Eprin
CZ|EN

RTLS kotvy

RTLS kotvy vytváří polohovou síť jednotlivých tagů, takže vám umožní sledovat různé objekty v reálném čase. Ať už jde o zaměstnance, pacienty, produkty nebo zařízení. RTLS kotvy sbírají signály z tagů, které potom posílají na RTLS server, aby mohly určit jejich polohu. RTLS kotvy jsou určeny pro vnitřní použití

Kotva Anchor 1.4

Kotva Anchor 1.4
Kotva je referenční zařízení s pevnou polohou. Sada kotev vytváří infrastrukturu v oblasti, kde jsou tagy lokalizovány s přesností pod 50 cm. Primárním cílem zařízení je shromažďovat rádiové signály z tagů (čipů, mobilních lokátorů) a komunikovat je pro výpočet polohy do RTLS Studia. Kotvy mohou také přijímat data ze senzorů v tagu jako jsou akcelerometr, barometr, gyroskop, magnetometr a další. Data jsou uživatelské aplikaci zpřístupněna prostřednictvím otevřeného API. Kotvy jsou IP síťová zařízení vybavená ethernetovým/Wi-Fi rozhraním jak pro přenos dat, tak i pro napájení. Kotvy jsou konfigurovány a spravovány pomocí softwaru RTLS Studio. Podporují různé držáky pro zjednodušení instalace v jakýchkoli prostorách. Jsou umístěny nad ve výšce 3-7 metrů, což zajišťuje maximální pokrytí a minimalizuje překážky blokující komunikaci s tagy.
Zobrazit detail

Kotva Vista DirectFive

Kotva Vista DirectFive
Tato vysoce výkonná směrová anténa UWB poskytuje dlouhý dosah a silné konzistentní pokrytí. Jeho jednotný vzor záření minimalizuje výskyt „slepých“ míst v oblasti lokalizace. Kotva je průmyslově připravená, protože používá aktivní PoE a robustní kryt pro splnění bezpečnostních standardů a její robustní synchronizace zajišťuje prokázanou spolehlivost v drsných podmínkách prostředí. Kotva je referenční zařízení s pevnou polohou. Sada kotev vytváří infrastrukturu v oblasti, kde jsou tagy lokalizovány s přesností pod 50 cm. Primárním cílem zařízení je shromažďovat rádiové signály z tagů (čipů, mobilních lokátorů) a komunikovat je pro výpočet polohy do RTLS Studia. Anchor Vista DirectFive se skvěle hodí v kombinaci s Anchor Vista OmniLight v jednom řešení.
Zobrazit detail

Kotva Vista OmniLight

Kotva Vista OmniLight
Tato vysoce výkonná všesměrová UWB anténa poskytuje jednotný všesměrový vzor, jehož výsledkem je skutečný rozsah 360°. Není nutné provádět úpravy orientace zařízení, což je zásadní, zejména jakmile je kotva nasazena a stane se fyzicky nedosažitelnou. Kotva je referenční zařízení s pevnou polohou. Sada kotev vytváří infrastrukturu v oblasti, kde jsou tagy lokalizovány s přesností pod 50 cm. Primárním cílem zařízení je shromažďovat rádiové signály z tagů (čipů, mobilních lokátorů) a komunikovat je pro výpočet polohy do RTLS Studia. Kotva je průmyslově připravená, používá Active PoE ke splnění bezpečnostních standardů a její robustní synchronizace zajišťuje spolehlivost i v drsném prostředí. Anchor Vista OmniLight se skvěle hodí v kombinaci s Anchor Vista DirectFive do jednoho řešení.
Zobrazit detail
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 28 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu