Eprin
CZ|EN
Domovská stránkaProduktySnímače a kamerySnímač Honeywell Xenon XP 1950g/1952g

Snímač Honeywell Xenon XP 1950g/1952g

xenon-xp1952g-black
Xenon XP Scanner General Purpose hero image 1366x683

Vysoce výkonný 2D snímač 

Umožněte svým pracovníkům na pokladně plnit svou práci na 100% a poskytujte vynikající služby zákazníkům díky řadě Honeywell Xenon ™ Extreme Performance (XP). Skener Xenon XP 195xg nabízí vynikající výkon skenování, snadno zachycuje i ty nejhůře čitelné nebo poškozené čárové kódy.

Skener Xenon XP 195xg, zkonstruovaný na 50 pádů z výšky 1,8 m (6 stop) a 2 000 pádů z 0,5 metru (1,6 ft) a se stupněm krytí IP41 pro vodu a prach, zaručuje špičkovou životnost ve své třídě. To výrazně snižuje prostoje skeneru a náklady na servis, což vede k nižším celkovým nákladům na vlastnictví.

Je navržený pro maloobchodní prostředí, která vyžadují vysoce přesné skenování, ať už na dálku nebo dokonce na poškozených čárových kódech, snižuje námahu obsluhy - snižuje potřebu ohýbání, aby se dosáhlo čárových kódů na spodní polici nebo na dně ko še. Model Xenon XP 195xg je k dispozici v černé nebo bílé barvě, aby odpovídal vašemu prostředí. Dostupný vibrační režim zajišťuje, že vaši spolupracovníci získají zpětnou vazbu skeneru bez ohledu na jejich okolí.
Dostupný je v drátové verzi i jako bezdrátový snímač.

 

Priorita: 50,
Výrobce: Honeywell,
Připojení: RS232, USB, Emulace klávesnice, RS232 (RS422/485),
Snímací prvek: Imager (2D),
Typ kódu: Čárový kód, 2D kód,
Poptávka produktu
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade