Eprin
CZ|EN

Ruční snímače

Mezi ručními snímači najdete ty nejlepší produkty značek Unitech, Honeywell, Zebra, Code nebo Microscan. Všechny vynikají dokonalou ergonomií, díky které se pohodlně drží v ruce. Spolehnout se můžete na jejich odolnost, protože vydrží i pád z výšky 1 metru. Dopřejte si svobodu a volnost s ručními snímači, které vám rychle a přesně nakenují to, co potřebujete. Nabízí všestranné čtení 1D a 2D čárových kódů. Využijete je při práci s daty v maloobchodě, zdravotnictví, lehkém průmyslu, státní správě nebo u policie. 

Snímač Zebra DS4608

Snímač Zebra DS4608
Snímač střední třídy Zebra DS4608 je určen pro zvyšování produktivity v oblasti skenování čárových kódů. Tento 2D ruční snímač je určen především pro maloobchod, zdravotnictví, kanceláře a lehké provozy. Dodává se pouze v kabelové verzi.    Snímač DS4608 je ideální pro zákaznické aplikace jako mobilní vouchery, věrnostní programy, kde je vyžadování čtení čárových kódů přímo z obrazovky. Použití najde také v obchodech jako pomocný ruční snímač u pokladen. DS4608 lze využít i ve zdravotnictví pro správu léčiv, příjem pacientů, identifikaci a ověřování, kde pomáhá zvýšit efektivitu pracovního postupu.    V prostředí výroby dokáže DS4608 číst prakticky všechny druhy čárových kódů od malých, zhuštěných kódů na součástkách až po kódy DPM implementované přímo na výrobky. Pro DS4600 je k dispozici sada nástrojů DataCapture DNA pro produktivitu a vývoj apl ikací. Díky tomu se zjednodušuje integrace, nasazení a správa zařízení Zebra.
Zobrazit detail

Snímač Zebra DS2200

Snímač Zebra DS2200
Snímače Zebra DS22xx jsou spolehlivé snímače z nižší cenové skupiny. Jsou dostupné ve dvou provedeních, jako kabelový snímač (DS2208) nebo snímač bezdrátový (DS2278). Tyto snímače jsou určeny především do lehčích provozů, obchodů a kanceláří.   Snímače jsou vhodné i v případě potřeby čtení čárových kódů přímo z displeje mobilních zařízení. Se svou nízkou hmotností a malými rozměry vám přesně padnou do ruky a neunaví vás.   Kabelový DS2208 váží necelých 162g. Bezdrátová verze je díky použité výkonné baterii o něco těžší, váží 214g. Baterie dokáže snímač udržet v provozu mimo nabíjecí základnu po dobu až 84 hodin při obvyklé zátěži (načtení 10 čárových kódů během 10s a poté 50s pauza).  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Xenon XP 1950

Snímač Honeywell Xenon XP 1950
Snímač Xenon XP 1950g nabízí vynikající výkon při skenování, snadno zachytí i ty nejobtížnější čitelné nebo poškozené čárové kódy. Připraven až na desítky silných pádů z 1,8 metru a až na 2000 pádů z výšky 0,5 metru. Snímače řady Xenon XP 1950 jsou optimalizovány pro skenování jak digitálních kódů, tak zákaznických smartphonů a dalších kódů ze zboží na pokladně.   Snímač Xenon XP 1950g nabízí uživatelům krytí IP41 pro vodu, prach a poskytuje špičkovou životnost. Krytí IP41 významně snižuje prostoje skeneru a servisní náklady, což vede k delšímu životnímu cyklu a nižším celkovým nákladům na jeho provoz.    
Zobrazit detail

Scanner Honeywell Voyager 95X0

Scanner Honeywell Voyager 95X0
Honeywell Voyager 9520 a Voyager 9540 jsou ruční single-line laserové scannery s vlastností patentované automatické infračervené aktivace. Umí dekódovat všechny standardní 1D čárové kódy včetně GS1 DataBar™. Ruční scanner Voyager CG obsahuje také technologii CodeGate pro skenování nabídky aplikací. CodeGate nuluje na přání kód a dokončí přenos dat čárového kódu pouhým stisknutím jediného tlačítka.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Eclipse™ 5145

Snímač Honeywell Eclipse™ 5145
Ruční 1D laserový snímač. Snímač 5145 Eclipse™ je ruční laserový snímač od Honeywellu s patentovanou CodeGate ® technologií. Ta umožňuje uživateli snadno zaměřit požadovaný čárový kód a zajišťuje kompletní přenos dat pouhým stisknutím tlačítka. Eclipse je ideální volbou pro aplikace: skenování nabídky, point-of-sale, zpracování dokumentace či řízení zásob. Vlastnosti a výhody CodeGate ®: Ideální pro aplikace skenování nabídky CodeSense ®: Automaticky přepíná z režimu "pulsu" na kontinuální snímání, když je detekován čárový kód Powerlink kabely: Používá stejné zaměnitelné příslušenství jako má Voyager ® a Orbit ® Flash ROM: Aktualizace firmware z jakéhokoli PC pomocí MetroSet2 softwaru ®Honeywell OPOS a JPOS systém kompatibilní: Snadno přizpůsobit každému koncového uživatele prostředí systému
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Fusion 3780

Snímač Honeywell Fusion 3780
Honeywell Fusion 3780 je laserový snímač čárových kódů, který kombinuje mnohosměrné a jednořádkové skenování do lehké a ergonomické ruční formy. Fusion 3780 je snímač s automatickým rozpoznáváním, které dovoluje uživateli bezproblémově přejít z ručního do prezentačního skenování. 20ti řádkový skenovací vzor poskytuje vynikající skenování oproti existujícím jednořádkovým scannerům, takže laserový scanner Vision je ideální pro středně objemné maloobchody včetně specializovaných obchodů, lékáren, obchodů s lihovinami a smíšeným zbožím.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Granit 1910i/1911i

Snímač Honeywell Granit 1910i/1911i
Odolný průmyslový 2D snímač. Průmyslový snímač Granit 191xi je postaven na stejné platformě a základní architektuře jako Honeywell Xenon. Dodává se v kabelové verzi (1910i) nebo jako bezdrátový (1911i). Obsahuje všechny technologické novinky a dosahuje výkonnosti srovnatelné s Xenonem a navíc lépe čte nekvalitní a poškozené čárové kódy. Rychlé a přesnější čtení čárového kódu podporuje zvýšení produktivity zaměstnanců a snižuje riziko chyb při ručním zadávání. Jasný zaměřovací kříž viditelný z libovolného úhlu umožňuje snadnou a rychlou kontrolu zaměření čárového kódu i na dlouhé vzdálenosti. Hlasitější zvuková signalizace snímání je slyšet i v rušném prostředí. Powered by Adaptus Honeywell 6.0 zobrazovací technologie a jeho revoluční dekódovací architektura poskytuje uživatelům výjimečné schopnosti čtení (nejlepší ve své třídě). Granit je ideálním řešením pro čtení špatně vytištěných nebo poškozených kódů i kódů s nízkou hustotou. Granit 1911i je vybaven Bluetooth® Class 1 v2.1 radiem. To umožňuje bezdrátové připojení a neomezený pohyb až do vzdálenosti 100 m od základny. Je vytvořen speciálně pro aplikace, které vyžadují vysoce výkonné skenování. S technologií Shift - PLUS dosahuje s baterií Li-Ion 2000 mAh až 14 hodin provozu. Výhodou je snadná montáž a demontáž kabelu (model Granit 1910i) a lehce dostupná baterie. Multi-rozhraní s automatickou detekcí rozhraní usnadňuje začlenění snímače do systému. Vlastnosti: Rychlejší čtení kódů Delší vzdálenosti čtení Pracuje za všech světelných podmínek Software Remote Mastermind pro vzdálenou správu: poskytuje rychlé a pohodlné řešení pro IT správce řídit všechny skenery v rámci jejich sítě z jednoho vzdáleného místa. Odolnost proti pádům - vydrží 5000 pádů z výšky 1m nebo 50 pádů z výšky 2m na beton i při extrémních teplotách Krytí IP65 zabraňuje průniku prachu a vody Nejvyšší hodnocení odolnosti ve své třídě
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Hyperion 1300g

Snímač Honeywell Hyperion 1300g
Honeywell Hyperion 1300g lineární zobrazovací snímač čárových kódů představuje ideální rovnováhu výkonu, trvanlivosti a ergonomie, což poskytuje léta bezproblémového skenování a to zejména intenzivním snímáním nebo lehkou průmyslovou aplikací. Rychlé a intuitivní čtení z 18 palců (457mm), stejně tak jako čtení drobných čárových kódů. Zpřístupňuje jednotlivé lineární imager snímání, což eliminuje náklady na nákup speciálních scannerů. Získejte co nejvíce ze snímače Hyperion, lineárního zobrazovacího snímače, díky kompatibilnímu skenovacímu softwaru Repote Master Mind® pro správu skenování.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Voyager 1200g

Snímač Honeywell Voyager 1200g
  Přesný, spolehlivý a odolný... to je Voyager 1200g. Snímač Voyager 1200g je novým nástupcem světově nejprodávanějších snímačů. Tento ruční laserový snímač poskytuje vynikající výsledky při požadavcích na rychlé snímání čárových kódů, včetně nekvalitních, špatně vytištěných a poškozených. (VIDEO 1) Je optimalizován pro čtení kódů do vzdálenosti až 580 mm, což přispívá ke zvýšení produktivity a komfortu obsluhy. Díky vysokému rozlišení dokáže snímat čárové kódy o velikosti základní čáry 0,33 mm (13 mil) do vzdálenosti 450 mm. Voyager 1200g automaticky rozpozná připojený komunikační kabel, "plug and play" zkracuje čas instalace na minimum. Pro uživatele, kteří vyžadují hands-free snímání, lze Voyager 1200g snadno umístit do dodávaného stojanu a využít automatické snímání kódů díky integrovanému detektoru objektu. Patentované technologie CodeGate ® poskytuje uživateli spolehlivé zacílení čárového kódu a eliminuje možnost nasnímání nechtěného kódu. (VIDEO 2) Instalované snímače Honeywell, jako jediné na světě, lze vzdáleně plnohodnotně spravovat a sledovat díky software Remote MasterMind ™. Tato vzdálená správa snižuje náklady na instalaci a údržbu zařízení, poskytuje přehledné informace o bázi instalovaných zařízení, jejich stavu a používání, umožňuje plánovaně konfigurovat snímače dle aktuálních požadavků. Nový snímač jednoduše připojíte k PC a veškerá požadovaná konfigurace proběhne automaticky bez zásahu obsluhy.   Rychlé snímání i nekvalitních, špatně vytištěných nebo poškozených čárových kódů      Spolehlivé zacílení čárového kódu pomocí technologie CodeGate       Vysoká odolnost snímače vůči pádům,hodům či extremnímu zacházení  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Voyager 1202g

Snímač Honeywell Voyager 1202g
   Single-line laserový snímač Honeywell Voyager ™ 1202g zahrnuje svobodu bezdrátové technologie Bluetooth ® a nabízí rychle a snadno vyměnitelnou baterii. Nový 1202g přináší agresivní lineární snímání čárových kódů, které uživatelé očekávají od světoznámé rodiny snímačů Voyager.   Rychlé snímání i nekvalitních, špatně vytištěných nebo poškozených čárových kódů      Spolehlivé zacílení čárového kódu pomocí technologie CodeGate       Vysoká odolnost snímače vůči pádům,hodům či extremnímu zacházení  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Voyager 1202g-bf

Snímač Honeywell Voyager 1202g-bf
Snímač Honeywell Voyager 1202g-bf s jedinečnou technologií „battery-free“ s Bluetooth eliminuje dlouhou dobu potřebnou k nabíjení klasických baterií. Bluetooth Class 2 Radio poskytuje úplnou svobodu až do vzdálenosti 10 metrů a pro větší pohodlí může „paging systém“ aktivovat sluchové signály pomáhající najít ztracený skener. Umí skenovat nekvalitní či poškozené čárové kódy. Bezdrátová technologie zcela eliminuje dříve potřebnou baterii, která je nyní nahrazena tzv. „super-capacitor“, která dosáhne plného nabití za méně než 20 sekund a poskytuje minimálně 100 skenů na jedno dobití. Snímač bez baterie je velice lehký a ekologicky šetrný. Se svými rozměry 180 x 66 x 92 mm, odolností vůči pádu 1,5 m na beton a třídou krytí IP42 je ideálním snímačem jako doplnění pro pultové snímání. Je postaven na osvědčené platformě a nabízí vysoce výkonné lineární snímání čárových kódů a maximální pohodlí díky eliminaci baterie. Tohle je ten pravý snímač pro Váš provoz!    
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Voyager 1250g

Snímač Honeywell Voyager 1250g
  Snímač Voyager 1250g je novým nástupcem světově nejprodávanějších snímačů. Tento ruční laserový snímač poskytuje vynikající výsledky při požadavcích na rychlé snímání čárových kódů, včetně nekvalitních, špatně vytištěných a poškozených. Je optimalizován pro čtení kódů do vzdálenosti až 580 mm, což přispívá ke zvýšení produktivity a komfortu obsluhy. Díky vysokému rozlišení dokáže snímat čárové kódy o velikosti základní čáry 0,33 mm (13 mil) do vzdálenosti 450 mm. Voyager 1250g automaticky rozpozná připojený komunikační kabel, "plug and play" zkracuje čas instalace na minimum. Pro uživatele, kteří vyžadují hands-free snímání, lze Voyager 1250g snadno umístit do dodávaného stojanu a využít automatické snímání kódů díky integrovanému detektoru objektu. Patentované technologie CodeGate ® poskytuje uživateli spolehlivé zacílení čárového kódu a eliminuje možnost nasnímání nechtěného kódu. Instalované snímače Honeywell, jako jediné na světě, lze vzdáleně plnohodnotně spravovat a sledovat díky software Remote MasterMind ™. Tato vzdálená správa snižuje náklady na instalaci a údržbu zařízení, poskytuje přehledné informace o bázi instalovaných zařízení, jejich stavu a používání, umožňuje plánovaně konfigurovat snímače dle aktuálních požadavků. Nový snímač jednoduše připojíte k PC a veškerá požadovaná konfigurace proběhne automaticky bez zásahu obsluhy.     Rychlé snímání i nekvalitních, špatně vytištěných nebo poškozených čárových kódů      Spolehlivé zacílení čárového kódu pomocí technologie CodeGate       Vysoká odolnost snímače vůči pádům,hodům či extremnímu zacházení  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Voyager 1400g

Snímač Honeywell Voyager 1400g
Tento lehký snímač s moderním designem je postaven na platformě světově proslulé série ručních lineárních snímačů Honeywell Voyager. Voyager 1400g1D poskytuje všesměrové čtení lineárních čárových kódů. Má ale schopnost za rozumnou cenu softwareově upgradovat zařízení pro čtení PDF a 2D čárových kódů. To znamená, že si můžete pořídit levný 1D snímač a pokud v budoucnu budete potřebovat číst 2D kódy, jednoduše provedete upgrade tohoto zařízení. Nebudete muset kupovat nový snímač. Podporovaná rozhraní jsou USB, RS232, KW nebo RS485. Snímač lze používat v klasickém "ručním" režimu nebo v režimu prezentace (snímač se automaticky aktivuje, když se v jeho zorném poli objeví čárový kód). Má také funkci Code Gate - laserový paprsek je viditelný, ale data jsou přečtena a odeslána až po stisknutí skenovacího tlačítka. Poskytuje tak uživateli spolehlivé zacílení čárového kódu a eliminuje možnost nasnímání nechtěného kódu. Instalované snímače Honeywell, jako jediné na světě, lze vzdáleně plnohodnotně spravovat a sledovat díky software Remote MasterMind ™. Tato vzdálená správa snižuje náklady na instalaci a údržbu zařízení, poskytuje přehledné informace o bázi instalovaných zařízení, jejich stavu a používání, umožňuje plánovaně konfigurovat snímače dle aktuálních požadavků. Nový snímač jednoduše připojíte k PC a veškerá požadovaná konfigurace proběhne automaticky bez zásahu obsluhy.
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Voyager 1470g/1472g

Snímač Honeywell Voyager 1470g/1472g
Skener Voyager ™ Extreme Performance (XP) 147xg, navržený pro maloobchodní prostředí v obchodech vyžadující vysoce přesné řešení 2D skenování, poskytuje špičkové skenovací schopnosti na tradičních čárových kódech a digitálních obrazovkách - dokonce i na poškozených a těžko čitelných kódech. Skener Voyager XP 147xg s lepší odolností a výkonnějším skenováním než předchozí modely je perfektní volbou pro pracovní postupy, které zahrnují čtení čárových kódů 1D a 2D a vyžadují robustnější a spolehlivější řešení. Skener Voyager XP 147xg kombinuje zvýšenou odolnost a lepší možnosti skenování za stejnou konkurenční cenu jako jeho předchůdce. Rozšířená čtecí vzdálenost skeneru umožní číst čárové kódy až na dně vozíku bez ohýbání a ztráty času u pokladny. Skener Voyager XP 147xg, postavený na platformě kultovních ručních skenerů řad y Honeywell, je plně zpětně kompatibilní se stávajícím příslušenstvím Voyager a snižuje tak celkové náklady na pořízení. Je navržený pro odolnost 30 pádů z 1,8 m a 1 000 pádů z 0,5 metru, je zkonstruován tak, aby poskytl možnost rychlého skenování s mnohem lepší přesností než srovnatelná řešení. Dostupný je v drátové verzi i jako bezdrátový snímač.
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Voyager 1602g

Snímač Honeywell Voyager 1602g
Cenově dostupný scanner Honeywell Voyager 1602g poskytuje vysoce výkonnou skenovací technologii v elegantní a kapesní formě, takže je ideálním společníkem pro skenování v maloobchodním prodeji a na poli servisních aplikací. Navzdory své malé velikosti obsahuje tento kapesní scanner stejně vysoký výkon area-imaging technology, jaký naleznete i u ručních scannerů v plných velikostech. Spolu s růstem Vašich obchodních potřeb se dá za rozumou cenu kdykoliv upgradovat na 2D snímač. Tohle je ten pravý ruční snímač pro Vás!  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Xenon 1900

Snímač Honeywell Xenon 1900
Ruční 2D snímač. Xenon 1900 je šestou generací v oblasti technologie imagerů, nově definuje standard pro ruční skenery. Díky vlastnímu senzoru, který je optimalizován pro snímání čárových kódů, nabízí Xenon 1900 špičkový výkon a spolehlivost pro širokou škálu aplikací, které vyžadují univerzálnost v oblasti technologie imagerů. Powered by Adaptus ® Imaging Technology 6.0, Xenon 1900 přináší vynikající snímání čárových kódů a digitálního fotografování. Xenon 1900 obsahuje revoluční stavbu dekódování, která kombinuje Adaptus Imaging Technology 5,5 a Omniplanarův SwiftDecoder ™ software spolu s vlastním senzorem. Ten umožňuje širší spektrum ostrosti, rychlejší čtení a lepší výkon při skenování nekvalitních čárových kódů. Xenon 1900 dekóduje lehce prakticky všechny čárové kódy. Nový prostorově úsporný design, který uchycuje kritické komponenty do jedné desky, eliminuje potřebu konektorů. Návrh s méně komponenty minimalizuje prostoje a zvyšuje provozuschopnost, vede ke zvýšení produktivity. Jeho malý rozměr zajišťuje, že Xenon 1900 skvěle padne do ruky. Xenon 1900 má trvanlivou paměť a vydrží až 50 pádů na beton ze vzdálenosti až 6 stop. IP41 poskytuje dodatečnou ochranu. Poskytuje pětiletou záruku.   Vlastnosti: Vlastní senzor optimalizován pro snímání čárového kódu: zvyšuje kvalitu skenování a poskytuje stabilitu dodavatelskému řetězci. Více klíčových možností: tři klíčové možnosti (vysoká hustota, standardní rozsah a rozšířený rozsah) poskytují specifické snímání, což vede ke zvýšení produktivity. Dezinfekční pouzdro: má odolnou konstrukci, která je schopna lépe odolávat škodlivým účinkům chemikálií. Software pro zpracování obrazu: nabízí pokročilé funkce úprav při výrobě (oříznutí, zjasnění, otáčení, ostření a více) s vysoce kvalitními digitálními obrázky. TotalFreedom ™ 2.0: druhý generační vývoj umožňuje propojení s více aplikacemi na skeneru zlepšit obraz zpracování, dekódování nebo formátování dat, eliminuje potřebu úpravy hostitelského systému. Vzdálený Mastermind ™ softwarové skenery pro správu: poskytuje rychlé a pohodlné řešení pro IT správce řídit všechny skenery v rámci jejich sítě z jednoho vzdáleného místa.    
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Xenon Ultra 1960/1962

Snímač Honeywell Xenon Ultra 1960/1962
Xenon Ultra je výsledkem evoluce známých snímačů Xenon a Xenon XP, které jsou široce uznávané pro své vynikající skenovací schopnosti a spolehlivost. Xenon Ultra 1960 obsahuje nejnovější generaci skenovací technologie od společnosti Honeywell, což v retailu umožňuje vyšší produktivitu a možnost udržet zákaznický servis na nejvyšší úrovni. Díky volitelným modelům s duálními kamerami a prodlouženým dosahem (XR) lze snímač používat jak pro skenování zblízka, tak i z větší vzdálenosti. Snímač je k dispozici jak v drátové (1960) tak i bezdrátové Bluetooth verzi (1962), která nabízí prémiové doplňky jako jsou vyměnitelné zdroje energie, bezkontaktní nabíjení a magnetické upevnění.   Stupeň ochrany: Skener – IP52 Základna (u bezdrátové verze) – IP41
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Xenon XP 1950g/1952g

Snímač Honeywell Xenon XP 1950g/1952g
Vysoce výkonný 2D snímač  Umožněte svým pracovníkům na pokladně plnit svou práci na 100% a poskytujte vynikající služby zákazníkům díky řadě Honeywell Xenon ™ Extreme Performance (XP). Skener Xenon XP 195xg nabízí vynikající výkon skenování, snadno zachycuje i ty nejhůře čitelné nebo poškozené čárové kódy. Skener Xenon XP 195xg, zkonstruovaný na 50 pádů z výšky 1,8 m (6 stop) a 2 000 pádů z 0,5 metru (1,6 ft) a se stupněm krytí IP41 pro vodu a prach, zaručuje špičkovou životnost ve své třídě. To výrazně snižuje prostoje skeneru a náklady na servis, což vede k nižším celkovým nákladům na vlastnictví. Je navržený pro maloobchodní prostředí, která vyžadují vysoce přesné skenování, ať už na dálku nebo dokonce na poškozených čárových kódech, snižuje námahu obsluhy - snižuje potřebu ohýbání, aby se dosáhlo čárových kódů na spodní polici nebo na dně ko še. Model Xenon XP 195xg je k dispozici v černé nebo bílé barvě, aby odpovídal vašemu prostředí. Dostupný vibrační režim zajišťuje, že vaši spolupracovníci získají zpětnou vazbu skeneru bez ohledu na jejich okolí.Dostupný je v drátové verzi i jako bezdrátový snímač.  
Zobrazit detail

Snímač Zebra 3600

Snímač Zebra 3600
Nová řada odolných snímačů od Zebry, nahrazující velice oblíbené snímače řady 3500. Ještě odolnější, ještě rychlejší, ještě spolehlivější. Ne, nepřeháníme. Řada 3600 nabízí šest modelů, z nichž každý má drátovou i bezdrátovou verzi. Celkem tedy dvanáct variant skeneru. Všechny modely jsou postavené od základu tak, aby kombinovaly ultravysokou odolnost, vynikající snímací výkon a bezkonkurenční ovladatelnost s vysokým výkonem. Pokud potřebujete použít to nejlepší pro snímání 1D a 2D čárových kódů, použijte řadu 3600. Snímače mají ultrarobustní konstrukci, jsou prakticky nezničitelné. Takže jsou ideální do nejnáročnějšího prostředí. Řada 3600 poskytuje možnost snímání od kontaktního až téměř do 1,5m. Pokročilý imager čte 1D a 2D čárové kódy z displeje nebo vytištěné mnohem rychleji a spolehlivěji, i když jsou poškozené, špinavé nebo špatně vytištěné. Snímače mají třídu krytí IP67 - jsou prachotěsné, odolávají stříkající vodě a dokonce i ponoření do vody po dobu až 30 minut. Snímače včetně nabíjecí a komunikační kolébky jsou vhodné i pro práci v prostředí mrazících hal. Kolébka jako jediná ve své třídě může nabídnout IP65 krytí a její kontakty vydrží 250000 nabíjecích cyklů. Snímače mají indikátor stavu baterie, takže v průběhu práce jste včas informováni o nutnosti dobití nebo výměny baterie.   Dostupné modely (všechny v drátové - 3608 nebo bezdrátové - 3678 verzi): DS36x8 SR - 2D imager, standard range LI36x8 SR - 1D linear imager, standard range DS36x8 HP - 2D imager, high performance DS36x8 HD - 2D imager, high density DS36x8 ER - 2D imager, long range DS36x8 DP - 2D imager, Direct Part Marking InterfaceUSB, RS232, Keyboard WedgeRozměryDrátový: 18.5 cm x 7.6 cm x 13.2 cmBezdrátový: 18.5 cm x 7.6 cm x 14.2 cmHmotnostDrátový: 305 gBezdrátový: 407 gOperační teplota:Drátový: -30° C to 50° CBezdrátový: -20° C to 50° C
Zobrazit detail

Snímač Zebra CS4070

Snímač Zebra CS4070
Kapesní snímač CS4070 je postaven na bázi základní verze CS3000. Místo laserové snímací jednotky je však osazen imagerem a poskytuje tak možnost číst kromě 1D kódů i kódy 2D. CS4070 lze používat ve dvou režimech, dávkovém a online. Pro přenos dat do hostitelské aplikace v reálném čase využívá bezdrátové připojení Bluetooth. Mimo dosah Bluetooth signálu umožňuje ukládání načtených dat do vnitřní paměti. Snímač CS4070 lze pomocí technologie Bluetooth připojit k jakémukoliv zařízení s OS Windows, Android i iOS. CS4070 se dodává v černém provedení i ve verzi pro práci v nemocničním prostředí. Výhody snímání 1D i 2D kódů: zefektivnění práce, eliminace chyb, zjednodušení více obchodních procesů.
Zobrazit detail

Snímač Zebra LI2208

Snímač Zebra LI2208
 Rodinu 1D snímačů obohatil nový lineární imager Motorola LI2208. Představuje novou generaci 1D skenování a navazuje na jeden z nejoblíbenějších skenerů vůbec, LS2208. Disponuje stejnou spolehlivostí a ergonomií jako LS2208. Díky rozšířeným funkcím, jako je rozšířený pracovní rozsah a podpora čtení čárových kódů z displejů mobilních telefonů, tabletů nebo počítačů, patří mezi špičku ve třídě lineárních imagerů. Poskytuje bezkonkurenční snímací výkon při čtení každého čárového kódu. Příjemná je i jeho velice nízká hmotnost, pouhých 140 gramů. Podporuje všechna základní rozhraní: USB, RS232, Keyboard Wedge a IBM RS485. Je kompatibilní s 123Scan2 a Scanner Management Service (SMS), čímž snižuje čas a náklady na správu, od počáteční konfigurace po každodenní management. Klíčové vlastnosti a výhody Vynikající výkon skenování 1D Snímá téměř všechny 1D čárové kódy na každém povrchu včetně displejů mobilních telefonů, tabletů nebo počítačů. Špičkový pracovní rozsah - 13 mil UPC kódy čte od 2,5 cm do 76 cm Patentovaná konstrukce na jediné desce - maximalizuje životnost Podpora pro více než 90 mezinárodních klávesnic Kompatibilní s 123Scan2 a Scanner Management Service (SMS)  
Zobrazit detail

Snímač Zebra LI4278

Snímač Zebra LI4278
 LI4278 posouvá snímání 1D čárového kódu na další úroveň. Umožňuje pracovníkům rychlejší a spolehlivější snímání prakticky jakéhokoli 1D čárového kódu. Zařízení LI4278 je vyrobeno pro celodenní a každodenní použití. Nabízí svobodu a volnost bezdrátového použití pomocí technologie Bluetooth. Nabízí také lepší šifrování pro vyšší bezpečnost a lepší celkový výkon bezdrátového přenosu. LI4278 je zpětně kompatibilní s příslušenstvím, jako je stojánek svých předchůdců LS4278 a DS6878. Excelentní správa energie baterie přináší největší počet snímání na jedno nabití baterie pro podporu náročných aplikací. Můžete jej použít v prašném a vlhkém prostředí a dokáže přežít opakovaný pád z výšky 1,8 m na beton.
Zobrazit detail

Snímač Zebra LS1203

Snímač Zebra LS1203
snímač čárových kódů pro běžné použití. Symbol LS1203 se svým designem skvěle hodí pro maloobchody a přináší vysokou kvalitu snímání, velmi příjemnou ergonomii a dlouhou životnost za dostupnou cenu. Jeho snadné zapojení a ovládání vám zaručí minimální počet chyb a zvýší jak vaší přesnost a rychlost při všech transakcích se zákazníky, tak sníží čas na pokladnách, ale také zautomatizuje zvládání dokumentů při inventarizaci.   Vybrané vlastnosti: -         odolná stavba, testováno na pád z 1,5 metru -         mnohonásobně rozhraní – USB, RS232, KBW -         ergonomický design - elegantní, uhlazený a lehký -         intuitivní ovládání, rychlé zapojení -         vysoká kvalita snímání lineárních 1D čárových kódů -         možnost čtení spouští nebo kontinuálním módem
Zobrazit detail

Snímač Zebra MT2070/MT2090

Snímač Zebra MT2070/MT2090
Kombinace ručního snímače a mobilního terminálu. Série MT2000 od Motoroly představuje další úplnou novinku v této oblasti. Spojení jednoduchosti snímače s možnostmi mobilního terminálu a ergonomického pistolového tvaru dělá toto zařízení vysoce flexibilním pro jakoukoliv aplikaci a odvětví.   Více informací naleznete v originále technického listu v Dokumentech. Vybrané vlastnosti: Kompletní možnosti připojení: bezdrátové WiFi, Bluetooth nebo drátové 802.11a/b/g připojení poskytuje kompletní svobodu pohybu ve Vašem zařízení Bluetooth® poskytuje bezdrátové spojení až do 91.44 m od základny USB a RS-232 zajišťuje flexibilní drátové připojení do systému Kompletní možnosti snímání 1D, 2D, snímání obrazu a EAS eliminuje potřebu více zařízení pro sběr různých typů dat Mimořádná technologie snímání - 1D laser: poškozené a nekvalitní čárové kódy čte v rozmezí vzdáleností od 2,54 cm do 127 cm Nový standard pro 2D snímání - vynikající výkon jak pro 1D, tak 2D kódy spolu s možností zachycení podpisů, obrázků a videa; nezávislost pozice kódu eliminuje nutnost natáčení snímače Windows CE 5.0 operační systém Předinstalovaný MCL klient poskytuje snadnou připojitelnost do aplikací a jejich vývoj Ergonomické pistolové držení, snadná manipulace a dokonalé vyvážení je ideální pro aplikace vyžadující intenzivní snímání Odolnost - testováno na pád z 1.8 m, drobné pády z 1m a otřesy; krytí IP54 Vysoce kontrastní barevný QVGA display s vysokým rozlišením  
Zobrazit detail

Snímač Code CR3600

Snímač Code CR3600
Snímač CODE CR3600 je elegantní, bezdrátová (Bluetooth) čtečka čárového kódu spolehlivě dekóduje 1D a 2D čárové kódy a zároveň nabízí barevný displej a klávesnici, která umožňuje uživatelům ručně zadávat data v reálném čase. Dodává se i v provedení pro čtení DPM kódů. Navržena je speciálně jako mobilní zařízení pro policii, oddělení motorových vozidel, maloobchodní a skladové distributory. Pro tuto čtečku může být vytvořena celá škála aplikací v JavaScriptu a následně instalována do čtečky. Pro snadné přizpůsobení a integraci je licence JavaScript součástí každého zařízení, stejně jako některé aplikace vytvořené v JavaScriptu (aplikace pro jednoduchou inventuru, pro zjištění věku kontrolované osoby načtením dat z OP, apod.). Bez problémů čte i čárové kódy z displeje mobilních zařízení. CR3600 má k dispozici přesný ukazatel úrovně nabití a zobrazuje životnost baterie pomocí 4 LED indikátoru. Dodává se v provedení bez rukojeti nebo s rukojetí.
Zobrazit detail

Snímač Code CR6000

Snímač Code CR6000
Snímač CODE CR6000 je průmyslový DPM imager, navržený pro čtení všech čárových kódů. CR6000 snadno čte laserem vyleptané, reliéfní, dot peen kódy i kódy s nízkým kontrastem. Snadno dekóduje i husté a extrémně malé čárové kódy. CR6000 využívá novou osvětlovací technologii a intuitivně vybírá část pole, která je nejúčinnější při čtení čárového kódu. Tak dokáže rychle a přesně dekódovat data z těžko čitelných povrchů a poškozených, špinavých nebo rozmazaných čárových kódů (ideální pro montážní linky a další výrobní aplikace).
Zobrazit detail

Snímač Code CR900FD

Snímač Code CR900FD
CR900FD je čtečka 1D čárových kódů s flexibilními zobrazovací schopnosti dekódování. Pro náročnější uživatele poskytuje možnost kdykoliv provést upgrade pro možnost čtení 2D kódů pomocí zakoupeného licenčního klíče. Pokud nyní potřebujete jen levnější čtečku 1D kódů, ale do budoucna uvažujete o přechodu na 2D kódy, pak je tento snímač pro vás ideální. Nemusíte potom měnit celý HW, stačí jen dokoupit 2D licenci. CR900FD je snadno použitelná, odolná čtečka čárových kódů s všesměrovým čtením čárových kódů. Podporuje manuální i automatické spouštění snímání. Bez problémů čte i čárové kódy z displeje mobilních zařízení.
Zobrazit detail

Snímač Code CR1000

Snímač Code CR1000
Code Reader 1000 (CR1000) je rychlá čtečka s všesměrovým čtením 1D a 2D čárových kódů. Dokáže číst jak malé čárové kódy s vysokou hustotou pole, tak i dlouhé čárové kódy (díky širokému čtecímu úhlu). Podporuje manuální i automatické spouštění snímání. Díky kompaktním rozměrům a velice nízké spotřebě patří k favoritům ve své třídě. Připojení kabelem USB nebo RS232. Jako příslušenství lze objednat stojánek. Snímání je notifikováno pomocí LED a zvukového signálu. Bez problémů čte i čárové kódy z displeje mobilních zařízení.
Zobrazit detail

Snímač Code CR2300

Snímač Code CR2300
Code Reader 2300 (CR2300) je spolehlivá kapesní bezdrátová (Bluetooth) čtečka čárových kódů, navržená pro použití v méně náročných prostředích, např. v maloobchodních aplikacích - od POS a inventury majetku po čtení čárových kódů z displeje mobilních zařízení. Její jednoduchost použití a rychlý přenos dat ji pomáhá bezpečně zvládnout vše, co je od ní požadováno. Patentovaná dual-field optická platforma umožňuje čtení i velmi malých čárových kódů. Bez problémů čte i čárové kódy z displeje mobilních zařízení. CR2300 je kompatibilní s jinými zařízeními používajícími technologii Bluetooth (iOS, Android a Windows). Univerzální rozhraní mezi čtečkou a mobilním zařízením je bezproblémové, nevyžaduje žádný další software. CR2300 je vybaven robustním všesměrovým snímacím prvkem pro čtení čárových kódů a vysokorychlostní datový přenos, což jsou klíčové faktory pro úspěch v praxi.
Zobrazit detail

Snímač Code CR2600

Snímač Code CR2600
Snímač CODE CR2600 je ultrarychlá, bezdrátová (Bluetooth), odolná čtečka čárového kódu, která dokáže dekódovat všechny 1D a 2D čárové kódy. Patentovaná dual-field optická platforma umožňuje čtení i velmi malých čárových kódů extrémně rychle a spolehlivě. Čtení čárových kódů na lesklých plochách usnadňuje patentovaná technologie snižující odlesky. Bez problémů čte i čárové kódy z displeje mobilních zařízení. CR2600 má k dispozici přesný ukazatel úrovně nabití a zobrazuje životnost baterie pomocí 4 LED indikátoru. Pro větší univerzálnost lze CR2600 spárovat s jakýmkoliv Bluetooth mobilním zařízením. Dodává se v provedení bez rukojeti nebo s rukojetí.
Zobrazit detail

Snímač Unitech MS840

Snímač Unitech MS840
Robustní ruční laserový snímač.  Ergonomický a chytrý design MS840 má ergonomický, módní a lehkým design. Je zkonstruován tak, aby zajistil špičkový výkon. A to tak, že optimalizuje produktivitu a účinnost. Je vybaven zvukovou signalizací a červenou či zelenou LED kontrolkou. Ty indikují stav snímání. S MS840 je čtení čárových kódů snadné i v rušném pracovním prostředí. Uživateli dává jistotu, že přečetl všechny čárové kódy.
Zobrazit detail

Snímač Unitech MS840BT

Snímač Unitech MS840BT
Bezdrátový robustní ruční laserový snímač.  Hledáte ten nejlepší snímač čárového kódu z nejlepších? MS840BT jím je! Kombinuje všechny vlastnosti vysoké kvality, které jinak najdete pouze jednotlivě a ohromí vás skvělou cenou. Pro vás jen to nejlepší. Zvolte MS840BT.
Zobrazit detail
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade