Eprin
CZ|EN
Domovská stránkaProduktyTiskárnyAll-in-one tiskárna SATO FX3-LX

All-in-one tiskárna SATO FX3-LX

sato-fx3-lx_1
sato-fx3-lx_2sato-fx3-lx_3sato-fx3-lx_4
SATO FX3-LX je Direct Thermal tiskárna typu vše v jednom, která nabízí intuitivní tiskové aplikace a lze ji přizpůsobit tak, aby splňovala požadavky zákazníků. 
Umožní tisknout text, grafiku, lineární i 2D čárové kódy ve vysokém rozlišení. Tento produkt optimalizuje obchodní procesy na celé řadě trhů, jako jsou potraviny, maloobchod, zdravotnictví, prodej vstupenek a výroba. Umožňuje tisk z počítače (PC, tablet, smartphone), ale díky 7" barevnému dotykovému displeji podporuje i tisk bez počítače.
Obsahuje rozhraní USB 2.0 (Type A) x 3, USB 2.0 (Type B), Ethernet (IPv4/v6), NFC a volitelně Wifi Direct IEEE802.11 a/b/g/n/ac, Dual Band, (2.4GHz/ 5GHz) a Bluetooth 4.1.

 
Hlavní funkce:
 • 7" plně barevný resistivní dotykový displej
 • Malé rozměry a volitelná sada pro montáž na stěnu, která šetří místo
 • Optimální přenosite lnost s volitelnou sadou pro montáž baterie a cradle
 • Krytí IPx2 - ochrana proti stříkající vodě
 • Shoda s IK06 - ochrana proti mechanickému nárazu
 • Antibakteriální povlak pro použití v potravinářství a nemocničním prostředí.
 • Šířka tisku 3,15", rozlišení 305 dpi pro vysoce kvalitní tisk
 • Podporuje 31 jazyků pro zobrazení menu na displeji a 47 tiskových jazyků
 • Integrovaná instruktážní videa a školení
 • Podporuje tisk bez počítače i tisk z počítače (PC, tablet, smartphone)
 • Podporuje různá komunikační rozhraní
Priorita: 200,
Výrobce: SATO,
Rozlišení: 305 DPI (12 bodů/mm),
Připojení: USB, Bluetooth, Wi-Fi (802.11x), Ethernet,
Metoda tisku: Termodirect,
Šiře tisku: do 266 mm,
Poptávka produktu

Příslušenství

 • Střihací zařízení
 • Stohovací zařízení
 • Odvíjecí zařízení
 • Kolébka na stůl
 • Držák na zeď

Dokumenty ke stažení:

Adobe PDF Dokumentsato-fx3-lx-datasheet

Další produkty

Tiskárna SATO CG2

Tiskárna SATO CG2
Jedinečné stolní řešení tisku. Tiskárna SATO CG2 je dostupné, kompaktní řešení termotransferového tisku. Je navržena pro široké použití v aplikacích s etiketami s čárovým kódem a dostupná ve verzi jak pro přímý tisk, tak termotransfer. Snadno se používá, je kompaktní a je vhodná do aplikací, kde je třeba tisknout na vyžádání, malý počet etiket nebo náramky. Malá základna tiskárnu předurčuje jako ideální pro použití v aplikacích, kde je omezená plocha – v obchodě nebo kanceláři, kde je třeba, aby tisk zabral jen malý prostor. Díky těmto vlastnostem patří tiskárny řady CG2 k těm nejlepším stolním tiskárnám ve své třídě. Mezi typické aplikace kde se uplatní CG2 patří: označování cenovkami a značení na regály, oběžné štítky, identifikace pacientů pomocí náramků, označování vzorků, přístupové systémy, autorizace produktů – především sledování položek a další. Samostatný tisk Při vlastním tisku není potřeba žádné PC. Tiskárna CG2 se SATO klávesnicí může pracovat jako samostatný systém pro tisk, aniž by v době tisku potřebovala počítač. Snadný tisk Díky pokročilým vlastnostem tiskárny CG2 s ní dokáže pracovat jak zkušený uživatel, tak i nováček.  Bezpečná pro použití v čistém prostředí Tiskárna CG2 je vytvořena pro použití v prostředí, kde je prvořadá čistota a hygiena a je nezbytná vysoká úroveň bezpečnosti. Kompatibilita s jazyky konkurenčních tiskáren Možnosti více jazyků tiskárny umožňují nahrazení konkurenčního modelu jen s minimálním přeprogramováním toku dat. Kompaktní řešení HF RFID tisku Tiskárna CG2 je postavena tak, aby uspokojila potřeby pro stolní řešení HF RFID tisku. Velká paměť tiskárny Tiskárna CG2 má velkou paměť: 4MB Flash ROM a 8MB RAM.     
Zobrazit detail

Tiskárna Honeywell PC42t

Tiskárna Honeywell PC42t
Snadná instalace a připravena k rychlému tisku, to je Honeywell PC42t. Tato termo transfer stolní tiskárna je ekonomickou volbou pro média až do 110 mm (4,3 palce) široké. Díky tradici 40-ti let tisku čárových kódů a inovacím, tato tiskárna stanovuje nové standardy uživatelské přívětivosti a dostupnosti. Je mimořádně kompaktní a snadno ovladatelná, jednoduchá na instalaci, tichá, spolehlivá s intuitivní designem. Vytvořena s cílem použití pro lehké užitkové označování v různých průmyslových odvětvích.                                                                                        
Zobrazit detail

Tiskárna SATO WS4

Tiskárna SATO WS4
Tato tiskárna je, jak můžeme od SATO očekávat, robustní, má velkou kapacitu pro zásobu etiket a barvicí pásky, poskytuje vynikající výkon a kvalitu tisku. A co víc, její použití i údržba je snadná a cena velmi příznivá! Tiskárna je navržená a vhodná  pro potřeby logistiky, zdravotnictví, maloobchod, dopravu a také výrobu. Je flexibilní z pohledu druhů, rozměrů a kapacity médií a díky velké délce (300 m) barvicí pásky zajišťuje nízké náklady na provoz. Je ideální pro středně zátěžové aplikace, kde jsou klíčovými požadavky spolehlivost a operativnost. Tiskárna může být vybavena odnímačem etiket, střihačem a externím odvíječem etiket. WS4 je vybavena emulací 5 běžně používaných jazyků tiskárny a nabízí výběr drátového i bezdrátového rozhraní pro snadnou integraci do požadovaného prostředí . Vybrané vlastnosti Snadný přístup obsluhy k tiskárně pro výměnu médií Jednoduché uživatelské ovládání Barevné LED pro jasnou indikaci stavu a nastavení Snadná údržba - snadná výměna tiskové hlavy a válce Flexibilita - lze tisknout od šířky 22 mm do 115 mm 300 m barvicí páska Pásky a etikety mohou být v provedení vnitřního i vnějšího návinu (IN/OUT), aniž by byla nutná jakákoli úprava Snadná integrace Emulace  jazyků - kromě SATO je WS4 dodávána s emulací Zebra (ZPL), Datamax (DPL), Intermec (IPL) a Eltron (EPL) s automatickou detekcí a přepínáním Rozhraní - standardní model je dodáván s USB, LAN a RS232. Model LAN je s USB a LAN rozhraním. Volitelné je Wi-Fi a Bluetooth. Aktualizace firmware USB - snadný přechod na nejnovější firmware z USB disku (flash) Přemýšlíte o stolní tiskárně? Pomůžeme Vám! Kontaktujte náš EPRIN TEAM.    
Zobrazit detail

Inventarizace majetku EPOSS®

Inventarizace majetku EPOSS®
Konec zdlouhavé inventury tužka, papír! Inventarizační software EPOSS® je velmi uživatelsky přívětivá aplikace se kterou hravě zvládnete inventarizaci majetku i ve střední a velké firmě. Vyniká především jednoduchostí obsluhy a možností napojení na jakýkoliv informační systém. Hlavní výhodou je funkčnost na terminálech a na jednodušších mobilních zařízeních se systémem Android. Podporované značky jsou především Zebra, Honeywell a Chainway.   Co je inventarizační software EPOSS®. komplexní elektronický systém pro efektivní inventury flexibilní a přizpůsobivá aplikace řešení pro veškeré individuální potřeby malých, středních i větších firem produkt vyvinutý a aktualizovaný společností EPRIN dostupné řešení majetkové inventury pro každou společnost   Hlavní výhody EPOSS® inventarizace:. Využití 1D, 2D kódu a RFID - Označení majetku v rámci inventur není nijak limitováno. Lze označovat různými typy etiket s různými vlastnostmi materiálu (na kov, dřevo, plast atd.). Inventura s RFID čipy probíhá hromadným čtením v místnosti/skladu. Práce s terminály pro sběr dat - Inventura probíhá v režimu „Přečti kód a jdi dál“ na mobilních zařízeních a terminálech se systémem Android. Díky režimu on-line je umožněn přístup více zařízení k datům, každá změna se objeví ihned v systému. Rychlost procesů - Díky přesunutí inventarizace do samostatného SW EPOSS máte veškerá data vždy po ruce. Inventarizace je velmi zjednodušena a v rámci inventur je vše podřízeno maximálnímu přehledu a časové efektivitě. Intuitivní ovládání aplikace - U všech našich aplikací není vyžadováno zdlouhavé školení obsluhy. Ovládací prvky, rozmístění záložek, náhledy na databázi, filtrování – to vše bylo podřízeno komfortu uživatele. Napojení na jakýkoli informační systém - S informačním systémem komunikuje EPOSS pomocí CSV formátu nebo upravíme možnosti přenosu dat podle Vašich požadavků. Systém umí v současnosti napojení na Pohoda, Gordic a Helios. Možnost samostatného nasazení bez využití IS - Některé informační systémy nejsou na inventarizaci příliš vhodné, případně je zákazník nechce pro inventarizaci majetku používat. EPOSS je však připraven k autonomnímu provozu. Jestliže vstupní data nejsou k dispozici v elektronické podobě, je možné je do EPPOSu vkládat ručně. Historie inventur - Data z proběhlých inventur jsou uchovávána automaticky na serveru, vaše data jsou tak v bezpečí.
Zobrazit detail

Inventarizace majetku EPOSS® Cloud

Inventarizace majetku EPOSS® Cloud
Inventarizační software EPOSS® je velmi uživatelsky přívětivá aplikace se kterou hravě zvládnete inventarizaci majetku i ve střední a velké firmě. Vyniká především jednoduchostí obsluhy a možností napojení na jakýkoliv informační systém. Hlavní výhodou je funkčnost na terminálech a na jednodušších mobilních zařízeních se systémem Android. Podporované značky jsou především Zebra, Honeywell a Chainway.   Přechod aplikací a systémů z lokálních verzí do cloudu, je významným krokem pro jakoukoliv firmu či produkt. Tento upgrade systému EPOSS přináší řadu výhod, které mohou zásadně ovlivnit jak provozní efektivitu, tak celkovou spokojenost uživatelů. Jednou z největších výhod cloudové verze aplikace je odstranění potřeby instalace systému na firemní počítač či server. Tento přístup zásadně zjednodušuje proces nasazení a snižuje požadavky na IT správu.   V případě cloudového řešení běží serverová část aplikace na námi spravovaných serverech, což zajišťuje rychlý a spolehlivý přístup zákazníka do systému bez nutnosti údržby potřebné IT infrastruktury na straně zákazníka. Dodání softwaru zákazníkovi může také probíhat zcela na dálku – stačí nainstalovat aplikaci, která se snadno připojí k cloudovému serveru. Tento postup nejen zrychluje zavádění aplikace, ale také výrazně snižuje náklady a časovou náročnost spojenou s běžnými instalacemi. Uživatel tedy může okamžitě využívat aplikaci bez potřeby čekat na fyzickou instalaci nebo konfiguraci.   Co je inventarizační software EPOSS®. komplexní elektronický systém pro efektivní inventury flexibilní a přizpůsobivá aplikace řešení pro veškeré individuální potřeby malých, středních i větších firem produkt vyvinutý a aktualizovaný společností EPRIN dostupné řešení majetkové inventury pro každou společnost   Hlavní výhody EPOSS® inventarizace:. Využití 1D, 2D kódu a RFID - Označení majetku v rámci inventur není nijak limitováno. Lze označovat různými typy etiket s různými vlastnostmi materiálu (na kov, dřevo, plast atd.). Inventura s RFID čipy probíhá hromadným čtením v místnosti/skladu. Práce s terminály pro sběr dat - Inventura probíhá v režimu „Přečti kód a jdi dál“ na mobilních zařízeních a terminálech se systémem Android. Díky režimu on-line je umožněn přístup více zařízení k datům, každá změna se objeví ihned v systému. Rychlost procesů - Díky přesunutí inventarizace do samostatného SW EPOSS máte veškerá data vždy po ruce. Inventarizace je velmi zjednodušena a v rámci inventur je vše podřízeno maximálnímu přehledu a časové efektivitě. Intuitivní ovládání aplikace - U všech našich aplikací není vyžadováno zdlouhavé školení obsluhy. Ovládací prvky, rozmístění záložek, náhledy na databázi, filtrování – to vše bylo podřízeno komfortu uživatele. Napojení na jakýkoli informační systém - S informačním systémem komunikuje EPOSS pomocí CSV formátu nebo upravíme možnosti přenosu dat podle Vašich požadavků. Systém umí v současnosti napojení na Pohoda, Gordic a Helios. Možnost samostatného nasazení bez využití IS - Některé informační systémy nejsou na inventarizaci příliš vhodné, případně je zákazník nechce pro inventarizaci majetku používat. EPOSS je však připraven k autonomnímu provozu. Jestliže vstupní data nejsou k dispozici v elektronické podobě, je možné je do EPPOSu vkládat ručně. Historie inventur - Data z proběhlých inventur jsou uchovávána automaticky na serveru, vaše data jsou tak v bezpečí.
Zobrazit detail
Filtrovat produkty
Rozlišení
Připojení
Metoda tisku
Šiře tisku
Priorita
Výrobce
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade