Eprin
facebook    youtube    google    linked      
E-shopE-shop Poptávka KariéraKariéra
English

Ruční snímače

Scanner Honeywell Voyager 95X0

Scanner Honeywell Voyager 95X0
Honeywell Voyager 9520 a Voyager 9540 jsou ruční single-line laserové scannery s vlastností patentované automatické infračervené aktivace. Umí dekódovat všechny standardní 1D čárové kódy včetně GS1 DataBar™. Ruční scanner Voyager CG obsahuje také technologii CodeGate pro skenování nabídky aplikací. CodeGate nuluje na přání kód a dokončí přenos dat čárového kódu pouhým stisknutím jediného tlačítka.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell 3800g

Snímač Honeywell 3800g
Lineární snímač pro všeobecné použití. 3800g je nejnovějším členem v rodině 3800 lineárních snímačů. Je sestaven, aby poskytoval prvotřídní výkon pro širokou škálu aplikací na trhu. Díky ideální rovnováze mezi výkonem, trvanlivostí a ergonomií přináší 3800g skenování bez potíží při používání aplikací v maloobchodě, velkoobchodě, výrobě a distribuci. Powered by Adaptus ® Imaging Technology 5.0, 3800g přináší průlom v lineárním zobrazovacím výkonu a všestrannosti. Rychlé, intuitivní snímání čárových kódů s vysokou a nízkou hustotou kódu. 3800g čte i poškozené nebo špatně vytištěné čárové kódy. Zvukem, ergonomickým designen a prvotřídní odolností v kombinaci se čtecím výkonem  je nový 3800g ideální volbou pro zákazníky, kteří ocení nejlepší hodnoty ve třídě lineárních ručních čteček.   Vlastnosti: Výkon a všestrannost Powered by Adaptus Imaging Technology 5.0: vynikající odolnost bočního pohybu ruky (4x rychlejší), 270 snímků za sekundu umožňuje čtení čárových kódů, vylepšená hloubka ostrosti v celé řadě lineární bar kódů, pracovní rozsah od 0,5 palce až 18 palců na 100% UPC / EAN symboly, lepší schopnost čtení poškozených nebo špatně vytištěných čárových kódy. Všeobecné použití snímače: jediné zařízení zahrnující nejširší spektrum zákaznických aplikací. Moderní, ergonomický design: elegantní, moderně průmyslový design má za následek menší a lehčí zařízení pro zvýšený komfort a produktivitu. Odolný: odolně vyrobený bez pohyblivých částí, které se opotřebovávají, odolný proti nárazu a 5 let záruka. 3800g je jeden z nejodolnějších skenerů na trhu. Připojení: všechna populární rozhraní na desce, obsahuje software Visual Express ™ pro snadné spojení, podporuje sjednocený POS standard a Windows ® Embedded pro servis a maloobchodní připojení. Společná kabeláž: pro snadné objednání se používá stejné kabelové řešení jak na lineární, 2D a Aku kamery. Podpora pro budoucí vylepšení symboliky: GTIN vyhovující,GS1 DataBar schopný. Intuitivní zaměření linky: tenké a ostré linky s cílem snadného použití při snímání menu čárovým kódem. Celá řada příslušenství: zahrnuje skenování, globální nastavení volby výkonu volby a účelné montážní řešení. Intuitivní uživatelská zpětné vazba: plně programovatelné možnosti pro použití specifické aplikace "dobré čtení" LED a nastavení signalizace.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell 3800r

Snímač Honeywell 3800r
Honeywell 3800r lineární snímač čárových kódů je navržen speciálně pro maloobchodní aplikace a přináší tu správnou rovnováhu ve výkonu skenování, konektivity a dlouhé životnosti. Tento "maloobchodní" scanner poskytuje tu nejvyšší přesnost skenování, plně podporuje symboly s čárovými kódy pro maloobchodní aplikace a stejně tak je i snadno ovladatelný a integrovatelný.  Rozšířený rozsah čtečky eliminuje nutnost zvedat či přemisťovat těžké nebo velké objekty, což zvyšuje efektivnost vašich pracovníků.    
Zobrazit detail

Snímač Honeywell 3820

Snímač Honeywell 3820
Vhodný pro maloobchod a komerční bezdrátové čtení čárových kódů. 3820 spojuje exkluzivní Adaptus ® Imaging Technology 5.0 s technologií Bluetooth ® bezdrátovým připojením k poskytování prvotřídního výkonu a životnosti pro maloobchod a komerční bezdrátové čtení čárových kódů. Používá se u aplikací, kde se operátoři musí pohybovat při čtení čárových kódů, kabely se stávají omezujícím faktorem. Délka kabelu často omezuje rozsah práce. S bezdrátovým čtením čárových kódů provozovatelé mají volnost pohybu, mohou rychle, bezpečně a ergonomicky číst data čárového kódu. Má 33 stop(10 m) pracovní rozsah a 24 palců (61 cm) čtecí vzdálenost. 3820 je kombinací výkonu a funkcí. 3820 má prvotřídní odolnost. Byl navržen tak, aby přežil v reálném světě mobilních aplikací. 3820 je bez pohyblivých součástí a má robustní provedení designu, 3820 může poskytnout služby v oblasti drobného a komerčního prostředí.   Vlastnosti: Vynikající čtecí rozsah: zobrazovací technologie nyní rozšiřuje rozsah čtení čárových kódů na 24 ˝ (610 mm) používaného v maloobchodních aplikacích. Rychlé dekódování : dekóduje i špatně vytištěné nebo poškozené kódy, má obnovovací frekvenci 270 snímků za sekundu, rychlé zpracovávání dat a přenášení se do aplikace. Bezdrátové připojení: Bluetooth verze 2.0 rádio umožňuje pohyb až 33 stop (10 m) od základny a snižuje rušení s jinými bezdrátovými systémy, až 7 snímačů může komunikovat na 1 základnu, což snižuje celkové náklady na vlastnictví. Baterie: s dlouhou životností, vyměnitelná a s vysokokapacitní Lithium-ion baterií poskytuje až 57.000 snímků za plného nabití. Možnost FIPS 140-2 Certifikované šifrování: federální normy pro zpracování informací (FIPS) certifikované pro bezdrátový přenos dat, pokročilé splnění požadavků USA vlády o bezpečnosti a zajištění vyšší bezpečnosti při každém použití citlivých dat. Unikátní základní konstrukce nabízí následující funkce: minimální nároky, které jsou menší než nároky konkurentů, což zjednodušuje instalaci a opouštění větších pracovních prostor pro zákaznické služby nebo jiné potřebné aplikace, prezentace skenování kamerou pro efektivní, hands-free čtení čárových kódů.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell 3820i

Snímač Honeywell 3820i
Bezdrátový lineární snímač průmyslové třídy. 3820i průmyslový bezdrátový lineární snímač je navržen tak, aby poskytoval vysoce výkonné lineární snímání čárového kódu pro aplikace, které vyžadují maximální spolehlivost v nejtěžších pracovních podmínkách. Powered by Adaptus ® Imaging Technology 5.0, přináší rychlé a intuitivní čtení čárových kódů s vysokou a nízkou hustotou kódu, i těch, které jsou poškozené nebo špatně vytištěné. Kromě toho, stav technologické platformy dodává přístroji celkovou odolnost a spolehlivost. Je vyroben pro snímání náročných aplikací, které vyžadující robustní řešení. Podle hodnocení IP54 je 3820i chráněn proti průniku prachu a tekutiny. Nicméně, na rozdíl od jiných snímačů průmyslové třídy má 3820i nejlepší vlastnosti ve své třídě a zajišťuje maximální komfort a produktivitu. 3820i se vyznačuje unikátním designem, který umožňuje snadný přístup k baterii, ale také odstraňuje nutnost ukotvit snímač při nabíjení. Bluetooth ® bezdrátové připojení umožňuje uživatelům volně se pohybovat a eliminuje nutnost kabelů, když je třeba zajistit rychlou a přesnou datovou komunikaci.   Vlastnosti: Vyrobeno pro průmyslové aplikace: ergonomický a snadno ovladatelný robustní kryt by měl podle normy IP54 vydržet až 50 pádů ze 2 m. Bezdrátové připojení: Bluetooth verze 2.0 rádio umožňuje pohyb do 10 m od základny a snižuje rušení s jinými bezdrátovými systémy. Až sedm snímačů může komunikovat na jednu základnu, což snižuje celkové náklady. Vysoký výkon při lineárním snímání čárových kódu: Adaptus Imaging Technology 5.0 umožňuje čtení všech lineárních čárových kódů, i těch, které jsou poškozené nebo špatně vytištěné. Dlouhá životnost Lithium-ion baterie: má výkon až 50.000 snímků za plného nabití, zajišťující maximální dobu provozuschopnosti. Snadný přístup k baterii: kolečka koncovky umožňují snadný přístup k baterii a poskytují tak zaměstnancům možnost rychlé výměny baterie a pokračovaní v práci. Zjednodušené zařízení konfigurace: Visual Xpress ™ program umožňuje programování a konfiguraci zařízení v hostitelském systému pomocí snadno použitelného Windows ® grafického uživatelského rozhraní.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Eclipse™ 5145

Snímač Honeywell Eclipse™ 5145
Ruční 1D laserový snímač. Snímač 5145 Eclipse™ je ruční laserový snímač od Honeywellu s patentovanou CodeGate ® technologií. Ta umožňuje uživateli snadno zaměřit požadovaný čárový kód a zajišťuje kompletní přenos dat pouhým stisknutím tlačítka. Eclipse je ideální volbou pro aplikace: skenování nabídky, point-of-sale, zpracování dokumentace či řízení zásob. Vlastnosti a výhody CodeGate ®: Ideální pro aplikace skenování nabídky CodeSense ®: Automaticky přepíná z režimu "pulsu" na kontinuální snímání, když je detekován čárový kód Powerlink kabely: Používá stejné zaměnitelné příslušenství jako má Voyager ® a Orbit ® Flash ROM: Aktualizace firmware z jakéhokoli PC pomocí MetroSet2 softwaru ®Honeywell OPOS a JPOS systém kompatibilní: Snadno přizpůsobit každému koncového uživatele prostředí systému
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Fusion 3780

Snímač Honeywell Fusion 3780
Honeywell Fusion 3780 je laserový snímač čárových kódů, který kombinuje mnohosměrné a jednořádkové skenování do lehké a ergonomické ruční formy. Fusion 3780 je snímač s automatickým rozpoznáváním, které dovoluje uživateli bezproblémově přejít z ručního do prezentačního skenování. 20ti řádkový skenovací vzor poskytuje vynikající skenování oproti existujícím jednořádkovým scannerům, takže laserový scanner Vision je ideální pro středně objemné maloobchody včetně specializovaných obchodů, lékáren, obchodů s lihovinami a smíšeným zbožím.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Granit 1910i/1911i

Snímač Honeywell Granit 1910i/1911i
Odolný průmyslový 2D snímač. Průmyslový snímač Granit 191xi je postaven na stejné platformě a základní architektuře jako Honeywell Xenon. Dodává se v kabelové verzi (1910i) nebo jako bezdrátový (1911i). Obsahuje všechny technologické novinky a dosahuje výkonnosti srovnatelné s Xenonem a navíc lépe čte nekvalitní a poškozené čárové kódy. Rychlé a přesnější čtení čárového kódu podporuje zvýšení produktivity zaměstnanců a snižuje riziko chyb při ručním zadávání. Jasný zaměřovací kříž viditelný z libovolného úhlu umožňuje snadnou a rychlou kontrolu zaměření čárového kódu i na dlouhé vzdálenosti. Hlasitější zvuková signalizace snímání je slyšet i v rušném prostředí. Powered by Adaptus Honeywell 6.0 zobrazovací technologie a jeho revoluční dekódovací architektura poskytuje uživatelům výjimečné schopnosti čtení (nejlepší ve své třídě). Granit je ideálním řešením pro čtení špatně vytištěných nebo poškozených kódů i kódů s nízkou hustotou. Granit 1911i je vybaven Bluetooth® Class 1 v2.1 radiem. To umožňuje bezdrátové připojení a neomezený pohyb až do vzdálenosti 100 m od základny. Je vytvořen speciálně pro aplikace, které vyžadují vysoce výkonné skenování. S technologií Shift - PLUS dosahuje s baterií Li-Ion 2000 mAh až 14 hodin provozu. Výhodou je snadná montáž a demontáž kabelu (model Granit 1910i) a lehce dostupná baterie. Multi-rozhraní s automatickou detekcí rozhraní usnadňuje začlenění snímače do systému. Vlastnosti: Rychlejší čtení kódů Delší vzdálenosti čtení Pracuje za všech světelných podmínek Software Remote Mastermind pro vzdálenou správu: poskytuje rychlé a pohodlné řešení pro IT správce řídit všechny skenery v rámci jejich sítě z jednoho vzdáleného místa. Odolnost proti pádům - vydrží 5000 pádů z výšky 1m nebo 50 pádů z výšky 2m na beton i při extrémních teplotách Krytí IP65 zabraňuje průniku prachu a vody Nejvyšší hodnocení odolnosti ve své třídě
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Hyperion 1300g

Snímač Honeywell Hyperion 1300g
Honeywell Hyperion 1300g lineární zobrazovací snímač čárových kódů představuje ideální rovnováhu výkonu, trvanlivosti a ergonomie, což poskytuje léta bezproblémového skenování a to zejména intenzivním snímáním nebo lehkou průmyslovou aplikací. Rychlé a intuitivní čtení z 18 palců (457mm), stejně tak jako čtení drobných čárových kódů. Zpřístupňuje jednotlivé lineární imager snímání, což eliminuje náklady na nákup speciálních scannerů. Získejte co nejvíce ze snímače Hyperion, lineárního zobrazovacího snímače, díky kompatibilnímu skenovacímu softwaru Repote Master Mind® pro správu skenování.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Voyager 1200g

Snímač Honeywell Voyager 1200g
  Přesný, spolehlivý a odolný... to je Voyager 1200g. Snímač Voyager 1200g je novým nástupcem světově nejprodávanějších snímačů. Tento ruční laserový snímač poskytuje vynikající výsledky při požadavcích na rychlé snímání čárových kódů, včetně nekvalitních, špatně vytištěných a poškozených. (VIDEO 1) Je optimalizován pro čtení kódů do vzdálenosti až 580 mm, což přispívá ke zvýšení produktivity a komfortu obsluhy. Díky vysokému rozlišení dokáže snímat čárové kódy o velikosti základní čáry 0,33 mm (13 mil) do vzdálenosti 450 mm. Voyager 1200g automaticky rozpozná připojený komunikační kabel, "plug and play" zkracuje čas instalace na minimum. Pro uživatele, kteří vyžadují hands-free snímání, lze Voyager 1200g snadno umístit do dodávaného stojanu a využít automatické snímání kódů díky integrovanému detektoru objektu. Patentované technologie CodeGate ® poskytuje uživateli spolehlivé zacílení čárového kódu a eliminuje možnost nasnímání nechtěného kódu. (VIDEO 2) Instalované snímače Honeywell, jako jediné na světě, lze vzdáleně plnohodnotně spravovat a sledovat díky software Remote MasterMind ™. Tato vzdálená správa snižuje náklady na instalaci a údržbu zařízení, poskytuje přehledné informace o bázi instalovaných zařízení, jejich stavu a používání, umožňuje plánovaně konfigurovat snímače dle aktuálních požadavků. Nový snímač jednoduše připojíte k PC a veškerá požadovaná konfigurace proběhne automaticky bez zásahu obsluhy.   Rychlé snímání i nekvalitních, špatně vytištěných nebo poškozených čárových kódů      Spolehlivé zacílení čárového kódu pomocí technologie CodeGate       Vysoká odolnost snímače vůči pádům,hodům či extremnímu zacházení  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Voyager 1202g

Snímač Honeywell Voyager 1202g
   Single-line laserový snímač Honeywell Voyager ™ 1202g zahrnuje svobodu bezdrátové technologie Bluetooth ® a nabízí rychle a snadno vyměnitelnou baterii. Nový 1202g přináší agresivní lineární snímání čárových kódů, které uživatelé očekávají od světoznámé rodiny snímačů Voyager.   Rychlé snímání i nekvalitních, špatně vytištěných nebo poškozených čárových kódů      Spolehlivé zacílení čárového kódu pomocí technologie CodeGate       Vysoká odolnost snímače vůči pádům,hodům či extremnímu zacházení  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Voyager 1202g-bf

Snímač Honeywell Voyager 1202g-bf
Snímač Honeywell Voyager 1202g-bf s jedinečnou technologií „battery-free“ s Bluetooth eliminuje dlouhou dobu potřebnou k nabíjení klasických baterií. Bluetooth Class 2 Radio poskytuje úplnou svobodu až do vzdálenosti 10 metrů a pro větší pohodlí může „paging systém“ aktivovat sluchové signály pomáhající najít ztracený skener. Umí skenovat nekvalitní či poškozené čárové kódy. Bezdrátová technologie zcela eliminuje dříve potřebnou baterii, která je nyní nahrazena tzv. „super-capacitor“, která dosáhne plného nabití za méně než 20 sekund a poskytuje minimálně 100 skenů na jedno dobití. Snímač bez baterie je velice lehký a ekologicky šetrný. Se svými rozměry 180 x 66 x 92 mm, odolností vůči pádu 1,5 m na beton a třídou krytí IP42 je ideálním snímačem jako doplnění pro pultové snímání. Je postaven na osvědčené platformě a nabízí vysoce výkonné lineární snímání čárových kódů a maximální pohodlí díky eliminaci baterie. Tohle je ten pravý snímač pro Váš provoz!    
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Voyager 1250g

Snímač Honeywell Voyager 1250g
  Snímač Voyager 1250g je novým nástupcem světově nejprodávanějších snímačů. Tento ruční laserový snímač poskytuje vynikající výsledky při požadavcích na rychlé snímání čárových kódů, včetně nekvalitních, špatně vytištěných a poškozených. Je optimalizován pro čtení kódů do vzdálenosti až 580 mm, což přispívá ke zvýšení produktivity a komfortu obsluhy. Díky vysokému rozlišení dokáže snímat čárové kódy o velikosti základní čáry 0,33 mm (13 mil) do vzdálenosti 450 mm. Voyager 1250g automaticky rozpozná připojený komunikační kabel, "plug and play" zkracuje čas instalace na minimum. Pro uživatele, kteří vyžadují hands-free snímání, lze Voyager 1250g snadno umístit do dodávaného stojanu a využít automatické snímání kódů díky integrovanému detektoru objektu. Patentované technologie CodeGate ® poskytuje uživateli spolehlivé zacílení čárového kódu a eliminuje možnost nasnímání nechtěného kódu. Instalované snímače Honeywell, jako jediné na světě, lze vzdáleně plnohodnotně spravovat a sledovat díky software Remote MasterMind ™. Tato vzdálená správa snižuje náklady na instalaci a údržbu zařízení, poskytuje přehledné informace o bázi instalovaných zařízení, jejich stavu a používání, umožňuje plánovaně konfigurovat snímače dle aktuálních požadavků. Nový snímač jednoduše připojíte k PC a veškerá požadovaná konfigurace proběhne automaticky bez zásahu obsluhy.     Rychlé snímání i nekvalitních, špatně vytištěných nebo poškozených čárových kódů      Spolehlivé zacílení čárového kódu pomocí technologie CodeGate       Vysoká odolnost snímače vůči pádům,hodům či extremnímu zacházení  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Voyager 1400g

Snímač Honeywell Voyager 1400g
Tento lehký snímač s moderním designem je postaven na platformě světově proslulé série ručních lineárních snímačů Honeywell Voyager. Voyager 1400g1D poskytuje všesměrové čtení lineárních čárových kódů. Má ale schopnost za rozumnou cenu softwareově upgradovat zařízení pro čtení PDF a 2D čárových kódů. To znamená, že si můžete pořídit levný 1D snímač a pokud v budoucnu budete potřebovat číst 2D kódy, jednoduše provedete upgrade tohoto zařízení. Nebudete muset kupovat nový snímač. Podporovaná rozhraní jsou USB, RS232, KW nebo RS485. Snímač lze používat v klasickém "ručním" režimu nebo v režimu prezentace (snímač se automaticky aktivuje, když se v jeho zorném poli objeví čárový kód). Má také funkci Code Gate - laserový paprsek je viditelný, ale data jsou přečtena a odeslána až po stisknutí skenovacího tlačítka. Poskytuje tak uživateli spolehlivé zacílení čárového kódu a eliminuje možnost nasnímání nechtěného kódu. Instalované snímače Honeywell, jako jediné na světě, lze vzdáleně plnohodnotně spravovat a sledovat díky software Remote MasterMind ™. Tato vzdálená správa snižuje náklady na instalaci a údržbu zařízení, poskytuje přehledné informace o bázi instalovaných zařízení, jejich stavu a používání, umožňuje plánovaně konfigurovat snímače dle aktuálních požadavků. Nový snímač jednoduše připojíte k PC a veškerá požadovaná konfigurace proběhne automaticky bez zásahu obsluhy.
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Voyager 1450g

Snímač Honeywell Voyager 1450g
Snímač Voyager 1450g umožňuje společnostem využít area-imaging svým vlastním způsobem a to co nejvíce nákladově efektivní cestou. Ruční scanner Voyager 1450g je postaven na platformě světoznámé série Honeywell a poskytuje všesměrové čtení lineárních čárových kódů. Jeho skvělou schopností je za rozumnou cenu upgradovat zařízení umožňující skenování PDF a 2D čárových kódů, ať už v okamžiku nákupu, nebo pro potřebu sběru dat. 
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Voyager 1452g

Snímač Honeywell Voyager 1452g
Snímač Voyager 1452g umožňuje společnostem všesměrové čtení lineárních čárových kódů s možností upgradu skenování 2D kódů. Ruční scanner Voyager 1452g je postaven na platformě světoznámé série Honeywell a poskytuje všesměrové čtení lineárních čárových kódů. Díky Bluetooth má bezdrátový dosah od základny až 10 metrů a zároveň eliminuje případné nebezpečí připnutého kabelu. Snímač umí snímat čárové kódy z obrazovek mobilních telefonů či tabletů.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Voyager 1602g

Snímač Honeywell Voyager 1602g
Cenově dostupný scanner Honeywell Voyager 1602g poskytuje vysoce výkonnou skenovací technologii v elegantní a kapesní formě, takže je ideálním společníkem pro skenování v maloobchodním prodeji a na poli servisních aplikací. Navzdory své malé velikosti obsahuje tento kapesní scanner stejně vysoký výkon area-imaging technology, jaký naleznete i u ručních scannerů v plných velikostech. Spolu s růstem Vašich obchodních potřeb se dá za rozumou cenu kdykoliv upgradovat na 2D snímač. Tohle je ten pravý ruční snímač pro Vás!  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell VoyagerGS 9590

Snímač Honeywell VoyagerGS 9590
  9590 VoyagerGS má nový ergonomický design, který maximalizuje pohodlí a snižuje únavu pro zákazníky, kteří jsou nuceni dlouhodobě snímač držet v ruce a intenzivně číst čárové kódy. Tato nová řada snímačů je ideální pro celou řadu aplikací, počínaje prodejem na pokladně přes automatizaci kancelářských operací až po použití ve zdravotnických zařízeních.
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Vuquest 3310g

Snímač Honeywell Vuquest 3310g
Honeywell Vuquest® 3310g je kompaktní area-imaging snímač, který nabízí spolehlivé skenování 1D, PDF a 2D čárových kódů v lehkém, odolném a přesném provedení. 3310g handsfree snímač díky svému uhlazenému a elegantnímu designu snadno zapadne do prostředí prodeje. S inteligentním designem multi-rozhraní tento obrazový scanner podporuje populární rozhraní v jednom zařízení a je vybaven technologií mobilního telefonu ke čtení čárových kódů na mobilních zařízeních.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Xenon1900

Snímač Honeywell Xenon1900
Ruční 2D snímač. Xenon 1900 je šestou generací v oblasti technologie imagerů, nově definuje standard pro ruční skenery. Díky vlastnímu senzoru, který je optimalizován pro snímání čárových kódů, nabízí Xenon 1900 špičkový výkon a spolehlivost pro širokou škálu aplikací, které vyžadují univerzálnost v oblasti technologie imagerů. Powered by Adaptus ® Imaging Technology 6.0, Xenon 1900 přináší vynikající snímání čárových kódů a digitálního fotografování. Xenon 1900 obsahuje revoluční stavbu dekódování, která kombinuje Adaptus Imaging Technology 5,5 a Omniplanarův SwiftDecoder ™ software spolu s vlastním senzorem. Ten umožňuje širší spektrum ostrosti, rychlejší čtení a lepší výkon při skenování nekvalitních čárových kódů. Xenon 1900 dekóduje lehce prakticky všechny čárové kódy. Nový prostorově úsporný design, který uchycuje kritické komponenty do jedné desky, eliminuje potřebu konektorů. Návrh s méně komponenty minimalizuje prostoje a zvyšuje provozuschopnost, vede ke zvýšení produktivity. Jeho malý rozměr zajišťuje, že Xenon 1900 skvěle padne do ruky. Xenon 1900 má trvanlivou paměť a vydrží až 50 pádů na beton ze vzdálenosti až 6 stop. IP41 poskytuje dodatečnou ochranu. Poskytuje pětiletou záruku.   Vlastnosti: Vlastní senzor optimalizován pro snímání čárového kódu: zvyšuje kvalitu skenování a poskytuje stabilitu dodavatelskému řetězci. Více klíčových možností: tři klíčové možnosti (vysoká hustota, standardní rozsah a rozšířený rozsah) poskytují specifické snímání, což vede ke zvýšení produktivity. Dezinfekční pouzdro: má odolnou konstrukci, která je schopna lépe odolávat škodlivým účinkům chemikálií. Software pro zpracování obrazu: nabízí pokročilé funkce úprav při výrobě (oříznutí, zjasnění, otáčení, ostření a více) s vysoce kvalitními digitálními obrázky. TotalFreedom ™ 2.0: druhý generační vývoj umožňuje propojení s více aplikacemi na skeneru zlepšit obraz zpracování, dekódování nebo formátování dat, eliminuje potřebu úpravy hostitelského systému. Vzdálený Mastermind ™ softwarové skenery pro správu: poskytuje rychlé a pohodlné řešení pro IT správce řídit všechny skenery v rámci jejich sítě z jednoho vzdáleného místa.    
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Xenon 1900 Color

Snímač Honeywell Xenon 1900 Color
 Honeywell Xenon ™ 1900 Color je nejpokročilejším snímačem v oblasti area-imaging. Tento model byl dále rozšířen o přínos a možnost barevného zachycení obrazu. Díky technologii ColorFusion ™ Technology od společnosti Honeywell je snímač optimalizován pro snímání čárových kódů. Xenon 1900 Color nabízí špičkovou inovací, výkon a spolehlivost.     Stručný návod k použití
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Xenon 1902

Snímač Honeywell Xenon 1902
Bezdrátový ruční 2D snímač. Xenon 1902 je šestou generací v oblasti technologie imagerů, nově definuje standard pro ruční skenery. Díky vlastnímu senzoru, který je optimalizován pro snímání čárových kódů, nabízí Xenon 1902 špičkový výkon a spolehlivost pro širokou škálu aplikací, které vyžadují univerzálnost v oblasti technologie imagerů společně s bezdrátovým připojením Bluetooth®. Powered by Adaptus ® Imaging Technology 6.0, Xenon 1902 přináší vynikající snímání čárových kódů a digitálního fotografování. Xenon 1902 obsahuje revoluční stavbu dekódování, která kombinuje Adaptus Imaging Technology 5,5 a Omniplanarův SwiftDecoder ™ software spolu s vlastním senzorem. Ten umožňuje širší spektrum ostrosti, rychlejší čtení a lepší výkon při skenování nekvalitních čárových kódů. Xenon 1902 dekóduje lehce prakticky všechny čárové kódy. Xenon 1902 díky Bluetooth třídě 2, verzi 2.1 rádio umožňuje neomezený pohyb až 33 stop(10 metrů) od základny. Honeywell Shift - PLUS™ systém správy napájení zajišťuje až 14 hodin životnost baterie, což maximalizuje produktivitu. Nový prostorově úsporný design, který uchycuje kritické komponenty do jedné desky, eliminuje potřebu konektorů. Návrh s méně komponenty minimalizuje prostoje a zvyšuje provozuschopnost, vede ke zvýšení produktivity. Jeho malý rozměr zajišťuje, že Xenon 1902 skvěle padne do ruky. Xenon 1902 má trvanlivou paměť a vydrží až 50 pádů na beton ze vzdálenosti až 6 stop. IP41 poskytuje zvýšenou ochranu. Poskytuje pětiletou záruku.   Vlastnosti: Bezdrátové připojení: Bluetooth třídy 2, verze 2.1 radio umožňuje pohyb až 33 stop (10 metrů) od základny. Snižuje také celkové náklady tím, že až sedm snímačů může komunikovat s jednou základnou. Vysoká kapacita baterie (Lithium-ion): vydrží až 50.000 skenů za plného nabití. Flexibilní řízení spotřeby: uživateli umožňuje omezení rádiového výkonu skeneru, což minimalizuje ovlivňování s dalšími zařízeními. Vlastní senzor optimalizován pro snímání čárového kódu: zvyšuje kvalitu skenování a poskytuje stabilitu dodavatelskému řetězci. Více klíčových možností: tři klíčové možnosti (vysoká hustota, standardní rozsah a rozšířený rozsah) poskytují specifické snímání, což vede ke zvýšení produktivity. Dezinfekční pouzdro: má odolnou konstrukci, která je schopna lépe odolávat škodlivým účinkům chemikálií. Software pro zpracování obrazu: nabízí pokročilé funkce úprav při výrobě (oříznutí, zjasnění, otáčení, ostření a více) s vysoce kvalitními digitálními obrázky. TotalFreedom ™ 2.0: druhý generační vývoj umožňuje propojení s více aplikacemi na skeneru zlepšit obraz zpracování, dekódování nebo formátování dat, eliminuje potřebu úpravy hostitelského systému. Vzdálený Mastermind ™ softwarové skenery pro správu: poskytuje rychlé a pohodlné řešení pro IT správce řídit všechny skenery v rámci jejich sítě z jednoho vzdáleného místa.    
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Xenon 1902 Color

Snímač Honeywell Xenon 1902 Color
 Honeywell Xenon™ 1900 Color je nejpokročilejším bezdrátovým snímačem v oblasti area-imaging. Tento model byl dále rozšířen o přínos a možnost barevného zachycení obrazu. Díky technologii ColorFusion ™ Technology od společnosti Honeywell je snímač optimalizován pro snímání čárových kódů. Xenon 1900 Color nabízí špičkovou inovací, výkon a spolehlivost a navíc poskytuje flexibilitu a svobodu díky bezdrátovému připojení Bluetooth®.
Zobrazit detail

Snímač Zebra 3600

Snímač Zebra 3600
Nová řada odolných snímačů od Zebry, nahrazující velice oblíbené snímače řady 3500. Ještě odolnější, ještě rychlejší, ještě spolehlivější. Ne, nepřeháníme. Řada 3600 nabízí šest modelů, z nichž každý má drátovou i bezdrátovou verzi. Celkem tedy dvanáct variant skeneru. Všechny modely jsou postavené od základu tak, aby kombinovaly ultravysokou odolnost, vynikající snímací výkon a bezkonkurenční ovladatelnost s vysokým výkonem. Pokud potřebujete použít to nejlepší pro snímání 1D a 2D čárových kódů, použijte řadu 3600. Snímače mají ultrarobustní konstrukci, jsou prakticky nezničitelné. Takže jsou ideální do nejnáročnějšího prostředí. Řada 3600 poskytuje možnost snímání od kontaktního až téměř do 1,5m. Pokročilý imager čte 1D a 2D čárové kódy z displeje nebo vytištěné mnohem rychleji a spolehlivěji, i když jsou poškozené, špinavé nebo špatně vytištěné. Snímače mají třídu krytí IP67 - jsou prachotěsné, odolávají stříkající vodě a dokonce i ponoření do vody po dobu až 30 minut. Snímače včetně nabíjecí a komunikační kolébky jsou vhodné i pro práci v prostředí mrazících hal. Kolébka jako jediná ve své třídě může nabídnout IP65 krytí a její kontakty vydrží 250000 nabíjecích cyklů. Snímače mají indikátor stavu baterie, takže v průběhu práce jste včas informováni o nutnosti dobití nebo výměny baterie.   Dostupné modely (všechny v drátové - 3608 nebo bezdrátové - 3678 verzi): DS36x8 SR - 2D imager, standard range LI36x8 SR - 1D linear imager, standard range DS36x8 HP - 2D imager, high performance DS36x8 HD - 2D imager, high density DS36x8 ER - 2D imager, long range DS36x8 DP - 2D imager, Direct Part Marking InterfaceUSB, RS232, Keyboard WedgeRozměryDrátový: 18.5 cm x 7.6 cm x 13.2 cmBezdrátový: 18.5 cm x 7.6 cm x 14.2 cmHmotnostDrátový: 305 gBezdrátový: 407 gOperační teplota:Drátový: -30° C to 50° CBezdrátový: -20° C to 50° C
Zobrazit detail

Snímač Zebra CS3000

Snímač Zebra CS3000
 Inovativní zařízení série Motorola CS3000 umožňuje podnikům snadno implementovat 1D laserové snímání tam, kde je buď mobilita, náklady nebo velikost běžných snímačů nepřijatelná. Tento cenově velmi dostupný přístroj se vejde do kapsy nebo na klíče. CS3000 je možné využít v samostatném režimu pro dávkové snímání čárových kódů, zatímco CS3070 nabízí nejen dávkový režim, ale také přenos dat čárových kódů v reálném čase do hostitelské aplikace přes bezdrátové připojení Bluetooth®. Můžete tak být připojeni ke smartphonu, notebooku nebo dalším zařízením. Výsledkem je nová úroveň dostupnosti pro 1D snímání – a schopnost zefektivnit práci, vyhnout se chybám a zjednodušit více svých obchodních procesů.
Zobrazit detail

Snímač Zebra CS4070

Snímač Zebra CS4070
Kapesní snímač CS4070 je postaven na bázi základní verze CS3000. Místo laserové snímací jednotky je však osazen imagerem a poskytuje tak možnost číst kromě 1D kódů i kódy 2D. CS4070 lze používat ve dvou režimech, dávkovém a online. Pro přenos dat do hostitelské aplikace v reálném čase využívá bezdrátové připojení Bluetooth. Mimo dosah Bluetooth signálu umožňuje ukládání načtených dat do vnitřní paměti. Snímač CS4070 lze pomocí technologie Bluetooth připojit k jakémukoliv zařízení s OS Windows, Android i iOS. CS4070 se dodává v černém provedení i ve verzi pro práci v nemocničním prostředí. Výhody snímání 1D i 2D kódů: zefektivnění práce, eliminace chyb, zjednodušení více obchodních procesů.
Zobrazit detail

Snímač Zebra DS6700

Snímač Zebra DS6700
ruční digitální snímač obrazu. Získávání dat a obrazů s pomocí jednoho multifunkčního zařízení Všestranný Symbol DS6700 série od MOTOROLY přináší funkčnost snímání 1D a 2D kódů, digitální kamery a snímání dokumentů v jednom jediném zařízení. Navržen pro různé typy odvětví zvyšuje produktivitu a efektivnost vašich zaměstnanců v maloobchodě, zdravotnictví, státních institucích, výrobě a jinde kombinací zabudované 1.3 megapixelové kameře s vysoce výkonným snímáním a technologií digitálního snímání na vysoké úrovni.   Zvýšení produktivity Ať už potřebujete snímat 1D, 2D kódy nebo PDF417, Symbol DS6700 zaručí, že potřebné informace získáte na první stisknutí. Není potřeba orientovat kódy do okna snímače, hledáček zajistí, že je kód přečten ihned napoprvé. Uživatel také může jednoduše přepínat mezi hands-free a ruční prací pro rychlé, jednoduché a bezpečné snímání velkých předmětů.   Vybrané vlastnosti: -          1.3 megapixelové snímání -          podpora všech běžných 1D, PDF, poštovních a 2D symbologií -          vysoká čitelnost snímaných dokumentů -          vydrží pád z výšky 1,8 metru, tvrzené skleněné okýnko -          vícenásobné rozhraní -          360 ° všestranné snímání, široký pracovní rozsah, laserové zaměření
Zobrazit detail

Snímač Zebra DS9808

Snímač Zebra DS9808
Hybridní prezentační snímač příští generace. Inovativní kombinovaný skener nabízí to nejlepší ze všech oblastí Dosáhněte nové úrovně produktivity a kapacity u pokladny díky přístroji DS9808. Průkopnický přístroj DS9808 je navržen zvenku i uvnitř tak, aby k pokladnám přinášel novou úroveň flexibility, funkcí a výkonu. Sloučením pevné základny s naší pokročilou ruční ergonomií nabízí model DS9808 zvenku mimořádný, hybridní tvarový činitel, který je jediný svého druhu. Tím je vytvořen skener, který skutečně přináší vynikající příjemnou obsluhu a snadné použití při ručním i bezkontaktním režimu skenování. Integrovaná základna vyžaduje u prodejního místa velmi málo prostoru – ideální pro prostorově omezené pokladny. Uvnitř přístroj DS9808 nabízí nejnovější technologii skenování, která zaručuje rekordní rychlost snímání čárových kódů 1D a 2D, stejně jako schopnost snímat obrázky a podpisy. Pokud se týká vzdálenosti pro snímání, nastavuje model DS9808 novou úroveň flexibility. Modely ruční dekódovací řady se standardním rozsahem (SR) dokážou skenovat až do vzdálenosti 10,5 palců/26,7 cm; modely s velkým rozsahem (LR) až do vzdálenosti 18 palců/45,7 cm – ideální pro maloobchody se zbožím různého druhu, které mají v sortimentu také velké či objemné předměty, které by měly zůstat v košíku. Oba modely bezkontaktní dekódovací řady lze také nastavit podle vašich potřeb – například aby odpovídaly rozsahu deaktivace EAS nebo zamezily náhodnému skenování položek u prostorově omezených pokladen.   FUNKCE: Inovativní hybridní konstrukce: Navrženo pro skutečně snadné použití při ručním i bezkontaktním snímání; dynamické přepínání mezi režimy Komplexní záznam dat: Symbologie 1D, 2D a PDF417; záznam obrazu; záznam podpisu a technologie RFID přináší flexibilitu aplikací; eliminuje potřebu více zařízení a s nimi spojenými náklady; ochrana do budoucna; vestavěná podpora budoucích aplikací Kompatibilita s platformou EAS: Umožňuje automatickou deaktivaci bezpečnostních etiket EAS Všesměrové snímání; široký pracovní rozsah, laserový tvar zaměření;  snadné použití; není nutné polohovat položku a skener; nevyžaduje téměř žádné zaškolení Odolá pádům z výšky 5 stop/1,5 m na betonovou podlahu: Zvládne nástrahy každodenního použití pro maximální spolehlivost a dobu provozovatelnosti a nízké celkové náklady na vlastnictví Programovatelná rychlost snímání až 100 palců/254 cm za sekundu; Optimalizovaná rychlost snímání přináší rozsáhlý výkon a přesný záznam širokého rozsahu čárových kódů Flexibilní pracovní dosah: Dva modely, které nejlépe splní vaše požadavky na pracovní dosah: model DS9808-SR, který nabízí dosah ručního dekódování až do vzdálenosti 10,5 palců/26,7 cm; a model DS9808-LR, který nabízí dosah ručního dekódování až do vzdálenosti 18 palců/45,7 cm Podpora RSM (Správa vzdáleného skeneru): Snížení výdajů na IT a celkových nákladů na vlastnictví díky vzdálené správě z centrálního umístění Více zabudovaných rozhraní; kompatibilní s univerzálními kabely: Snadná instalace; konstrukce pro ochranu do budoucna se snadno propojí se současným nebo budoucím hostitelským systémem Mimořádně hlasitý bzučák: Slyšitelný i v nejhlučnějších prostředích Mimořádně velký indikátor LED: Jasně viditelný ze všech poloh snímání Pogumovaná rukojeť: Poskytuje pracovníkům pohodlné, jisté uchopení Konektor zapuštěný v základně: Snižuje rozměry skeneru   Výkon, který potřebujete pro zvýšení produktivity Model DS9808 nabízí řešení, díky němuž postupují fronty u pokladen, čímž se zvyšuje spokojenost zákazníků i prodej. Rychlost snímání, kterou lze naprogramovat až na 100 palců/254 cm za sekundu, zajišťuje velmi rychlé skenování nezbytné v rušných prostředích. Díky všesměrovému snímání není potřeba ztrácet čas orientací čárových kódů a skeneru. Díky schopnosti zaznamenat téměř jakýkoli čárový kód 1D nebo 2D rychle a snadno nemusí pokladní ručně zadávat kód UPC. Ergonomicky umístěná spoušť umožňuje snadné a pohodlné snímání v ručním režimu. Speciálně navržený laserový tvar zaměření nabízí jasný světlý displej dokonce i při jasném slunci. Tím se zaručí přesnost již při prvním zaměření. Mimořádně hlasitý bzučák poskytuje zvukové ověření přesného skenování i v těch nejnáročnějších podmínkách provozu v maloobchodě. A jediným přiložením skeneru dokážete naskenovat cenu a současně deaktivovat etiketu EAS, čímž dochází k další ochraně produktivity u pokladen – a předcházení chybným výstrahám, které přivádí zákazníky do rozpaků a plýtvají časem bezpečnostní služby.   Snižte náklady a zvyšte prodej pomocí aplikace dnes i zítra Přizpůsobivý model DS9808 je ideální pro celou řadu maloobchodních operací, stejně jako pro celou řadu oblastí v maloobchodním prodeji. V zemích, které na národních průkazech totožnosti nebo na řidičských průkazech využívají čárový kód PDF417, umožňuje zabudovaná součást pro analýzu založená na serveru velmi snadné dekódování. Analýza se provádí ve skeneru nebo v hostitelském systému. Obchodní domy, specializované obchody, večerky i lékárny tak mohou implementovat celou řadu aplikací, které mohou zlepšit produktivitu, služby zákazníkům, schopnost udržet si zákazníky i prodej a současně snížit riziko podvodů a krádeží. Rychlé skenování může například okamžitě a přesně automaticky zpracovat kreditní či věrnostní karty, což sníží dobu zpracování a ještě zvýší počet vašich věrných zákazníků. Lékárny mohou rychle skenovat řidičské průkazy a tím zjistit, zda je dodržena legislativa pro prodej určitých volně dostupných léků a léků na předpis. To umožňuje účinné a cenově výhodné udržování elektronických záznamů. Maloobchodníci, kteří prodávají zboží podléhající věkovým omezením, mohou předcházet nezákonným transakcím díky rychlému naskenování řidičského průkazu pro automatické ověření věku. Maloobchodníkům, kteří nevyžadují při vracení zboží účtenku, pomáhá rychlé skenování řidičského průkazu nebo jiného průkazu totožnosti lépe předcházet podvodným vrácením. Podpora volitelného modulu RFID (k dispozici u modelu LR) umožňuje vašim maloobchodním operacím využít výhody modulu RFID v současnosti nebo v budoucnosti.   Odolná konstrukce pro nízké celkové náklady na vlastnictví Model DS9808 nabízí nový standard spolehlivosti skenerů čárových kódů, který poskytuje maximální dobu provozovatelnosti potřebnou pro náročný provoz v maloobchodních prodejnách. Odolnost proti pádům z 5 stop/1,5 m na betonovou podlahu zaručuje spolehlivý výkon – i po pádech a nárazech, ke kterým při běžném používání občas dochází.   Rychlý návrat investice (ROI) Díky flexibilnímu modelu DS9808 nemusíte kupovat více zařízení umožňujících záznam různých typů dat ve vašem podniku. Nezáleží na tom, jakou aplikaci budete potřebovat v současnosti nebo v budoucnosti. Sada výkonných komplexních funkcí splní všechny vaše požadavky. Můžete využít funkce zařízení pro snímání obrázků, skeneru čárového kódu, deaktivátoru etiket EAS a čtečky s technologií RFID, to vše v jediném zařízení. Výrazné snížení investičních a provozních nákladů – méně zařízení k zakoupení a spravování. Kompatibilita se správou vzdáleného skeneru (RSM) navíc umožňuje vzdálenou konfiguraci, uvedení do provozu a každodenní správu zařízení. Společnost Motorola doporučuje službu Service from the Start Advance Exchange Support poskytující služby, které vám zaručí opravdový klid mysli. Tento víceletý plán poskytuje výměnu zařízení do druhého dne, aby váš podnik fungoval hladce a produktivně. Přístroj DS9808 bude také chráněn před neočekávanými problémy prostřednictvím vestavěného komplexního pokrytí Comprehensive Coverage, které zahrnuje vnitřní a vnější součásti poškozené při náhodném rozbití. Výsledkem je mimořádný cyklus životnosti, mimořádná doba provozovatelnosti a skutečně vynikající návratnost investice.
Zobrazit detail

Snímač Zebra LI2208

Snímač Zebra LI2208
 Rodinu 1D snímačů obohatil nový lineární imager Motorola LI2208. Představuje novou generaci 1D skenování a navazuje na jeden z nejoblíbenějších skenerů vůbec, LS2208. Disponuje stejnou spolehlivostí a ergonomií jako LS2208. Díky rozšířeným funkcím, jako je rozšířený pracovní rozsah a podpora čtení čárových kódů z displejů mobilních telefonů, tabletů nebo počítačů, patří mezi špičku ve třídě lineárních imagerů. Poskytuje bezkonkurenční snímací výkon při čtení každého čárového kódu. Příjemná je i jeho velice nízká hmotnost, pouhých 140 gramů. Podporuje všechna základní rozhraní: USB, RS232, Keyboard Wedge a IBM RS485. Je kompatibilní s 123Scan2 a Scanner Management Service (SMS), čímž snižuje čas a náklady na správu, od počáteční konfigurace po každodenní management. Klíčové vlastnosti a výhody Vynikající výkon skenování 1D Snímá téměř všechny 1D čárové kódy na každém povrchu včetně displejů mobilních telefonů, tabletů nebo počítačů. Špičkový pracovní rozsah - 13 mil UPC kódy čte od 2,5 cm do 76 cm Patentovaná konstrukce na jediné desce - maximalizuje životnost Podpora pro více než 90 mezinárodních klávesnic Kompatibilní s 123Scan2 a Scanner Management Service (SMS)  
Zobrazit detail

Snímač Zebra LI4278

Snímač Zebra LI4278
 LI4278 posouvá snímání 1D čárového kódu na další úroveň. Umožňuje pracovníkům rychlejší a spolehlivější snímání prakticky jakéhokoli 1D čárového kódu. Zařízení LI4278 je vyrobeno pro celodenní a každodenní použití. Nabízí svobodu a volnost bezdrátového použití pomocí technologie Bluetooth. Nabízí také lepší šifrování pro vyšší bezpečnost a lepší celkový výkon bezdrátového přenosu. LI4278 je zpětně kompatibilní s příslušenstvím, jako je stojánek svých předchůdců LS4278 a DS6878. Excelentní správa energie baterie přináší největší počet snímání na jedno nabití baterie pro podporu náročných aplikací. Můžete jej použít v prašném a vlhkém prostředí a dokáže přežít opakovaný pád z výšky 1,8 m na beton.
Zobrazit detail

Snímač Zebra LS1203

Snímač Zebra LS1203
snímač čárových kódů pro běžné použití. Symbol LS1203 se svým designem skvěle hodí pro maloobchody a přináší vysokou kvalitu snímání, velmi příjemnou ergonomii a dlouhou životnost za dostupnou cenu. Jeho snadné zapojení a ovládání vám zaručí minimální počet chyb a zvýší jak vaší přesnost a rychlost při všech transakcích se zákazníky, tak sníží čas na pokladnách, ale také zautomatizuje zvládání dokumentů při inventarizaci.   Vybrané vlastnosti: -         odolná stavba, testováno na pád z 1,5 metru -         mnohonásobně rozhraní – USB, RS232, KBW -         ergonomický design - elegantní, uhlazený a lehký -         intuitivní ovládání, rychlé zapojení -         vysoká kvalita snímání lineárních 1D čárových kódů -         možnost čtení spouští nebo kontinuálním módem
Zobrazit detail

Snímač Zebra LS2208

Snímač Zebra LS2208
ruční snímač pro běžné účely.  . Inovovaná série ručních snímačů firmy Symbol přináší výkonnější nástroje za přijatelnou a zároveň lepší cenu než kdy jindy předtím. Pokud potřebujete malý, lehký a ergonomický snímač pro maximálně efektivní využití, pak je LS 2208 právě pro Vás. Z pohledu využití Vám série LS 2208 nabízí pro o Vaši aplikaci či specifické řešení maximum v každém odvětví: Maloobchod např. inventura či dohledání zboží Lékařství např. lékárny, kontrola zásob Výzkum např. evidence a kontrola knih Silné nástroje Vám umožní rychlý start a snížení nákladů Základní nastavení LS 2208 je rychlé a jednoduché pomocí programu 123Scan. Tato jednoduše použitelná pomůcka urychluje efektivitu používání a snižuje náklady kdekoliv, kde je snímač používán. Snímací element je v LS 2208 vyvinut na bázi LIM (Liquid Injection Molded polymer) technologie s ochranou proti nárazům, opakovaným pádům a tím i s prodlouženou životností. Tyto silné nástroje Vám prodlouží dobu používání, minimální potřebu oprav a tím celkové snížení nákladů. Vytvořte si více produktivní mobilní prostředí V průmyslovém prostředí nabízí snímač LS 2208 prvotřídní výkon, perfektní spolehlivost a uživatelsky ceněnou ergonomiku. Univerzální a flexibilní rozhraní pro připojení, podpora technologie RSS (Reduced Space Symbology) a ADF (Advanced Data Formatting), flash paměť umožňující softwarový upgrade, možnost dodání stojanu pro pevné hands-free, umožňují maximální možné využití. Snímač LS 2208 Vám bude ideálním pomocníkem pro Vaše budoucí řešení.
Zobrazit detail

Snímač Zebra LS4208

Snímač Zebra LS4208
laserový ruční snímač pro běžné účely. Výkonná ruční čtečka 1D čárových kódů Snímač čárových kódů Symbol LS4208 nahrazuje předcházející typy - velmi úspěšné řady LS4000i a LS4008i. Je navržený pro zvýšení efektivity práce v prostředí s intenzívním snímáním. Produktivitu pomáhá zvyšovat díky řadě unikátních vlastností, kterými jiné snímače čárových kódů nedisponují. Řadí se mezi ně vícelinkový rastrový obrazec, velký rozsah snímacích vzdáleností a pohybová tolerance. Se snímačem Symbol LS4208 budou schopni noví i zkušení uživatelé číst rychle a přesně všechny druhy 1D čárových kódů včetně poškozených symbolů a nových typů kódů, jako jsou RSS. S vyšší produktivitou lze docílit snížené potřeby zdrojů na získání více dat v kratším čase. Snímač pro zákazníky, kteří si cení vysoké produktivity S ručním snímačem čárových kódů Symbol LS4208 je možné bez námahy zrychlit práci, a to i při čtení poškozených čárových kódů. Kdekoliv je potřeba rychle nasnímat a zpracovat data, například u pokladny v obchodě, v lékárně, nemocnici nebo ve skladu, pomůže tento ergonomicky navržený snímač zvýšit přesnost, zlepšit produktivitu, snížit náklady na údržbu a redukovat riziko prostojů. Kromě běžného ručního režimu umožňuje Symbol LS4208 i práci ve snímacím stojánku Intellistand. Přechod mezi ručním módem a snímáním ve stojánku je automatický, snímač sám detekuje své vložení do stojánku. Výhody unikátních vlastností Ovládání snímače čárových kódů Symbol LS4208 je intuitivní, i začínající uživatelé dosáhnou zkrácení front u pokladen a zvýšení spokojenosti zákazníků při nakupování. Stejně dobře a rychle je možné nasnímat data ve skladech či zdravotnických zařízeních. Snímač generuje vícelinkový rastrový obrazec, který umožňuje snímat všechny typy jednorozměrných čárových kódů včetně symbolů RSS. Snímací vzdálenost až 48 cm (u 100% symbolů EAN) a vynikající pohybová tolerance, tj. možnost pohybu snímačem během snímání poskytují uživatelů větší flexibilitu pro rychlé a přesné snímání kódů z různých typů zboží. Snímač čárových kódů Symbol LS4208 je určený na použití v maloobchodě, kancelářích i v prostředí lehkého průmyslu. Snímač obsahuje jedinou základní desku, díky čemuž byla eliminována potřeba použití páskových vodičů, které bývají zdrojem chyb a problémů. Symbol LS4208 dále odolává opakovanému pádu z výšky 1,8 m na beton. Pomocí univerzálního rozhraní a univerzálních kabelů lze snímač připojit k nejrůznějším hostitelům. Kabely LS4208 jsou kompatibilní se snímači Symbol LS2208, LS3408, LS3478, DS6607, DS6608, LS3008, DS3407, DS3408, DS3478, LS4008, M2000, LS9208, LS9203 a LS7708.
Zobrazit detail

Snímač Zebra MT2070/MT2090

Snímač Zebra MT2070/MT2090
Kombinace ručního snímače a mobilního terminálu. Série MT2000 od Motoroly představuje další úplnou novinku v této oblasti. Spojení jednoduchosti snímače s možnostmi mobilního terminálu a ergonomického pistolového tvaru dělá toto zařízení vysoce flexibilním pro jakoukoliv aplikaci a odvětví.   Více informací naleznete v originále technického listu v Dokumentech. Vybrané vlastnosti: Kompletní možnosti připojení: bezdrátové WiFi, Bluetooth nebo drátové 802.11a/b/g připojení poskytuje kompletní svobodu pohybu ve Vašem zařízení Bluetooth® poskytuje bezdrátové spojení až do 91.44 m od základny USB a RS-232 zajišťuje flexibilní drátové připojení do systému Kompletní možnosti snímání 1D, 2D, snímání obrazu a EAS eliminuje potřebu více zařízení pro sběr různých typů dat Mimořádná technologie snímání - 1D laser: poškozené a nekvalitní čárové kódy čte v rozmezí vzdáleností od 2,54 cm do 127 cm Nový standard pro 2D snímání - vynikající výkon jak pro 1D, tak 2D kódy spolu s možností zachycení podpisů, obrázků a videa; nezávislost pozice kódu eliminuje nutnost natáčení snímače Windows CE 5.0 operační systém Předinstalovaný MCL klient poskytuje snadnou připojitelnost do aplikací a jejich vývoj Ergonomické pistolové držení, snadná manipulace a dokonalé vyvážení je ideální pro aplikace vyžadující intenzivní snímání Odolnost - testováno na pád z 1.8 m, drobné pády z 1m a otřesy; krytí IP54 Vysoce kontrastní barevný QVGA display s vysokým rozlišením  
Zobrazit detail

Snímač Code CR3600

Snímač Code CR3600
Snímač CODE CR3600 je elegantní, bezdrátová (Bluetooth) čtečka čárového kódu spolehlivě dekóduje 1D a 2D čárové kódy a zároveň nabízí barevný displej a klávesnici, která umožňuje uživatelům ručně zadávat data v reálném čase. Dodává se i v provedení pro čtení DPM kódů. Navržena je speciálně jako mobilní zařízení pro policii, oddělení motorových vozidel, maloobchodní a skladové distributory. Pro tuto čtečku může být vytvořena celá škála aplikací v JavaScriptu a následně instalována do čtečky. Pro snadné přizpůsobení a integraci je licence JavaScript součástí každého zařízení, stejně jako některé aplikace vytvořené v JavaScriptu (aplikace pro jednoduchou inventuru, pro zjištění věku kontrolované osoby načtením dat z OP, apod.). Bez problémů čte i čárové kódy z displeje mobilních zařízení. CR3600 má k dispozici přesný ukazatel úrovně nabití a zobrazuje životnost baterie pomocí 4 LED indikátoru. Dodává se v provedení bez rukojeti nebo s rukojetí.
Zobrazit detail

Snímač Code CR6000

Snímač Code CR6000
Snímač CODE CR6000 je průmyslový DPM imager, navržený pro čtení všech čárových kódů. CR6000 snadno čte laserem vyleptané, reliéfní, dot peen kódy i kódy s nízkým kontrastem. Snadno dekóduje i husté a extrémně malé čárové kódy. CR6000 využívá novou osvětlovací technologii a intuitivně vybírá část pole, která je nejúčinnější při čtení čárového kódu. Tak dokáže rychle a přesně dekódovat data z těžko čitelných povrchů a poškozených, špinavých nebo rozmazaných čárových kódů (ideální pro montážní linky a další výrobní aplikace).
Zobrazit detail

Snímač Code CR900FD

Snímač Code CR900FD
CR900FD je čtečka 1D čárových kódů s flexibilními zobrazovací schopnosti dekódování. Pro náročnější uživatele poskytuje možnost kdykoliv provést upgrade pro možnost čtení 2D kódů pomocí zakoupeného licenčního klíče. Pokud nyní potřebujete jen levnější čtečku 1D kódů, ale do budoucna uvažujete o přechodu na 2D kódy, pak je tento snímač pro vás ideální. Nemusíte potom měnit celý HW, stačí jen dokoupit 2D licenci. CR900FD je snadno použitelná, odolná čtečka čárových kódů s všesměrovým čtením čárových kódů. Podporuje manuální i automatické spouštění snímání. Bez problémů čte i čárové kódy z displeje mobilních zařízení.
Zobrazit detail

Snímač Code CR1000

Snímač Code CR1000
Code Reader 1000 (CR1000) je rychlá čtečka s všesměrovým čtením 1D a 2D čárových kódů. Dokáže číst jak malé čárové kódy s vysokou hustotou pole, tak i dlouhé čárové kódy (díky širokému čtecímu úhlu). Podporuje manuální i automatické spouštění snímání. Díky kompaktním rozměrům a velice nízké spotřebě patří k favoritům ve své třídě. Připojení kabelem USB nebo RS232. Jako příslušenství lze objednat stojánek. Snímání je notifikováno pomocí LED a zvukového signálu. Bez problémů čte i čárové kódy z displeje mobilních zařízení.
Zobrazit detail

Snímač Code CR2300

Snímač Code CR2300
Code Reader 2300 (CR2300) je spolehlivá kapesní bezdrátová (Bluetooth) čtečka čárových kódů, navržená pro použití v méně náročných prostředích, např. v maloobchodních aplikacích - od POS a inventury majetku po čtení čárových kódů z displeje mobilních zařízení. Její jednoduchost použití a rychlý přenos dat ji pomáhá bezpečně zvládnout vše, co je od ní požadováno. Patentovaná dual-field optická platforma umožňuje čtení i velmi malých čárových kódů. Bez problémů čte i čárové kódy z displeje mobilních zařízení. CR2300 je kompatibilní s jinými zařízeními používajícími technologii Bluetooth (iOS, Android a Windows). Univerzální rozhraní mezi čtečkou a mobilním zařízením je bezproblémové, nevyžaduje žádný další software. CR2300 je vybaven robustním všesměrovým snímacím prvkem pro čtení čárových kódů a vysokorychlostní datový přenos, což jsou klíčové faktory pro úspěch v praxi.
Zobrazit detail

Snímač Code CR2600

Snímač Code CR2600
Snímač CODE CR2600 je ultrarychlá, bezdrátová (Bluetooth), odolná čtečka čárového kódu, která dokáže dekódovat všechny 1D a 2D čárové kódy. Patentovaná dual-field optická platforma umožňuje čtení i velmi malých čárových kódů extrémně rychle a spolehlivě. Čtení čárových kódů na lesklých plochách usnadňuje patentovaná technologie snižující odlesky. Bez problémů čte i čárové kódy z displeje mobilních zařízení. CR2600 má k dispozici přesný ukazatel úrovně nabití a zobrazuje životnost baterie pomocí 4 LED indikátoru. Pro větší univerzálnost lze CR2600 spárovat s jakýmkoliv Bluetooth mobilním zařízením. Dodává se v provedení bez rukojeti nebo s rukojetí.
Zobrazit detail

Snímač Microscan Mobile Hawk

Snímač Microscan Mobile Hawk
Nejvýkonnější ruční DPM imager. Dekodování za sekundu: až 10 Čtecí vzdálenost: 0 až 51 mm USB a RS-232 komunikační rozhraní X-Mode dekódovací algoritmus MAXlite™ Illumination Technology Zodolněný průmyslový design Mobile Hawk je nejvýkonnějším ručním imagerem a snadno čte jakékoliv náročné DPM symboly, od lineárních čárových kódů po 2D symboly. Využívá pokročilé technologie. Kombinuje patentovaný MAXlite osvětlení s agresivním X-mode DPM algoritmem. Výsledkem je opravdu snadno zapojitelný mobilní imager, který se snadno používá a je extrémně spolehlivý pro DPM aplikace s nízkým kontrastem.
Zobrazit detail

Snímač Unitech MS180

Snímač Unitech MS180
spolehlivý kontaktní snímač čárových kódu s 80 mm šířkou pole .    Unitech MS180 je spolehlivý a dostupný snímač čárových kodů pro využití v maloobchodě, zdravotnictví či lehkém průmyslu. Ergonomický design dělá proces čtení lehčím a pohodlnějším. MS180 má zodolněný design, aby vydržel opakovaný pád z výšky 1,5 metru na beton. Tento snímač má flexibilní, mnohonásobné rozhraní podporující USB, klávesnici, RS232 a snímací tužku a to jednoduchým vyměněním kabelu. IBM PC XT/AT podporuje různé charakterové sady. MS180 je vybaven zabudovaným  dekodérem čtení a rozeznává všechny hlavní symbologie, což vám pomůže omezit čas zpracování, snížit námahu a zvýší přesnost vaší práce.   MS180 přichází s Unitech 3 ročním premium záručním programem, kde první rok je uživatel oprávněn vyměnit kus za kus zdarma. U rozšířeného programu může být tato možnost výměny prodloužena na 3 roky.   Vybrané vlastnosti: - CCD snímání pro spolehlivost - Ergonomický design pro komfort pracovníka - Mnohonásobné rozhraní pro kompatibilitu - Dostupná cena - Záruční program
Zobrazit detail

Snímač Unitech MS337

Snímač Unitech MS337
zodolněný snímač 1D a 2D kódů.     Ať už hledáte 1D nebo 2D snímač či imager, MS337 nabízí vše v jednom kompaktním zařízení. Je ideálním využitím pro maloobchody, pošty, do výroby, distribučních středisek, kde je snímání 2D čárových kódů nebo zachycení obrazu vyžadováno. Všechny běžné čárové kódy jsou podporovány a to včetně PDF417, Maxicode, DataMatrixu a QR kódu. Díky tomu už ve své firmě nepotřebujete více snímačů, ale stačí vám pouze jeden.    Flexibilita MS337 nekončí s jeho schopností snímat různorodost 1D a 2D kódů nebo zachycení obrazu. Také nabízí volbu způsobu snímání – buď v ruce nebo hands free použití díky volitelnému stojánku.   Se svojí váhou jen 300 gramů je MS337 jedním z nejlehčích snímačů ve své třídě. Ale nenechte se díky jeho váze ošálit, že není dost silný pro použití v lehkém průmyslu. Jeho zodolněný design dokáže vydržet opakovaný pád z výšky 1,5 metru na beton, minimalizuje náchylnost k poruchám a snižuje náklady.      MS337 má viditelnou laserovou diodu pro zaměření a rychlé a snadné snímání a zachycení obrazu. Jeho stylový vzhled byl ergonomicky navržen tak, aby uživatel měl neustálý komfort i při intensivním snímání.      S USB konektivitou, softwarem pro Windows nebo konfiguračními čárovými kódy se stane nastavení opravdovou hračkou a vy budete připraveni snímač používat téměř ihned.   Vybrané vlastnosti: - vysoký výkon snímání 2D k - snímání všech běžných 1D a 2D kódů - excelentní spolehlivost - Zodolněný design vydrží opakovaný pád z 1,5 metru na beton - lehké a komfortní používání (300 gramů) - volitelný stojánek pro hands free využití - Jednoduché nastavení přes USB a použití softwaru pro Windows nebo konfiguračních čárových kódů
Zobrazit detail

Snímač Unitech MS337 Health Care

Snímač Unitech MS337 Health Care
 Odolný ruční snímač do zdravotnictví. Ruční odolný snímač MS337H je designován speciálně pro zdravotnictví. CMOS 2D imager je konstruován s antimikrobiálním krytím pro zajištění profesionální péče s řešením čtení čárových kódů. Tento snímač zvyšuje přesnost a efektivitu redukováním lidských chyb při zadávání dat. Více informací naleznete v dokumentech v originále technického listu.   Vybrané vlastnosti: Antimikrobiální plášť Testováno na pád 1.2MP CMOS image senzor 1D, 2D a OCR (volitelné) Podpora USB rozhraní Podporuje 3 – 5.5 VDC příkon Přenos obrazu (beta software k dispozici) FirstFlash™ s integrovaným illuminationSwiftDecoder™
Zobrazit detail

Snímač Unitech MS350

Snímač Unitech MS350
malý a přesto velmi výkonný bezdrátový snímač .    Jeden z nejmenších a nejlehčích vysoce výkonných imager snímačů na trhu. MS350 je extrémně kompaktní, lehký, všestranně robustní a schopný číst 1D a 2D čárové kódy. Nabízí agresivní rychlost čtení a dekódování a možnost čtení procházet se v okruhu 15 metrů od podstavce. MS350 zaručuje dokonalou kombinaci výkonu a spolehlivosti pro CCD snímání čárových kódů. Například v maloobchodu, zdravotnictví, komerčním a lehkém průmyslu. Flexibilita MS350 se nezastavuje u schopnosti snímat jak 1D a 2D kódy, ale s long range dosahem a zvýšenou hloubkou zorného pole se může pochlubit impozantní rychlostí snímání 300 snímků za sekundu. MS350 má alarm pro indikaci snímání mimo dosah, nastavitelné slyšitelné indikátory a viditelnou LED indikaci správného čtení. Díky tomu si může být uživatel vždy jistý, že čárový kód je správně zachycen napoprvé, pokaždé, dokonce i v hlučném nebo špatně osvětleném prostředí. Dokáže zvládnout 15 000 snímků na jedno jediné nabití. Výhodu bezdrátové technologie uživatel ocení uživatel vždy, když potřebuje přečíst kód jinde v místnosti. MS350 vážící pouze 180 gramů je jedním z nejlehčích snímačů ve své třídě. Kombinovaný elegantní, ergonomický design nabízí lehké neúnavné snímání zvětšující uživatelův komfort a efektivitu. Je navržen k vysoké odolnosti a spolehlivosti, pokud je náhodně upuštěn nebo s ním praštíte o pult či stůl, můžete si být jisti, že bude stále perfektně pracovat. Je testován na pád z výšky 1,5 metru na beton a přichází s krytím IP42. MS350 zaručuje maximální spolehlivost. Konfigurace a nastavení MS350 je jednoduché, stačí buď použít příslušný software ve Windows nebo nasnímat sérii konfiguračních čárových kódů a budete schopni ihned pracovat. Má také velkou škálu možností připojenípro flexibilní rozmístění v jakémkoliv prostředí, včetně USB, RS232 nebo klávesnice.   Rysy: - Vysoká výkonnost - kompatibilnost s Bluetooth - čte všechny běžné 1D a 2D čárové kódy - ergonomický, kompaktní a elegantní - zodolněný design, krytí IP42, vydrží opakovaný pád z výšky 1,5 metru na beton - komfortní použití díky své lehké váze - jednoduchá konfigurace - podstavec podporující RS232, USB nebo klávesnicové připojení - alarm pro oznámení čtení mimo dosah - 3 roční záruka
Zobrazit detail

Snímač Unitech MS840

Snímač Unitech MS840
Robustní ruční laserový snímač.  Ergonomický a chytrý design MS840 má ergonomický, módní a lehkým design. Je zkonstruován tak, aby zajistil špičkový výkon. A to tak, že optimalizuje produktivitu a účinnost. Je vybaven zvukovou signalizací a červenou či zelenou LED kontrolkou. Ty indikují stav snímání. S MS840 je čtení čárových kódů snadné i v rušném pracovním prostředí. Uživateli dává jistotu, že přečetl všechny čárové kódy.
Zobrazit detail

Snímač Unitech MS840BT

Snímač Unitech MS840BT
Bezdrátový robustní ruční laserový snímač.  Hledáte ten nejlepší snímač čárového kódu z nejlepších? MS840BT jím je! Kombinuje všechny vlastnosti vysoké kvality, které jinak najdete pouze jednotlivě a ohromí vás skvělou cenou. Pro vás jen to nejlepší. Zvolte MS840BT.
Zobrazit detail
Filtrovat produkty
Připojení
Snímací prvek
Typ kódu
Výrobce
Spolupracujeme s významnými partnery
25 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Kontakty
Brno+420 538 707 200+420 602 158 104
Podnikatelská 2956/6, B3, Brno
Zaregistrujte se k odběru novinek
Přihlašte se pro odběr novinek, trendů z trhu a speciálních nabídek EPRIN.
Newsletter
K provozování našeho webu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.