Eprin
CZ|EN

Průmyslové snímače

S průmyslovými snímači čárových kódů rychle a přesně sejmete lineární, 1D i 2D čárové kódy a umožní vám i digitální fotografování. 
 

Průmyslové snímače čárových kódů s robustními kryty

Díky vysoké odolnosti a spolehlivosti je využijete v rušném skladu, maloobchodech, průmyslových halách i ve zdravotnictví. Vydrží opakované pády z několika metrů a jejich snímání je slyšet i v hlučném prostředí. Bez problémů pracují i v extrémně nízkých nebo vysokých teplotách. Hravě si poradí i s poškozenými nebo špatně čitelnými kódy.

Snímač Keyence SR-2000

Snímač Keyence SR-2000
Čtečky kódů se používají v celé řadě průmyslových odvětví.Požadavky na výkon se stále mění. Například v automobilovém průmyslu, je nutné číst čárový kód vytištěný na kovovém díle z dlouhého dosahu. V elektrickém aelektronickém průmyslu zařízení, musí být přečteno více kódů najednou. V potravinářském afarmaceutickém průmyslu, je nutné snadno číst kódy ze zboží v pohybu napásovém dopravníku. V odvětví logistiky je zásadní spolehlivě číst boxy různých výšek ašířek.
Zobrazit detail

Snímač Keyence SR-75x Series

Snímač Keyence SR-75x Series
Čtyři modely řady SR-750 pokrývají širokou škálu aplikací od čtení malých kódů vytištěných na velmi malých částech až po čtení kódů z velké vzdálenosti.Automaticky určují optimální podmínky pro čtení, například jas a filtrování.Nově přijatý algoritmus poskytuje nejlepší čtecí schopnost ve své třídě.Obtížné kódy lze také kontrolovat stabilně, včetně těch, které jsou značeny na nerovných površích.Automaticky opravuje kódy, které jsou obtížně čitelné kvůli hustotě tisku nebo jiným nekvalitním označováním. Zajistí optimální čtení pro libovolnou velikost, tvar nebo povrch.
Zobrazit detail

Snímač Keyence BL-1300

Snímač Keyence BL-1300
Ultrakompaktní digitální čtečka čárových kódů. 100% rychlost dekódování při 1300 snímků/s je bezkonkurenční oproti běžným čtečkám čárových kódů. Minimální čitelná šíře čáry: 0,08mm. Nové digitální zpracování, čte i kódy nízké kvality.
Zobrazit detail

Snímač Honeywell 3820i

Snímač Honeywell 3820i
Bezdrátový lineární snímač průmyslové třídy. 3820i průmyslový bezdrátový lineární snímač je navržen tak, aby poskytoval vysoce výkonné lineární snímání čárového kódu pro aplikace, které vyžadují maximální spolehlivost v nejtěžších pracovních podmínkách. Powered by Adaptus ® Imaging Technology 5.0, přináší rychlé a intuitivní čtení čárových kódů s vysokou a nízkou hustotou kódu, i těch, které jsou poškozené nebo špatně vytištěné. Kromě toho, stav technologické platformy dodává přístroji celkovou odolnost a spolehlivost. Je vyroben pro snímání náročných aplikací, které vyžadující robustní řešení. Podle hodnocení IP54 je 3820i chráněn proti průniku prachu a tekutiny. Nicméně, na rozdíl od jiných snímačů průmyslové třídy má 3820i nejlepší vlastnosti ve své třídě a zajišťuje maximální komfort a produktivitu. 3820i se vyznačuje unikátním designem, který umožňuje snadný přístup k baterii, ale také odstraňuje nutnost ukotvit snímač při nabíjení. Bluetooth ® bezdrátové připojení umožňuje uživatelům volně se pohybovat a eliminuje nutnost kabelů, když je třeba zajistit rychlou a přesnou datovou komunikaci.   Vlastnosti: Vyrobeno pro průmyslové aplikace: ergonomický a snadno ovladatelný robustní kryt by měl podle normy IP54 vydržet až 50 pádů ze 2 m. Bezdrátové připojení: Bluetooth verze 2.0 rádio umožňuje pohyb do 10 m od základny a snižuje rušení s jinými bezdrátovými systémy. Až sedm snímačů může komunikovat na jednu základnu, což snižuje celkové náklady. Vysoký výkon při lineárním snímání čárových kódu: Adaptus Imaging Technology 5.0 umožňuje čtení všech lineárních čárových kódů, i těch, které jsou poškozené nebo špatně vytištěné. Dlouhá životnost Lithium-ion baterie: má výkon až 50.000 snímků za plného nabití, zajišťující maximální dobu provozuschopnosti. Snadný přístup k baterii: kolečka koncovky umožňují snadný přístup k baterii a poskytují tak zaměstnancům možnost rychlé výměny baterie a pokračovaní v práci. Zjednodušené zařízení konfigurace: Visual Xpress ™ program umožňuje programování a konfiguraci zařízení v hostitelském systému pomocí snadno použitelného Windows ® grafického uživatelského rozhraní.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Granit 1280i

Snímač Honeywell Granit 1280i
Snímač Honeywell Granit ™ 1280i je laserový snímač vyrobený speciálně pro průmyslové účely. Je schopen číst čárové kódy ze vzdálenosti od 8,9cm až po 16,5m.  Je sestaven tak, aby četl prakticky všechny lineární čárové kódy. Díky svému rozšířenému čtení, intuitivní a konfigurovatelné zpětné vazbě od uživatelů, skutečné průmyslové síle a robustnosti, podporuje model 1280i maximální produktivitu vašich pracovníků.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Granit 1910i/1911i

Snímač Honeywell Granit 1910i/1911i
Odolný průmyslový 2D snímač. Průmyslový snímač Granit 191xi je postaven na stejné platformě a základní architektuře jako Honeywell Xenon. Dodává se v kabelové verzi (1910i) nebo jako bezdrátový (1911i). Obsahuje všechny technologické novinky a dosahuje výkonnosti srovnatelné s Xenonem a navíc lépe čte nekvalitní a poškozené čárové kódy. Rychlé a přesnější čtení čárového kódu podporuje zvýšení produktivity zaměstnanců a snižuje riziko chyb při ručním zadávání. Jasný zaměřovací kříž viditelný z libovolného úhlu umožňuje snadnou a rychlou kontrolu zaměření čárového kódu i na dlouhé vzdálenosti. Hlasitější zvuková signalizace snímání je slyšet i v rušném prostředí. Powered by Adaptus Honeywell 6.0 zobrazovací technologie a jeho revoluční dekódovací architektura poskytuje uživatelům výjimečné schopnosti čtení (nejlepší ve své třídě). Granit je ideálním řešením pro čtení špatně vytištěných nebo poškozených kódů i kódů s nízkou hustotou. Granit 1911i je vybaven Bluetooth® Class 1 v2.1 radiem. To umožňuje bezdrátové připojení a neomezený pohyb až do vzdálenosti 100 m od základny. Je vytvořen speciálně pro aplikace, které vyžadují vysoce výkonné skenování. S technologií Shift - PLUS dosahuje s baterií Li-Ion 2000 mAh až 14 hodin provozu. Výhodou je snadná montáž a demontáž kabelu (model Granit 1910i) a lehce dostupná baterie. Multi-rozhraní s automatickou detekcí rozhraní usnadňuje začlenění snímače do systému. Vlastnosti: Rychlejší čtení kódů Delší vzdálenosti čtení Pracuje za všech světelných podmínek Software Remote Mastermind pro vzdálenou správu: poskytuje rychlé a pohodlné řešení pro IT správce řídit všechny skenery v rámci jejich sítě z jednoho vzdáleného místa. Odolnost proti pádům - vydrží 5000 pádů z výšky 1m nebo 50 pádů z výšky 2m na beton i při extrémních teplotách Krytí IP65 zabraňuje průniku prachu a vody Nejvyšší hodnocení odolnosti ve své třídě
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Granit 1980i

Snímač Honeywell Granit 1980i
Průmyslový scanner Granit™ 1980i je k dispozici s full-range area-imaging technologií, schopnoučíst jak 1D tak i 2D čárové kódy z 15cm do více než 50 metrů, zároveň podporuje maximální produktivitu obsluhy i v těch nejdrsnějších podmínkách a usnadňuje tak používání. Snímač 1980i je sestaven tak, aby četl prakticky všechny čárové kódy napříč celým sortimentem a podporoval tak maximální produktivitu obsluhy i v tom nejnáročnějším prostředí. Snímač Granit 1980i má odolnost vůči pádu ze 2m na beton, třídu krytí IP65 a provozní teplotu -30 °C až 50 °C.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Granit 1981i

Snímač Honeywell Granit 1981i
Snímač Honeywell Granit™ 1981i je bezdrátový scanner vyrobený speciálně pro průmyslové účely.  Poskytuje kompletní rozsah area-imaging technologie, která je schopná číst 1D a 2D čárové kódy v širokém rozsahu i co se týče vzdáleností. Je postaven tak, aby četl všechny čárové kódy, přičemž podporuje maximální produktivitu obsluhy i v těch nejdrsnějších podmínkách. Tento bezdrátový snímač kódů ocení především pracovníci na vysokozdvižných vozících, neboť jim umožňuje sedět a skenovat palety i na větší vzdálenosti a zvyšovat tak produktivitu. S tímto bezkonkurenčním rozsahem a bezdrátovou svobodou Vám 1981i poskytne maximální možnou produktivitu i v nejnáročnějším prostředí.  
Zobrazit detail

Snímač Zebra MT2070/MT2090

Snímač Zebra MT2070/MT2090
Kombinace ručního snímače a mobilního terminálu. Série MT2000 od Motoroly představuje další úplnou novinku v této oblasti. Spojení jednoduchosti snímače s možnostmi mobilního terminálu a ergonomického pistolového tvaru dělá toto zařízení vysoce flexibilním pro jakoukoliv aplikaci a odvětví.   Více informací naleznete v originále technického listu v Dokumentech. Vybrané vlastnosti: Kompletní možnosti připojení: bezdrátové WiFi, Bluetooth nebo drátové 802.11a/b/g připojení poskytuje kompletní svobodu pohybu ve Vašem zařízení Bluetooth® poskytuje bezdrátové spojení až do 91.44 m od základny USB a RS-232 zajišťuje flexibilní drátové připojení do systému Kompletní možnosti snímání 1D, 2D, snímání obrazu a EAS eliminuje potřebu více zařízení pro sběr různých typů dat Mimořádná technologie snímání - 1D laser: poškozené a nekvalitní čárové kódy čte v rozmezí vzdáleností od 2,54 cm do 127 cm Nový standard pro 2D snímání - vynikající výkon jak pro 1D, tak 2D kódy spolu s možností zachycení podpisů, obrázků a videa; nezávislost pozice kódu eliminuje nutnost natáčení snímače Windows CE 5.0 operační systém Předinstalovaný MCL klient poskytuje snadnou připojitelnost do aplikací a jejich vývoj Ergonomické pistolové držení, snadná manipulace a dokonalé vyvážení je ideální pro aplikace vyžadující intenzivní snímání Odolnost - testováno na pád z 1.8 m, drobné pády z 1m a otřesy; krytí IP54 Vysoce kontrastní barevný QVGA display s vysokým rozlišením  
Zobrazit detail

Snímač Omron Microscan MINI HAWK

Snímač Omron Microscan MINI HAWK
Mini imager speciálně vyvinutý pro DPM. Díky agresivnímu DPM čtecímu algoritmu v miniaturním imageru je tento snímač výkonným a jednoduše použitelným pro aplikace čárových a 2D kódů. Perfektní čtení je zajištěno X-mode technologií, která dokáže přečíst i poškozené či nekvalitní kódy bez nutnosti nastavení.   S možností nastavení vysoké rychlosti a vysokého rozlišení si dokáže MINI Hawk imager poradit s jakoukoliv aplikací.   Vybrané vlastnosti: Vysoká čtecí rychlost a vzdálenost, vysoké rozlišení X-mode dekódovací technologie pro poškozené či nekvalitní kódy Autofocus Možnost USB zapojení Široké čtecí pole Lehký a kompaktní
Zobrazit detail

Snímač Omron Microscan Mobile Hawk

Snímač Omron Microscan Mobile Hawk
Nejvýkonnější ruční DPM imager. Dekodování za sekundu: až 10 Čtecí vzdálenost: 0 až 51 mm USB a RS-232 komunikační rozhraní X-Mode dekódovací algoritmus MAXlite™ Illumination Technology Zodolněný průmyslový design Mobile Hawk je nejvýkonnějším ručním imagerem a snadno čte jakékoliv náročné DPM symboly, od lineárních čárových kódů po 2D symboly. Využívá pokročilé technologie. Kombinuje patentovaný MAXlite osvětlení s agresivním X-mode DPM algoritmem. Výsledkem je opravdu snadno zapojitelný mobilní imager, který se snadno používá a je extrémně spolehlivý pro DPM aplikace s nízkým kontrastem.
Zobrazit detail

Snímač Omron Microscan MS-3 Laser

Snímač Omron Microscan MS-3 Laser
Nejvyšší výkon v nejmenším snímači čárového kódu!. MS3 Laser je díky své rychlosti snímání 1000 snímků za vteřinu nejvýkonnějším snímačem ve třídě malých kompaktních snímačů určených pro zabudování. Široký úhel snímání 70° nabízí konstruktérům větší flexibilitu při umístění snímače do technologických zařízení. Komunikační možnosti snímače dávají prostor pro připojení skrze širokou škálu platforem. MS3 Laser patří do série MS3, která obsahuje: MS3 Laser MS3 CCD MS3 Engine Všechny snímače ze série MS3 jsou předurčeny pro aplikace čárového kódu tam, kde jsou důležitými faktory velikost, výkon a cena. Vybrané vlastnosti: malé rozměry 45x22x45mm vysoká rychlost 1000 snímků za vteřinu široký úhel snímání 70° nastavitelné ohnisko programovatelné 3 výstupy a 2 vstupy konfigurační software ESP™ pro Windows 95, 98, NT a 2000
Zobrazit detail

Snímač Omron Microscan MS-890

Snímač Omron Microscan MS-890
Snímač, který obstojí i v nejtěžších průmyslových podmínkách. MS890 je ideální snímač do průmyslového prostředí. Krytí IP65 umožňuje použití v nejrozmanitějších průmyslových podmínkách, a to i těch nejtěžších. Nákupem MS880 získáte snímač, který může pracovat v jakémkoli místě továrního areálu v mnoha různých aplikacích. Tento fakt je podpořen i možností bezdrátového programování a bezdrátové komunikace přes IrDA port.   Díky dalším specifickým vlastnostem MS890 zjednodušíte celý systém automatické identifikace. Velkou předností je čtecí vzdálenost. Výkon zvyšuje i automatická kalibrace podle měnících se požadavků na snímání čárového kódu. Samozřejmostí je čtení lineárních nebo dvourozměrných kódů. Problémem nejsou ani nepřesně umístěné etikety. MS890 čte kromě běžných lineárních kódů také PDF 417, AIAG UCC/EAN 128 formáty. Uživatele potěší konfigurační software vytvořený ve Windows. Vybrané vlastnosti: čtení 1D a 2D kódů čtecí vzdálenost 250 až 3050 mm automatická kalibrace stisknutím jednoho tlačítka průmyslové krytí IP65 čárové kódy: PDF417, AIAG, Code 39, Interleave 2 of 5, Code 128, Code 93, Pharma Code, UPC/EAN, UCC/EAN 128, další na vyžádání konfigurační software ESP™ pro Windows 95, 98, NT a 2000
Zobrazit detail

Snímač Omron Microscan QX-830

Snímač Omron Microscan QX-830
kompaktní průmyslový laserový snímač. Laserový snímač QX830 kombinuje flexibilní konektivitu, vysoký výkon a spolehlivé čtení čárových kódů v jakémkoliv prostředí. Tento snímač se pyšní Quick Connect systémem, X-mode technologií, průmyslovým krytím IP65 a možností zabudovaných Ethernet protocolů.   Vysoký výkon, jednoduchá zapojitelnost a vysoká kvalita krytí dělá ze snímače QX830 ideální laserový snímač pro jakoukoliv průmyslovou aplikaci.   Vybrané vlastnosti: Rychlost čtení: 300 až 1400 skenů za sekundu Čtecí vzdálenost: 25 až 762 mm Rozpětí paprsku: až 254mm Možnost Ethernet TCP/IP & EtherNet/IP Průmyslové krytí IP65 Bližší informace naleznete v přiloženém datasheetu v záložce Dokumenty.  
Zobrazit detail

Snímač Omron Microscan QX-870

Snímač Omron Microscan QX-870
špička mezi průmyslovými rastrovými snímači. Laserový snímač QX870 spojuje nejmodernější technologie v oblasti snímání čárových kódů a konektivitu. Jednoduchá nastavitelnost a snadné zapojení do stávajícího systému z něj dělá to pravé řešení pro sledovací a řídicí aplikace. Programovatelný rozmítaný rastr dokáže přečíst více kódů různě umístěných naráz, dokonce i když jsou poškozené nebo nesprávně orientované.   S "plug and play" zapojením a nejagresivnějším dekódovacím algoritmem k dispozici je QX870 ideálním laserovým snímačem pro jakoukoliv průmyslovou aplikaci.   Vybrané vlastnosti: Rychlost snímání: 300 až 1400 skenů za sekundu Čtecí vzdálenost: 25 až 762 mm Rozpětí paprsku: až 254 mm Inteligentní rastr Možnost Ethernet TCP/IP & EtherNet/IP Průmyslové krytí IP65 Více informací naleznete v přiloženém datasheetu v záložce Dokumenty.  
Zobrazit detail

Snímač Omron Microscan Vision MINI

Snímač Omron Microscan Vision MINI
Světově nejmenší Vision systém.. Vision MINI je inteligentní kamera navržena speciálně pro spolehlivý výkon vidění a kontrolu aplikací. Je nejmenší na světě s plně integrovaným kamerovým systémem. Vision Mini má ultra kompaktní rozměry a širokoúhlé optiky, které poskytují nejlepší výkon pro úlohy strojového vidění na blízko. S Vision MINI mohou OEM konstruktéři rychle implementovat robustní systémy kontroly, barev, symbolů dekódování, OCR a dalších v jednom řešení zpracování obrazových dat. Kompaktní a lehké MINI Vision je světově nejmenší plně integrovaná inteligentní kamera. Její kompaktní rozměry umožňují flexibilní umístění ve stísněných prostorech. Je z lehké a odolné hořčíkové slitiny, váží méně než 57g. Automatické zaostření Tlačítko AutoVISION poskytuje jedno tlačítko na nastavení zaměřování, automatické zaostření a nastavení vnitřních parametrů pro optimalizaci snímání. Spolehlivost a dlouhověkost Vision MINI nabízí vysoký výkon a spolehlivost spolu se zajištění dlouhodobé dostupnosti a podpory. To je nezbytné pro výrobce, kteří vyžadují nepřetržitou dostupnost v průběhu celého životního cyklu svých produktů. Výkonné funkce Má robustní sadu nástrojů k řešení široké škály problémů automatizace pomocí Vision Technology. AutoVISION software nabízí intuitivní rozhraní "krok za krokem" a knihovnu přednastavení, která umožňuje snadné nastavení a nasazení. Přizpůsobivý systém AutoVISION software umožňuje snadné rozšíření až po složitější vidění aplikací prostřednictvím migrace do plného Visionscape ®.   Příklady použití: Klinické přístroje    • trubice, víčka absence a přítomnosti    • detekce barev a zohlednění potřeb Elektronické jednotky    • Naváděcí místo Farmaceutické balení Zdravotnická zařízení  
Zobrazit detail
Spolupracujeme s významnými partnery
Více než 27 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Kontakt
BrnoPodnikatelská 2956/6, B3, Brno +420 538 707 200
Zaregistrujte se k odběru novinek
Projevením souhlasu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel zasílání obchodních sdělení. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti najdete v Podmínkách ochrany osobních údajů.
Newsletter