Eprin
CZ|EN
Domovská stránkaProduktyAplikátory a robotyEtiketovací zařízení EZP810/8

Etiketovací zařízení EZP810/8

EZP8_1
EZP8_2EZP8_3EZP8_4EZP5

Model EZP 810/8 je jako stvořený pro aplikaci etiket velikosti A5 (148 x 210 mm) s maximální přesností i v těch nejnáročnějších průmyslových prostředích. Inovativní etiketovací zařízení, které zvládne i ty nejnáročnější úkoly spolehlivě a jednoduše.

Kompaktní a odolná hliníková konstrukce ukrývá paletový aplikátor vybavený termotransfer tiskárnou a unikátním aplikačním pístem se zalomením 90° , umožňujícím aplikaci etiket na obě strany produktu nebo palety bez zbytečného otáčení na točně. To vše se děje pomocí aplikační hlavy s integrovaným snímačem čárových kódů pro verifikaci dat, komunikačního a ovládacího displeje, dokonalého zabezpečení termotransfer tiskárny a aplikačního mechanismu 8. generace. Standardní čas pro dvojí aplikaci (na roh palety) je 20-30 vteřin.

Paletový aplikátor lze napojit na velké množství databází a podnikových systémů ERP, CRM a MES. V případě požadavku lze aplikátor vybavit vnitřním topným systémem, pro provoz v chladných či venkovních prostorách.

Náročné požadavky dokážeme splnit díky našemu inovativnímu přístupu a unikátnímu vývoji v průběhu několika let. Zařízení je vždy šité na míru podle přesných požadavků zákazníka.

 

Priorita: 2000,
Poptávka produktu

Jak aplikátor funguje?

 
Aplikátor EZP 810/8 aplikuje etikety na roh palety. Pro dvojí aplikaci stačí jedno zastavení palety na dopravníku, během kterého proběhne tisk etikety (nejčastěji A5), aplikace na roh delší strany palety, následně druhý tisk etikety a přejetí aplikátoru do potřebné pozice pro aplikaci za roh na kratší stranu palety. Aplikační hlava je osazena verifikátorem kódů, takže ihned po aplikaci je provedena kontrola jestli jsou naaplikované kódy v pořádku. V případě chybného čtení je cyklus automaticky opakován, nebo je vyhlášeno upozornění pro oblsuhu, aby se provedla kontrola zařízení (tiskárna, spotřební materiál, verifikace apod.) 

Dokumenty ke stažení:

Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade