Eprin
CZ|EN
Domovská stránkaAktualityProduktové aktualityPotisk karet s tiskárnami Zebra ZC300

Potisk karet s tiskárnami Zebra ZC300

Zebra-ZC300_4

Přestože jsou tiskárny Zebra ZC300 sestaveny pro široké spektrum podnikání, mají velice dobrý ohlas i z maloobchodního prodeje. Vzhledově a funkcemi se perfektně hodí i tam, kde dochází k přímému kontaktu s koncovým zákazníkem jako je například pultový prodej masných výrobků.

Díky pokročilým funkcím tiskáren Zebra ZC300 může obsluha během směny tisknout oboustranné plastové karty, a to i s rychlou výměnou karbonových pásek. Velkou výhodou je plug-and-play řešení, okamžité nastavení podavače karet, intuitivní ikony a perfektně zpracované uživatelské rozhraní. Jakýkoliv zásah je tak uživatelsky velmi jednoduchý a snadný.

#CARDPRINT #ZEBRA #RESENI

19.11.2020-ZC300_2

Náš zákazník z potravinářského odvětví využívá tiskárny plastových karet ZC300 hlavně pro potisk plastových karet z obou stran při jedné tiskové úloze. Karty jsou obsluhou vkládány k potravinám do pultu. Hlavními funkcemi jsou z jedné strany karet zobrazit název produktu a cenu pro zákazníka a z druhé strany kód pro obsluhu k identifikaci pro úkony váhy a prodeje.

V řešení jsou převážně využívány černé a žluté plastové karty spolu s dvěma druhy karbonových pásek. Bílá karbonová páska je používána na černé karty a černá na žluté karty.

Řešení nabízí jednoduché barevné kombinace např. černé karty s bílým potiskem jsou používány jako běžné cenovky a žluté s černým potiskem jako akční zboží ve slevě. Protože se ceny a akce mění velice pružně, jsou tiskárny umístěny přímo na prodejně a obsluha tak před zahájením prodeje může jednoduše vyměnit data na kartách zboží dle potřeb nebo zadání na daný den.

Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade