Eprin
CZ|EN
Domovská stránkaProduktySnímače a kamerySnímač Honeywell Xenon1900

Snímač Honeywell Xenon1900

HoneywellXenon1900-2.jpg
HoneywellXenon1900-3.jpgHoneywellXenon1900-4.jpgHoneywellXenon1900.jpg

Ruční 2D snímač

Xenon 1900 je šestou generací v oblasti technologie imagerů,
nově definuje standard pro ruční skenery. Díky vlastnímu senzoru, který je optimalizován pro snímání čárových kódů, nabízí Xenon 1900 špičkový výkon a spolehlivost pro širokou škálu aplikací, které vyžadují univerzálnost v oblasti technologie imagerů.

Powered by Adaptus ® Imaging Technology 6.0, Xenon 1900 přináší vynikající snímání čárových kódů a digitálního fotografování. Xenon 1900 obsahuje revoluční stavbu dekódování, která kombinuje Adaptus Imaging Technology 5,5 a Omniplanarův SwiftDecoder ™ software spolu s vlastním senzorem. Ten umožňuje širší spektrum ostrosti, rychlejší čtení a lepší výkon při skenování nekvalitních čárových kódů. Xenon 1900 dekóduje lehce prakticky všechny čárové kódy.

Nový prostorově úsporný design, který uchycuje kritické komponenty do jedné desky, eliminuje potřebu konektorů. Návrh s méně komponenty minimalizuje prostoje a zvyšuje provozuschopnost, vede ke zvýšení produktivity. Jeho malý rozměr zajišťuje, že Xenon 1900 skvěle padne do ruky.

Xenon 1900 má trvanlivou paměť a vydrží až 50 pádů
na beton ze vzdálenosti až 6 stop. IP41 poskytuje dodatečnou ochranu. Poskytuje pětiletou záruku.

 

Vlastnosti:

  • Vlastní senzor optimalizován pro snímání čárového kódu: zvyšuje kvalitu skenování a poskytuje stabilitu dodavatelskému řetězci.
  • Více klíčových možností: tři klíčové možnosti (vysoká hustota, standardní rozsah a rozšířený rozsah) poskytují specifické snímání, což vede ke zvýšení produktivity.
  • Dezinfekční pouzdro: má odolnou konstrukci, která je schopna lépe odolávat škodlivým účinkům chemikálií.
  • Software pro zpracování obrazu: nabízí pokročilé funkce úprav při výrobě (oříznutí, zjasnění, otáčení, ostření a více) s vysoce kvalitními digitálními obrázky.
  • TotalFreedom ™ 2.0: druhý generační vývoj umožňuje propojení s více aplikacemi na skeneru zlepšit obraz zpracování, dekódování nebo formátování dat, eliminuje potřebu úpravy hostitelského systému.
  • Vzdálený Mastermind ™ softwarové skenery pro správu: poskytuje rychlé a pohodlné řešení pro IT správce řídit všechny skenery v rámci jejich sítě z jednoho vzdáleného místa.

 

 

Priorita: 50,
Výrobce: Honeywell,
Připojení: RS232, USB,
Snímací prvek: Imager (2D),
Typ kódu: 2D kód,
Poptávka produktu

Dokumenty ke stažení:

Adobe PDF Dokument1676-Xenon1900_DS_RevB_0910_EN
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade