským systémem Mimořádně hlasitý bzučák: Slyšitelný i v nejhlučnějších prostředích Mimořádně velký indikátor LED: Jasně viditelný ze všech poloh snímání Pogumovaná rukojeť: Poskytuje pracovníkům pohodlné, jisté uchopení Konektor zapuštěný v základně: Snižuje rozměry skeneru   Výkon, který potřebujete pro zvýšení produktivity Model DS9808 nabízí řešení, díky němuž postupují fronty u pokladen, čímž se zvyšuje spokojenost zákazníků i prodej. Rychlost snímání, kterou lze naprogramovat až na 100 palců/254 cm za sekundu, zajišťuje velmi rychlé skenování nezbytné v rušných prostředích. Díky všesměrovému snímání není potřeba ztrácet čas orientací čárových kódů a skeneru. Díky schopnosti zaznamenat téměř jakýkoli čárový kód 1D nebo 2D rychle a snadno nemusí pokladní ručně zadávat kód UPC. Ergonomicky umístěná spoušť umožňuje snadné a pohodlné snímání v ručním režimu. Speciálně navržený laserový tvar zaměření nabízí jasný světlý displej dokonce i při jasném slunci. Tím se zaručí přesnost již při prvním zaměření. Mimořádně hlasitý bzučák poskytuje zvukové ověření přesného skenování i v těch nejnáročnějších podmínkách provozu v maloobchodě. A jediným přiložením skeneru dokážete naskenovat cenu a současně deaktivovat etiketu EAS, čímž dochází k další ochraně produktivity u pokladen – a předcházení chybným výstrahám, které přivádí zákazníky do rozpaků a plýtvají časem bezpečnostní služby.   Snižte náklady a zvyšte prodej pomocí aplikace dnes i zítra Přizpůsobivý model DS9808 je ideální pro celou řadu maloobchodních operací, stejně jako pro celou řadu oblastí v maloobchodním prodeji. V zemích, které na národních průkazech totožnosti nebo na řidičských průkazech využívají čárový kód PDF417, umožňuje zabudovaná součást pro analýzu založená na serveru velmi snadné dekódování. Analýza se provádí ve skeneru nebo v hostitelském systému. Obchodní domy, specializované obchody, večerky i lékárny tak mohou implementovat celou řadu aplikací, které mohou zlepšit produktivitu, služby zákazníkům, schopnost udržet si zákazníky i prodej a současně snížit riziko podvodů a krádeží. Rychlé skenování může například okamžitě a přesně automaticky zpracovat kreditní či věrnostní karty, což sníží dobu zpracování a ještě zvýší počet vašich věrných zákazníků. Lékárny mohou rychle skenovat řidičské průkazy a tím zjistit, zda je dodržena legislativa pro prodej určitých volně dostupných léků a léků na předpis. To umožňuje účinné a cenově výhodné udržování elektronických záznamů. Maloobchodníci, kteří prodávají zboží podléhající věkovým omezením, mohou předcházet nezákonným transakcím díky rychlému naskenování řidičského průkazu pro automatické ověření věku. Maloobchodníkům, kteří nevyžadují při vracení zboží účtenku, pomáhá rychlé skenování řidičského průkazu nebo jiného průkazu totožnosti lépe předcházet podvodným vrácením. Podpora volitelného modulu RFID (k dispozici u modelu LR) umožňuje vašim maloobchodním operacím využít výhody modulu RFID v současnosti nebo v budoucnosti.   Odolná konstrukce pro nízké celkové náklady na vlastnictví Model DS9808 nabízí nový standard spolehlivosti skenerů čárových kódů, který poskytuje maximální dobu provozovatelnosti potřebnou pro náročný provoz v maloobchodních prodejnách. Odolnost proti pádům z 5 stop/1,5 m na betonovou podlahu zaručuje spolehlivý výkon – i po pádech a nárazech, ke kterým při běžném používání občas dochází.   Rychlý návrat investice (ROI) Díky flexibilnímu modelu DS9808 nemusíte kupovat více zařízení umožňujících záznam různých typů dat ve vašem podniku. Nezáleží na tom, jakou aplikaci budete potřebovat v současnosti nebo v budoucnosti. Sada výkonných komplexních funkcí splní všechny vaše požadavky. Můžete využít funkce zařízení pro snímání obrázků, skeneru čárového kódu, deaktivátoru etiket EAS a čtečky s technologií RFID, to vše v jediném zařízení. Výrazné snížení investičních a provozních nákladů – méně zařízení k zakoupení a spravování. Kompatibilita se správou vzdáleného skeneru (RSM) navíc umožňuje vzdálenou konfiguraci, uvedení do provozu a každodenní správu zařízení. Společnost Motorola doporučuje službu Service from the Start Advance Exchange Support poskytující služby, které vám zaručí opravdový klid mysli. Tento víceletý plán poskytuje výměnu zařízení do druhého dne, aby váš podnik fungoval hladce a produktivně. Přístroj DS9808 bude také chráněn před neočekávanými problémy prostřednictvím vestavěného komplexního pokrytí Comprehensive Coverage, které zahrnuje vnitřní a vnější součásti poškozené při náhodném rozbití. Výsledkem je mimořádný cyklus životnosti, mimořádná doba provozovatelnosti a skutečně vynikající návratnost investice.
Zobrazit detail
Spolupracujeme s významnými partnery
Více než 27 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Kontakt
BrnoPodnikatelská 2956/6, B3, Brno +420 538 707 200
Zaregistrujte se k odběru novinek
Projevením souhlasu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel zasílání obchodních sdělení. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti najdete v Podmínkách ochrany osobních údajů.
Newsletter