Eprin
CZ|EN

Podpora motorsportu

Naše společnost navázala spoluprácí s automobilovým závodníkem a týmem Roberta Šenkýře na řadu úspěšných projektů v oblasti sportu. Robert Šenkýř se stal v době naší spolupráce několikrát mistrem republiky, vicemistrem Evropy, a nakonec také mistrem Evropy. Jsme velmi rádi, že jsme mohli být u toho.

Automobilový závodní tým ROBERT ŠENKÝŘ - MOTORSPORT vznikl v roce 1997, závodní tradice rodu Šenkýřů je však o mnoho delší.

V Mistrovství ČR se umístil těsně za medailovými pozicemi na čtvrtém místě. Již v průběhu sezóny 1999 si však tým vyzkoušel i atmosféru několika závodů seriálu Mistrovství Evropy.

Výsledky v těchto závodech, například stříbro ze Slovenské Baby, byly velice povzbudivé a spolu s výsledky v zónových závodech napomohly k tomu, že se Robert Šenkýř objevil v užší nominaci reprezentačního týmu ČR pro rok 2000. Druhá místa v Mistrovství ČR i v Mistrovství Evropy ve skupině A cestovních vozů byla dalším postupným krokem k vytčenému cíli: zisku titulu mistr ČR a mistr Evropy v závodech automobilů do vrchu.