Eprin
CZ|EN
Domovská stránkaProduktyTiskárnyHoneywell PM43/PM43c průmyslová tiskárna střední třídy

Honeywell PM43/PM43c průmyslová tiskárna střední třídy

Tiskárna Intermec PM43/PM43c
Tiskárna Intermec PM43/PM43cTiskárna Intermec PM43/PM43cTiskárna Intermec PM43/PM43c

Intermec by Honeywell PM43/PM43c je průmyslová tiskárna střední třídy, ideální pro širokou škálu aplikací v rámci distribučního centra, skladových a výrobních prostředí.
Výhoda oproti konkurenčním modelům je v rychlosti nasazení. Hodí do každého prostředí, kde mohou ulehčit provozním nákladům. Modely mají velký barevný displej s vícejazyčným menu s velice příjemným uživatelským rozhraním.

 

Vlastnosti

 • Neuvěřitelně kompaktní: Střední rozměry pro instalaci do kompaktních zásuvek, stolů a menších prostor.
 • Silná konstrukce: Kovový podvozek a tiskový mechanismus poskytují ochranu investic.
 • Snadné použití: Intuitivní, deseti jazyčný barevný displej zjednodušuje instalaci a údržbu.
 • Smart tiskárny: Spuštění aplikací přímo uvnitř tiskárny, ovládací periferie, eliminuje potřebu připojeného PC, buď pomocí C# pro tiskárny nebo otisku prstu.
 • Spolehlivost: Maximalizuje Uptime. Postavena se zkušenostmi a inovacemi po 40 let. Third-Generation Platform.
 • Technologie Precision Print: Konzistentní tisk čárových kódů s dokonalou přesností
 • Údržba Made Easy: Výměna tiskové hlavy a desky válce zcela bez použití nářadí.
 • Zvýšení produktivity a efektivity procesů: Jednoduché na používání a zároveň nejrychlejší výkon ve své třídě. Výkonné programovatelné schopnosti "no-touch" s možností přímo připojit další pomocné periferní zařízení.
 • Co-Engineered média: Testováno s Intermec medii, což zajišťuje optimalizovaný výkon. Kompatibilní také s Honeywell médii, jejich širokou škálou.
 • Dostupné příslušenství: Vlastní s širokou škálou dostupných doplňků, jako jsou modul Wi-Fi/Bluetooth a řezačka.
Zajímá Vás funkcionalita a testovací provoz? Smart Intermec tiskárna nového věku u nás! Pro více informací kontaktujte náš EPRIN TEAM!
Priorita: 100,
Frekvence: HF, UHF,
Použitelná odvětví: Výroba, Automotive, Vlákna, papír a obaly, IT a elektronika, Komunikační technologie, Stavby a těžba, Řízení provozu, Logistika a RTI Operation, Zdravotnictví,
Povrch: Karton,
Poptávka produktu

Příslušenství - User Installable

 • Střihací zařízení
 • Odnímací zařízení
 • Interní navíječ etiket
 • Etiketový dávkovač s LTS
 • Přihrádka na etikety - přední
 • Linerless

Příslušenství - Factory/Service Installable

 • HF RFID (13.56 MHz, ISO 15693);
 • UHF RFID (EPC Class1 Gen2, ISO 18000-6C) 

Stránky výrobce

Domovské stránky výrobce a další informace o produktu naleznete na adrese: Intermec/Honeywell - http://www.intermec.com

Dokumenty ke stažení:

Adobe PDF DokumentIntermec_PM43_DS

Další produkty

Confidex Carrier Classic™

Confidex Carrier Classic™
Confidex Carrier Classic™ je speciální štítek se silným lepidlem pro plastové povrchy, použitelný pro různé typy kontejnerů a povrchů. Díky vynikajícímu výkonu poskytuje nové možnosti ve sledování produktů. Tím, že poskytuje EPC Class1Generation2 vyhovuje spoustě RFID řešení a aplikacím. Confidex Carrier Classic™ poskytuje rychlou návratnost investic nejen v identifikaci, ale také v dodavatelském řetězci, třídění majetku a řízení v logistice.   Confidex Carrier Classic™ je určen především pro výrobce plastových kontejnerů a uživatele, kteří chtějí sledovat své položky, od výrobce pomerančů až po výrobce automobilových motorů. Kromě náročné aplikace v dodavatelském řetězci, s jeho širokopásmovou anténou, je Confidex Carrier Classic™  dostatečně kompaktní UHF RFID štítek použitelný v širokém spektru mnoha odvětví.
Zobrazit detail

Confidex Casey™

Confidex Casey™
Confidex Casey je určen pro průmyslové aplikace RFID, které vyžadují vysoce kvalitní RFID štítky pro každodenní provoz. Příslušné případy užití se liší od dodavatelského řetězce a logistiky především v použití přímo při práci v procesu aplikace, u kterých RFID se používá pro sledování výrobku ve fázi výroby. Confidex Casey™ je štítek na jedno použití, zejména v aplikacích, v nichž je štítek RFID umístěných v blízkosti vysokých dielektrických materiálů. Typické aplikace zahrnují maloobchodní položku, například plast nebo vlnitou lepenku pro identifikační případy, kdy se obsah liší, např. ovoce, zelenina, jiné potraviny, kapaliny v lahvích nebo další pomůcky. Štítek Confidex Casey™ lze také nalepit na sklo a proto je ideální pro práci v procesu monitorovacích aplikací na úrovni položky. Pro identifikaci užších objektů je použitelný menší bratr "Confidex Casey Slim™".   Použitelné v odvětvích: Výroba Automotive Vlákna, papír a obaly Logistika a RTI operace
Zobrazit detail

Confidex Silverline Slim™

Confidex Silverline Slim™
Confidex Silverline™ je RFID tag určený na kov pro zabezpečení elektrických zařízení, nástrojů nebo průmyslových aktiv.  Tím, že kombinuje výkon pevných tagů na kov a personalizaci lehkých štítků, umožňuje Confidex Silverline Slim™ využití RFID snadněji a efektivněji, než kdy jindy. Confidex Silverline Slim™ je ideální pro aplikace, u nichž vhodná šířka štítků je značně omezena, například aplikace zahrnující různé druhy průmyslových produktů, potrubí, kabelů nebo elektrických zařízení. Štítek lze také aplikovat na zakřivené plochy, jako jsou lahve s kapalnými a kovovými válci aniž by to ovlivnilo jeho výkon.  Řada Confidex Silverline je navržena a certifikována pro práci s tiskárnou Custom Zebra ZT410 RFID Silverline. Jiné tiskárny Zebra se nedoporučují nebo nejsou podporovány.   Oblasti použití: Výroba Automotive Informační a komunikační technologie Elektronika Stavebnictví a těžba Logistika a RTI operace Zdravotnictví  
Zobrazit detail

Confidex Silverline Micro™

Confidex Silverline Micro™
Confidex Silverline™ je RFID tag určený na kov pro zabezpečení pro zabezpečení IT a podnikového majetku, nástrojů nebo skladových produktů.  Tím, že kombinuje výkon pevných tagů na kov a personalizaci lehkých štítků, umožňuje Confidex Silverline Micro™ využití RFID snadněji a efektivněji, než kdy jindy. Confidex Silverline Slim™ je ideální pro aplikace, u nichž vhodná šířka štítků je značně omezena, například aplikace zahrnující značení IT majetku, firemních aktiv, potrubí, kabelů nebo elektrických zařízení. Štítek lze také aplikovat na zakřivené plochy, jako jsou lahve s kapalnými a kovovými válci aniž by to ovlivnilo jeho výkon.  Řada Confidex Silverline je navržena a certifikována pro práci s tiskárnou Custom Zebra ZT410 RFID Silverline. Jiné tiskárny Zebra se nedoporučují nebo nejsou podporovány.   Oblasti použití: Výroba Automotive Informační a komunikační technologie Elektronika Stavebnictví a těžba Logistika a RTI operace Zdravotnictví    
Zobrazit detail

Tiskárna Honeywell PD45/PD45S

Tiskárna Honeywell PD45/PD45S
Tiskárny PD45 a větší PD45S jsou průmyslové termotransfer tiskárny střední třídy, zahrnující nejnovější tiskové inovace v kompaktním a cenově dostupném balení. Jsou předurčeny do náročného prostředí, výrobní haly i kanceláře. Série PD byla navržena tak, aby dodávala vysoký tiskový výkon při co nejmenších rozměrech. Jsou vhodné pro distribuční centra a sklady, stejně jako i pro kancelářské použití při vyšším objemu tisku. PD45 potvrzuje dlouhodobou tradici spolehlivého výkonu Honeywell (Intermec) tiskáren. Celokovové šasi z pevné hliníkové slitiny a kvalitní tiskový mechanismus nebo tisková hlava a válec výměnitelné bez pomoci nástrojů, to jsou předpoklady minimalizující prostoje a náklady na údržbu. PD45 se dodává s bohatým výběrem příslušenství a podporuje WiFi rozhraní, USB včetně USB host, sériové a paralelní rozhraní a také průmyslové GPIO. Má také možnost použít odnímací, převíjecí a střihací mechanismy, které si poradí s širokou škálou aplikačních scénářů. VlastnostiVysoce kompaktní: Malé rozměry pro instalaci i do stísněných prostor.Odolná konstrukce: Kovový rám a tiskový mechanismus poskytují spolehlivý výkon.Snadné použití: Intuitivní, barevný displej zjednodušuje instalaci a údržbu.Vestavěné příkazové jazyky: Podporuje ESim, ZSim, DSim, IPL, and Direct Protocol right out-of-the-box.Kompatibilní SW: BarTender, NiceLabel, SOTI connectSmart tiskárny: Spuštění aplikací přímo uvnitř tiskárny, ovládací periferie, eliminuje potřebu připojeného PC, buď pomocí C# pro tiskárny nebo otisku prstu.Údržba Made Easy: Výměna tiskové hlavy a tiskového válce zcela bez použití nářadí.Broad Media Compatibility: Podporuje 1" a 3" dutinky, ink-in nebo ink-out.Dostupné příslušenství: Vlastní s širokou škálou dostupných doplňků, jako jsou modul Wi-Fi/Bluetooth, odnímací zařízení, navíječ podkladového materiálu (pouze PD45S) nebo střihací zařízení. Pro více informací kontaktujte náš EPRIN TEAM!
Zobrazit detail
Filtrovat produkty
Rozlišení
Připojení
Metoda tisku
Šiře tisku
Priorita
Výrobce
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade