Eprin
facebook    youtube    google    linked      
E-shopE-shop Poptávka KariéraKariéra
English
Domovská stránka / Produkty / Terminály a tabletyRuční dávkové (offline)

Dávkové offline terminály

Dávkové off-line terminály nabízí vše, co potřebujete pro rychlý sběr dat
 
Všechny terminály značek Zebra, Unitech a Honeywell jsou opravdu lehké a některé z nich se vejdou i do kapsy. Ruční dávkové terminály můžou sloužit zároveň jako mobilní telefony. Rychlé připojení probíhá přes USB, Bluetooth nebo Wi-fi. Skvěle odolávají prachu i vlhkosti. Některé z nich jsou navrženy pro tvrdé podmínky, proto ustojí až 500 pádů z výšky 1 metru. Baterie vydrží nabitá déle než 8 hodin. Dávkové off-line terminály využijete ve státní správě, maloobchodě, pohostinství, distribuci zboží, skladovém hospodářství nebo v lehkém průmyslu.

Honeywell Dolphin CT50

Honeywell Dolphin CT50
Plně dotykový počítač s LTE. První výhradně dotykové zařízení LTE od Honeywellu s možností výběru z více operačních systémů. Mimořádně tenký počítač Dolphin™ CT50 v sobě integruje nejvyšší výkon procesoru a nejlepší zobrazení ve své třídě. CT50 je určen zejména pro organizace, které jsou v kontaktu se zákazníky v terénu, chtějí zlepšit efektivitu a přesnost a potřebují přepínat mezi různými aplikacemi, aby dosáhly zvýšení produktivity a poskytovaly zákazníkům lepší služby. 2D čtečka příští generace poskytuje nejlepší výkon sběru dat v dané třídě při snímání lineárních a 2D čárových kódů. Špičkový Qualcomm Snapdragon 800 s 2,3GHz čtyřjádrovým procesorem poskytuje lepší výkon a možnosti úsporného režimu současně s flexibilní podporou konfigurace OS WE8H i Android s možnosti připojení LTE/GSM, CDMA i 802.11 a/b/g/n/ac. Velký, 4,7”, velmi jasný multidotykový displej čitelný za libovolného osvětlení, se dokonale hodí pro použití uvnitř i venku.      
Zobrazit detail

Honeywell Dolphin 6510

Honeywell Dolphin 6510
Honeywell Dolphin ® 6510 je lehký a výkonný mobilní počítač, který poskytuje sběr dat a bezdrátovou komunikaci pro aplikaci v maloobchodě, v dodavatelském řetězci a v prostředí lehkého průmyslu. Integrované 802.11a,b,g,n bezdrátové připojení poskytuje uživatelům přístup k důležitým datům v rámci celého podniku. Zatímco připojení Bluetooth ® usnadňuje efektivní bezdrátové připojení k periferním zařízením. Rozšířené bezpečnostní protokoly zajistí přesnost dat a jejich zabezpečení. Jeho tvar představuje zúženou klávesnici, která se snadno vejde do ruky. Velký, barevný dotykový displej umožňuje uživatelům vidět více aplikací na jedné obrazovce, a tím zvyšuje uživatelský komfort grafických aplikací na dotykové obrazovce. Klávesnice s 28 numerickými a 52 alfanumerickými klíči je k dispozici pro splnění žádostí a preferencí uživatele. Je sestaven tak, aby vydržel tvrdé podmínky. Podle hodnocení IP54 snáší Dolphin 6500 působení prachu, nečistot a stříkající vody. Vydrží až 500 pádů z výšky 1 metru.Shift-PLUS ™ technologie správy napájení zajišťuje 10 nebo více hodin nepřetržitého provozu, což eliminuje potřebu vyměnit baterie během jediné směny. Adaptus Imaging Technology ® 6.0 poskytuje nejširší sadu pokročilých funkcí snímání dat, včetně lineárních a 2D čárových kódů, digitální fotografování a inteligentní zachycení podpisu, který umožňuje uživatelům zvýšit efektivitu a zlepšit služby zákazníkům. Dolphin 6510 nabízí optimální kombinaci výkonu a spolehlivosti.   Vlastnosti: Bezdrátová komunikace: zdokonalená integrovaná 802.11a,b,g,n a Bluetooth technologie poskytuje v reálném čase přístup k síti s důležitými informacemi a podporuje pokročilé bezdrátové bezpečnostní normy. Prvotřídní Texas Instruments OMAP3715 1 GHz mikroprocesor a OS Microsoft ® Windows CE 6.0. Shift-PLUS ™ řízení spotřeby: bezdrátová aplikace vydrží nepřetržitě 10 hodin nebo více, zvyšuje produktivity a zároveň prodlužuje životnost baterie. Volitelné snímání na rukojeti příslušenství: poskytuje řešení při zvýšené produktivitě, která vyžaduje vysoký objem skenování jako je kontrola zásob a doplňování zásob.
Zobrazit detail

Unitech HT630

Unitech HT630
Váš nejlepší pomocník pro sběr dat. Přenosný terminál HT630 s integrovaným laserovým snímačem je ergonomický přenosný terminál s příjemným ovládáním, vysokou spolehlivostí a snadnou obsluhou určený pro sběr dat. Nejen díky své flexibilitě a nenáročné údržbě je tento terminál optimální pro evidenci přepravy, distribuci zboží, sledování pohybu zboží, skladové hospodářství, výrobu a mnoho jiných aplikací sběru dat. Je vybaven mimo jiné LCD grafickým podsvíceným displejem, klávesnicí a pamětí 2,5MB SRAM nebo 4,5 MB SRAM s ohledem na požadované množství uložených dat. Komunikace mezi PC a HT630 probíhá přes komunikační stojánek nebo komunikační kabel. Průběžně se nabíjí akumulátor v terminálu. O průběhu akce je obsluha informovaná sérií led diod na komunikačním stojanu. Vybrané vlastnosti: Ergonomický a robustní (krytí IP54 a odolnost proti pádu z 1,5m) Operační prostředí -5 ~ +50 °C Integrovaný laserový snímač Dlouhá výdrž baterií (Li-ION akumulátor) Generátor programů JobGen Plus pro snadné vytváření programů Vše potřebné za skvělou cenu v distributorském balíčku  
Zobrazit detail

Unitech HT660e

Unitech HT660e
Zodolněný ruční mobilní terminál. HT660e nabízí vše, co v současné době potřebujete pro sběr dat. Vychází z úspěšné platformy svého předchůdce, nynější HT660e však posune vaše aplikace o krok dále. Rozvíjejte svoje aplikace a řiďte vlastní integraci s HT660e. Tento ruční terminál má spoustu skvělých vlastností, navíc je navržen tak, aby vám poskytl více flexibility a kontroly nad vašimi aplikacemi mobilního sběru dat.
Zobrazit detail

Unitech PA500II

Unitech PA500II
Enterprise PDA.  Potřebujete posílit své firemní aplikace? K dispozici je vám PA500II! Tato třída firemního PDA nabízí všechny funkce v tenkém a kompaktním designu. PA500II spojuje pěkný vzhled s odolností a funkčností, je proto ideální pro jakoukoli aplikaci v maloobchodě či pohostinství. PA500II je navrženo tak, aby uživatelům poskytlo rychlou návratnost investice, kterou většina na těchto trzích hledá.
Zobrazit detail

Unitech PA550

Unitech PA550
Zodolněný vs smartphone.  PA550 je nejnovější a průkopnické průmyslové PDA firmy UNITECH. S kompaktním a novátorským designem vypadá téměř jako smartphone, přesto je dostatečně odolný. Kombinací tvaru a nejnovějších moderních komunikačních technologií se z PA550 stává jedinečné zařízení pro současný a budoucí trh.
Zobrazit detail

Unitech PA600MCA

Unitech PA600MCA
Mobilní RFID terminál do zdravotnictví. PA600 Mobile Clinical Assistant je kompaktní a zodolněný datový terminál s integrovanou RFID čtečkou pro 13,56 MHz HF frekvenci a podporou ISO15693, ISO14443A a ISO14443B standardů, která z něj činí ideální řešení pro mnohé RFID aplikace. Toto je doplněno dále ještě snímačem 2D kódů. Tento terminál se výborně hodí například pro zajištění bezpečnosti a obsluhu pacientů čtením RFID informací k ověření jak identity pacienta, tak obsluhujícího personálu a zároveň k zaznamenání provedených úkonů či dávkování medikamentů a to nejen díky speciálnímu anti-bakteriálnímu ochrannému povrchu.   PA600 je dostatečně malý a lehký (váží pouze 310g), aby se vešel do kapsy. Nenechte se ale zmýlit jeho velikostí. S 520 MHz procesorem a krytím IP64 je výkonným průmyslovým či zdravotnickým zařízením. Má oválný tvar a svým ergonomickým tvarem padne skvěle do ruky. Díky velkému dotykovému barevnému displeji je práce s ním velmi jednoduchá a umožňuje zobrazit dostatek potřebných informací.   Vybrané vlastnosti: Podpora tří standardů v jednom zařízení: ISO15693, ISO14443A, ISO14443B Windows Mobile 5.0 nebo Windows CE 5.0 Integrovaná HF RFID čtečka, klávesnice, velký barevný displej a 2D snímač Zabudované Bluetooth a WLAN Krytí IP64 SDIO slot Podporuje Oracle Database Lite, Microsoft BizTalk Server 2006 and Wavelink Avalanche
Zobrazit detail

Unitech PA600PE

Unitech PA600PE
datový terminál zároveň s mobilním telefonem?. PA600 Phone Edition přichází s rozmanitými možnostmi, které Vám nabízí si vybrat rysy a funkčnost vyhovující Vaší aplikaci. Když přijde na vstup dat PA600, umožňuje získávat data různými způsoby - pomocí integrované čtečky čárových kodů, klávesnice či dotykového displeje. PA600 je dost malý na to, aby Vám padnul do kapsy. Zároveň je to nejlehčí odolné PDA ve své třídě, váží pouze 290 gramů. Ale nenechte se ošálit jeho velikostí – PA600 je vybaven 624MHz procesorem, který zajišťuje rychlost operací. Zodolněný design PA600 Vás nezklame. Díky krytí IP64 je odolný vůči prachu a vlhkosti. Robustní stavba je schopna vydržet mnohonásobný pád z výšky 1,2 m na beton. Zároveň přichází s lepší indikací stavu baterie a monitorováním operační doby.   Funkce mobilního telefonu Unitech PA600 Phone Edition přináší inovativní, ergonomický design a pyšní se schopnostmi mobilního telefonu. Tento terminál má pro tento účel speciálně vyvinutou klávesnici pro lepší funkcionalitu a efektivitu. Zároveň má tento model zvýšenou kapacitu paměti a to SDRAM 128 MB a 320 MB FLASH.   Hlavní znaky: Schopnost mobilního telefonu a datového terminálu v jednom zařízení Výkonný procesor, SDRAM 128 MB a 320 MB FLASH Lepší indikace stavu baterie a operační doby Dynamic Power Management Systém pro výdrž až 12 hodin SDIO 1.2a podpora HCSD až do 4G pro rozšíření datového prostoru Odolný při teplotách od -10° C až do 50° C s krytím IP64 pro průmyslové využití  
Zobrazit detail

Zebra MC2100

Zebra MC2100
 Od prodejních ploch až po administrativní místnosti, mobilní počítač Motorola série MC2100 má vše potřebné pro automatizaci práce s inventárními údaji přímo v terénu. Za příznivou cenu MC2100 získáte mnoho funkcí, které jsou obvykle dostupné pouze u podstatně dražších mobilních počítačů. Ve své třídě má nejlepší výpočetní výkon, můžete počítat i s robustní konstrukcí, vynikající ergonomií, možností flexibilního sběru dat, funkcí push-to-talk (PTT) na firemní úrovni, centralizovaným řízením a schopností vytvořit aplikace na více platformách.
Zobrazit detail

Zebra MC3200

Zebra MC3200
Zebra MC3200 navazuje na oblíbenou řadu mobilních terminálů MC30xx/MC31xx, určených do středně náročných oblastí služeb, státní správy a skladování. Nabízí čtení 1D nebo 2D čárových kódů a rychlou bezdrátovou komunikaci.. Čím je MC32xx výjimečný? Zebra MAX Data Capture: 1D laser nebo vícesměrový 2D imager Zebra MAX Secure: podpora bezpečnostních standardů FIPS 140-2 a CCX v4 Zebra MAX Rugged: robustní (opakovaný pád z výšky 1,2 m) Zebra MAX Sensor:  interaktivní pohybový senzor – pouze u některých konfigurací Integrovaný RFID tag UHF Gen 2, pro jednodušší evidenci a sledování – pouze u varianty Premium Vybrané parametry mobilních terminálů řady MC3200 stejně jako u předchozí řady možnost volby ergonomického provedení: MC3200-R (snímač v otočné hlavě), MC3200-S (bez rukojeti), MC3200-G (pistolová rukojeť) zjednodušená výměna náhradní baterie (podobné jako u modelů vyšší třídy MC92xx) rychlejší bezdrátová komunikace 802.11n nízká hmotnost volitelné typy snímačů čárových kódů 1D/2D odolnost vůči nepříznivým podmínkám prostředí barevný dotykový displej (320x320 bodů) dobře čitelný za všech běžných světelných podmínek výdrž baterie (8 a více hodin) kompatibilita příslušenství s předchozí řadou MC31xx (pouze u cradle je nutný adaptér pro nabíjení náhradní baterie) operační systém Microsoft Windows Embedded Compact 7.0 nebo Android 4.1.1 (pouze u řady Premium) předlicencovaný Wavelink Telnet client u terminálů MC3200-G možnost centrální správy
Zobrazit detail
Filtrovat produkty
Připojení
Snímací prvek
Displej
Operační systém
Výrobce
Spolupracujeme s významnými partnery
25 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Kontakty
Brno+420 538 707 200+420 602 158 104
Podnikatelská 2956/6, B3, Brno
Zaregistrujte se k odběru novinek
Přihlašte se pro odběr novinek, trendů z trhu a speciálních nabídek EPRIN.
Newsletter
K provozování našeho webu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.