Eprin
CZ|EN

EPRIN pomáhá

V neděli 15.10. hostil brněnský automotodrom oficiální ukončení automobilové sezóny. Akce nesla příhodný název: Den otevřené dráhy. Díky krásnému počasí dorazilo na Masarykův okruh mnoho příznivců motosportu ze širokého okolí. Den otevřené dráhy ale nebyl jen o silných autech, vysoké rychlosti a možnosti prohnat vlastní automobil po okruhu.
 
Náš Eprin tým si nenechal ujít návštěvu stánku Nadace ČEZ, která do Brna přivezla tzv. "Oranžová kola Nadace ČEZ". Jedná se o unikátní projekt, kde díky speciální úpravě cyklistických kol mají lidé možnost našlapat neomezený počet metrů (během 60 sekund), který je posléze přepočítán na reálné peníze. Ty jsou poté použity na charitativní činnost.
 
V nedělním případě mohli návštěvníci přispět na Dětský domov rodinného typu Chovánek z Brna - Bystrce nebo na Základní školu při FN Dětské nemocnice v Černých polích. Obrovský podíl na této aktivitě měl Nadační fond Niké, se kterým dlouhodobě spolupracujeme.
 
Není tedy překvapením, že jsme Nadačnímu fondu Niké nejen přispěli, ale dokonce jsme několikrát šlápli do pedálů a podpořili tak vybraná sdružení. Nakonec se podařilo vybrat krásných 51 000 Kč pro Chovánek a dokonce 52 000 pro Základní školu při FN.
Tímto děkujeme všem, kteří šlápli do pedálu společně s námi. Pomáhat by si měli všichni na světě a i když může být minuta šlapání pro některé z vás maličkost, pro nás je to velice důležité, protože se držíme hesla: Maličkosti dělají dokonalost, ale dokonalost není maličkost.
 
 
EPRIN pomáhá
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade