Eprin
CZ|EN

Modifikovaná RFID brána

rfid-brana-na-miru-184.2007302874
Složení RFID brány:
  • RFID reader (zaznamenávací jednotka)
  • RFID antény (čtecí jednotka)
  • RFID kabeláž k anténám a readeru
  • I/O Interface box pro připojení čidel, majáku aj.
  • Signalizační maják
  • Optická čidla pro určení směru pohybu
  • Hliníkové profily pro sloupy a kotvení
  • Drobný elektromontážní materiál
 
Více informací níže v popisu
Frekvence: UHF,
Použitelná odvětví: Výroba, Automotive, Vlákna, papír a obaly, Ropa a plyn, IT a elektronika, Komunikační technologie, Stavby a těžba, Řízení provozu, Železnice, Logistika a RTI Operation, Zdravotnictví,
Povrch: Všechny povrchy, Kov, Plast, Karton, Sklo,
Poptávka produktu
RFID 2
RFID (radiofrekvenční identifikace) je obecně užívaný pojem pro technologii využívající rádiové vlny k automatické identifikaci jednotlivého zboží.
Existuje několik metod k jednoznačné identifikaci využívající RFID, ale nejběžnější je uchování EPC kódu spolu se sériovým číslem a dalšími důležitými údaji, které umožní rozpoznání a dohledání konkrétního produktu nebo jeho načtení právě v RFID bráně.
 
Celá informace je uložena na mikročipu, který je připojen k anténě a zalitý do substrátu. Dohromady tyto složky tvoří tzv. RFID tag , který je schopen uloženou informaci vyslat do čtečky. Ta přemění vyslané rádiové vlny přijaté z RFID tagu na formu, která může být dále zpracována. RFID tag může mít podobu Smart label, etikety vhodné k dalšímu potisku nebo formu pouzdra různých tvarů, velikostí a materiálů nebo tvar Hard tagu, v pouzdrech různých tvarů, velikostí a materiálů. Tyto tagy jsou předpokladem pro označení palety, produktu, majetku nebo jiného snímaného objektu.
 
Hlavní součástí modifikovatelné RFID brány je zaznamenávací jednotka (RFID reader), která zpracovává data z RFID tagu jenž jsou čtena anténami na dané RFID bráně. Tento reader (vysílač) periodicky vysílá pulsy do okolí. Pokud se v blízkosti objeví pasivní RFID čip, nabije tímto signálem jeho napájecí kondenzátor a dostane z něj odpověď v podobě informace z čipu tagu. Celý čtecí cyklus je řízen spouštěním čtení pomocí pohybových čidel, která jsou umístěna ve spodní části brány.
 
Reader je propojen s RFID anténami pomocí RF kabeláže LMR 195, která dosahuje délky maximálně 10 metrů z důvodu přenositelnosti informace.
 
Umístění antén může být modifikováno v závislosti na aplikaci, běžné použití v bráně je 4 antény, 2 na každé straně brány. Maximální šířka modifikovatelné RFID brány je 5-6 metrů.
 
Pohybová čidla v sestavě 2 jednotek pak určují směr pohybu daného objektu (palety, krabice, přepravky) pomocí logiky zastínění 1;2 vjezd, 2;1 výjezd. Díky těmto informacím dostane SW aplikace nainstalována na serveru nebo lokálním PC představu o pohybu daného tagu ať už dovnitř nebo ven.
 
RFID technologie nevznikla se záměrem nahradit čárové kódy, ale rozšířit již zavedený systém o nové příležitosti a možnosti. V celé řadě aplikací je proto nejvýhodnější využit kombinace obou těchto technologií.
 

 

Další produkty

RFID anténa Zebra AN480 26 x 26 cm

RFID anténa Zebra AN480 26 x 26 cm
Anténa AN480 nabízí maximální výkon a flexibilitu použití. Její extrémně nízký poměr os je skoro o 50 procent nižší než u typického zařízení pro RFID, což přináší rovnoměrný zisk a tím vynikající výkon. Tato anténa nabízí velmi dobré krytí, čímž je vhodná jak pro vnitřní, tak venkovní využití. Je snadno upevnitelná na strop a zdi pro vytvoření vynikající čtecí zóny okolo regálů, v dveřních prostorách, na nakládacích plošinách a rampách. Vlastnosti:  26 x 26 x 3,4 cm Díky širokému rozsahu frekvence je možné její celosvětové zapojení IP54    
Zobrazit detail

Confidex Ironside Classic™

Confidex Ironside Classic™
Patentované řešení tagu Confidex Ironside Classic™ na kov poskytuje důvěryhodné srovnání pro low-cost pasivní RFID technologie v jeho velikosti a odolnosti (IP68) na různé požadavky našich zákazníků. Výkon Ironside umožňuje řešení mnoha identifikačních problémů, které byly dříve nemožné řešit pasivními RFID tagy. Tag lze snadno namontovat na jakékoli kovové povrchy, buď mechanicky pomocí šroubů nebo nýtů či průmyslovým lepidlem. Pro lepší přilnavost, Confidex nabízí také svařovací držák, který může být použit ke svařování tagu a povrchu objektu. Stejně jako je schopen přežít různé náročné prostředí, od pádů z výšek po ponoření do vody, tropické počasí, mechanické vlivy jako jsou žár či mráz v boxech, prošel tag Ironside přísnými požadavky na testování specifikace Aerospace Standard AS5678 jako první značka na trhu.Tag se úspěšně používá pro sledování majetku na ocelových paletách a různé typy těžké techniky.   Použitelné v odvětvích: Výroba Automotive Ropa a plyn Stavebnictví a těžba Železnice Logistika a RTI operace
Zobrazit detail
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade