Eprin
CZ|EN
Domovská stránkaProduktyTerminály a tabletyPodnikový tablet Honeywell ScanPal EDA71

Podnikový tablet Honeywell ScanPal EDA71

EDA70_1a
eda71-1eda71-2eda71-3eda71-4
Honeywell ScanPal EDA71 je tablet, který poskytuje konektivitu pro důležité obchodní aplikace v reálném čase a umožňuje efektivní sběr dat.
Protože firmy pokračují v optimalizaci provozu, hledají flexibilní podniková zařízení, která lze použít pro více pracovních toků.
 
7palcový odolný tablet ScanPal EDA71 se skvěle hodí pro maloobchod, potraviny, služby v terénu, dopravu a logistiku, kde je požadována větší obrazovka. Díky kombinaci rychlého 8jádrového procesoru Qualcomm® Snapdragon SDM450, živého 7palcového displeje Corning® Gorilla Glass®, robustního moderního bezdrátového připojení, dvou možností skeneru a nového příslušenství je ScanPal EDA71 tou správnou volbou pro případy použití v obchodech, inventarizaci nebo pro servisní techniky získávající informace v terénu.
 
Se svým intuitivním a moderním designem dotykové obrazovky je zařízení ScanPal EDA71 stejně pohodlné a snadno použitelné jako spotřebitelský tablet se všemi výhodami profesionálního produktu s podporou a životním cyklem, které jsou pro podniky zásadní. Podpora pro Android O a Q poskytuje dlouhodobou dostupnost aktualizací zabezpečení, které jsou nezbytné pro dlouhou životnost produktu.
 
ScanPal EDA71 je následníkem populárního tabletu EDA70 a je kompatibilní se všemi stávajícími doplňky. Vylepšení zahrnují další vysoce výkonnou možnost skenování, výběr 2 GB nebo 4 GB RAM a 32 GB nebo 64 GB SSD, 13megapixelový barevný fotoaparát a volitelnou 8850 mAh vysokokapacitní baterii.
ScanPal EDA71 se pohodlně používá a přenáší, ale přesto je odolný, aby přežil náhodné pády.
 
 
Klíčové vlastnosti:
  • Android 10
  • Odolný vůči pádům z 1,2 metru na beton
  • Odolný 7“ Corning Gorilla Glass displej, dobře čitelný na slunci
  • Integrovaná čtečka 1D i 2D kódů
  • Podpora WiFi 802.11 a/b/g/n/ac a 4G LTE 
Priorita: 2089,
Výrobce: Honeywell,
Připojení: USB, Bluetooth, Wi-Fi (802.11x), GPS modul,
Snímací prvek: Imager (2D),
Displej: Barevný,
Operační systém: Android,
Poptávka produktu
Filtrovat produkty
Připojení
Snímací prvek
Displej
Operační systém
Priorita
Výrobce
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade