Eprin
CZ|EN

Antény pro WIFI

Wi-fi antény značky Zebra a Aruba jsou konstruovány pro přenos rádiového signálu ve frekvenčním pásmu 2,4 - 2,5 GHz se ziskem od 2 dBi až 5,5 dBi.
 

Wi-fi antény pro vnitřní i venkovní použití

Všesměrové wi-fi antény můžete montovat na zeď, strop nebo jinou konstrukci. Možné je i prodlužování kabelů o 30 metrů. Vyberete si spolehlivé wi-fi antény pro svůj provoz, halu, kancelář, školu nebo kanceláře. 

Wi-Fi ARUBA Antény

Wi-Fi ARUBA Antény
Vnitřní a venkovní antény s všesměrovými a duálně polarizovanými možnostmi, v různých horizontálních a vertikálních beamwidths, RP-SMA a N-konektorem s 3x3 MIMO.       Dostupné antény ARUBA NETWORKS z produktového portfolia KE STAŽENÍ ZDE  
Zobrazit detail

Zebra Antény 5PNL - 2,4 GHz / 5,5dBi

Zebra Antény 5PNL - 2,4 GHz / 5,5dBi
ML-2499-5PNL-72-N – je dalším modelem venkovní směrové antény se ziskem 5,5 dBi. Díky vysílacím charakteristikám 135° v horizontálním směru a 56° ve vertikálním směru je určená pro montáž na strop nebo zeď budov.
Zobrazit detail

Zebra Antény APA2 - 2,4 GHz / 2dBi

Zebra Antény APA2 - 2,4 GHz / 2dBi
ML-2499-APA2-01R - je základní provedení všesměrové Wi-Fi antény určené pro vysílání ve frekvenčním pásmu 2,4 - 2,5 GHz se ziskem 2dBi. Anténa je určena pro vnitřní použití, kde není kladen zvláštní důraz na výkon nebo směrovost vysílání.
Zobrazit detail

Zebra Antény HPA3 - 2,4 GHz / 3,3dBi

Zebra Antény HPA3 - 2,4 GHz / 3,3dBi
ML-2499-HPA3-01R – je všesměrová dipólová anténa, která je konstruována pro obousměrný přenos radiového signálu ve frekvenčním pásmu 2,4 – 2,5 GHz a se ziskem 5 dBi. Anténa je standardně vybavena připojovacím kabelem o délce 1,2 m s možností prodloužení až o 30 m a dále upevňovacími prvky umožňujícími montáž na zeď nebo jinou konstrukci. ML-2499-HPA3-01R je určena pro vnitřní i venkovní použití. U venkovního použití je důležité, aby připojovací kabel byl orientován směrem dolů.
Zobrazit detail
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade