Eprin
facebook    youtube    google    linked      
E-shopE-shop Poptávka KariéraKariéra
English

Průmyslové snímače

Snímač Honeywell 3800i

Snímač Honeywell 3800i
Honeywell 3800i průmyslový lineární snímač je účelně sestaven pro aplikace i v těch nejnáročnějších podmínkách včetně skladu, distribuce, logistiky a drsného prostředí maloobchodu. Odolný a robustní design tohoto laserového snímače má nárazu-vzdorný kryt a stejně tak technologii odolnosti vůči otřesům. Funguje v extrémně nízkých teplotách a je ideální pro venkovní použití. Snímač 3800i je dodáván s rozšířeným rozsahem čtečky, což snižuje potřebu dosáhnout přímo na skenování čárových kódů.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell 3820i

Snímač Honeywell 3820i
Bezdrátový lineární snímač průmyslové třídy. 3820i průmyslový bezdrátový lineární snímač je navržen tak, aby poskytoval vysoce výkonné lineární snímání čárového kódu pro aplikace, které vyžadují maximální spolehlivost v nejtěžších pracovních podmínkách. Powered by Adaptus ® Imaging Technology 5.0, přináší rychlé a intuitivní čtení čárových kódů s vysokou a nízkou hustotou kódu, i těch, které jsou poškozené nebo špatně vytištěné. Kromě toho, stav technologické platformy dodává přístroji celkovou odolnost a spolehlivost. Je vyroben pro snímání náročných aplikací, které vyžadující robustní řešení. Podle hodnocení IP54 je 3820i chráněn proti průniku prachu a tekutiny. Nicméně, na rozdíl od jiných snímačů průmyslové třídy má 3820i nejlepší vlastnosti ve své třídě a zajišťuje maximální komfort a produktivitu. 3820i se vyznačuje unikátním designem, který umožňuje snadný přístup k baterii, ale také odstraňuje nutnost ukotvit snímač při nabíjení. Bluetooth ® bezdrátové připojení umožňuje uživatelům volně se pohybovat a eliminuje nutnost kabelů, když je třeba zajistit rychlou a přesnou datovou komunikaci.   Vlastnosti: Vyrobeno pro průmyslové aplikace: ergonomický a snadno ovladatelný robustní kryt by měl podle normy IP54 vydržet až 50 pádů ze 2 m. Bezdrátové připojení: Bluetooth verze 2.0 rádio umožňuje pohyb do 10 m od základny a snižuje rušení s jinými bezdrátovými systémy. Až sedm snímačů může komunikovat na jednu základnu, což snižuje celkové náklady. Vysoký výkon při lineárním snímání čárových kódu: Adaptus Imaging Technology 5.0 umožňuje čtení všech lineárních čárových kódů, i těch, které jsou poškozené nebo špatně vytištěné. Dlouhá životnost Lithium-ion baterie: má výkon až 50.000 snímků za plného nabití, zajišťující maximální dobu provozuschopnosti. Snadný přístup k baterii: kolečka koncovky umožňují snadný přístup k baterii a poskytují tak zaměstnancům možnost rychlé výměny baterie a pokračovaní v práci. Zjednodušené zařízení konfigurace: Visual Xpress ™ program umožňuje programování a konfiguraci zařízení v hostitelském systému pomocí snadno použitelného Windows ® grafického uživatelského rozhraní.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell 4800i

Snímač Honeywell 4800i
Průmyslová kvalita v oblasi Imager snímačů. 4800i je v průmyslové oblasti Imager skenerů navržen pro bezkonkurenční sběr dat a všestrannost aplikací, které požadují maximální spolehlivost v nejtěžších pracovních podmínkách. Powered by Adaptus ® Imaging Technology 5.0, 4800i poskytuje vysoce výkonné, všesměrové čtení lineárních a 2D čárových kódů a digitální fotografování. S Adaptus 5,0 mají podniky schopnost s jedním zařízením zachytit a zpracovat více dat než kdykoli předtím. 4800i je sestaven speciálně pro intenzivní skenování. IP54 zaručuje ochranu proti vniknutí prachu a tekutiny. Od jiných průmyslových tříd je 4800i nejlepší ve své třídě a zajišťuje maximální uživatelský komfort a produktivitu.   Vlastnosti: Sestaven pro průmyslové aplikace: robustní kryt, aby vydržel vniknutí prachu a tekutiny. Je ergonomický a má snadné použití. Vysoký výkon a všestranný sběru dat: Adaptus Imaging Technology 5.0 poskytuje všesměrové čtení všech lineárních a 2D čárových kódů a umožňuje digitální fotografování. Pokročilá technologie osvětlení: zvyšuje výkon, jeho snadné použití přináší pohotovější skenování a minimalizuje odraz od lesklých předmětů. Zjednodušená konfigurace zařízení přes moderní Softwarová aktiva: Visual Xpress ™ software umožňuje programování a konfiguraci zařízení na hostitelském systému díky snadnému používání Windows ®, orientovaného na grafické uživatelské rozhraní. Hodnocení uživatele určené pro extrémní prostředí: nastavitelný, extra hlasitý a duální LED ukazatel, který zajistí spolehlivou a intuitivní zpětnou vazbu, a to i v hlučném prostředí.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell 4820i

Snímač Honeywell 4820i
Průmyslový akumulátorový 2D Imager. 4820i průmyslový akumulátorový 2D Imager je určen pro sběr dat a všestrannost aplikací, které vyžadují maximální spolehlivost v nejtěžších pracovních podmínkách. Powered by Adaptus ® Imaging Technology 5.0, 4820i nabízí vysoký výkon, všesměrové čtení lineárních a 2D čárových kódů a umožňuje digitální fotografování. S Adaptus 5,0 mají podniky schopnost s jedním zařízením zachytit a zpracovat více dat. Snímání náročných aplikací vyžaduje robustní řešení. IP54 zaručuje ochranu proti průniku prachu a tekutiny. Na rozdíl od jiných průmyslových tříd je 4820i nejlepší ve své třídě a zajišťuje maximální uživatelský komfort a produktivity. 4820i se vyznačuje unikátním designem, který umožňuje nejen volný přístup k baterii, ale také odstraňuje nutnost ukotvit snímač při nabíjení, což je skutečnou výhodu pro operace. Bluetooth ® bezdrátové připojení umožňuje uživatelům volně se pohybovat a eliminuje nebezpečí kabelů v rychle se rozvíjejícím prostředí, po celou dobu zajišťuje rychlou a přesnou datovou komunikaci. Vlastnosti: Aplikace: podle IP54 je vyroben, že vydrží až 50 kapek z 6,5 stop (2m), je ergonomický a má snadné použití. Bezdrátové připojení: Bluetooth verze 1.2 rádio umožňuje pohyb až 33 stop (10 metrů) od základny a snižuje rušení s jinými bezdrátovými systémy. Až sedm snímačů může komunikovat na jednu základnu, což snižuje celkové náklady na vlastnictví. Vysoce výkonný a všestranný sběr dat: Adaptus Imaging Technology 5.0 poskytuje všesměrové čtení všech lineárních a 2D čárových kódů a umožňuje digitální fotografování. Pokročilá technologie osvětlení: zvyšuje výkon, jeho snadné použití přináší pohotovější skenování a minimalizuje odraz od lesklých předmětů. Dlouhá životnost Lithium-ion baterie s volným přístupem: vydrží 50.000 skenů za plného nabití, je zajištěna maximální provozuschopnost. Umožňuje snadný přístup k baterii. Zjednodušená konfigurace zařízení: Visual Xpress ™ software umožňuje programování a konfiguraci zařízení na hostitelském systému prostřednictvím snadného používaní Windows ®,orientovaného na grafické uživatelské rozhraní. Hodnocení uživatele určené pro extrémní prostředí: nastavitelný, extra hlasitý a duální LED ukazatel, který zajistí spolehlivou a intuitivní zpětnou vazbu, a to i v hlučném prostředí. Možnosti specializace: FIPS 140-2 Certifikované šifrování: Federální normy pro zpracování informací (FIPS) certifikované pro bezdrátový přenos dat, pokročilé splnění požadavků USA vlády o bezpečnosti a zajištění vyšší bezpečnosti při každém použití citlivých dat. Bluetooth modul volitelné rozhraní: umožňuje jednoduché a spolehlivé bezdrátové připojení k hostitelskému systému bez nutnosti základny, ideální pro použití, kde je omezený prostor.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Granit 1280i

Snímač Honeywell Granit 1280i
Snímač Honeywell Granit ™ 1280i je laserový snímač vyrobený speciálně pro průmyslové účely. Je schopen číst čárové kódy ze vzdálenosti od 8,9cm až po 16,5m.  Je sestaven tak, aby četl prakticky všechny lineární čárové kódy. Díky svému rozšířenému čtení, intuitivní a konfigurovatelné zpětné vazbě od uživatelů, skutečné průmyslové síle a robustnosti, podporuje model 1280i maximální produktivitu vašich pracovníků.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Granit 1910i/1911i

Snímač Honeywell Granit 1910i/1911i
Odolný průmyslový 2D snímač. Průmyslový snímač Granit 191xi je postaven na stejné platformě a základní architektuře jako Honeywell Xenon. Dodává se v kabelové verzi (1910i) nebo jako bezdrátový (1911i). Obsahuje všechny technologické novinky a dosahuje výkonnosti srovnatelné s Xenonem a navíc lépe čte nekvalitní a poškozené čárové kódy. Rychlé a přesnější čtení čárového kódu podporuje zvýšení produktivity zaměstnanců a snižuje riziko chyb při ručním zadávání. Jasný zaměřovací kříž viditelný z libovolného úhlu umožňuje snadnou a rychlou kontrolu zaměření čárového kódu i na dlouhé vzdálenosti. Hlasitější zvuková signalizace snímání je slyšet i v rušném prostředí. Powered by Adaptus Honeywell 6.0 zobrazovací technologie a jeho revoluční dekódovací architektura poskytuje uživatelům výjimečné schopnosti čtení (nejlepší ve své třídě). Granit je ideálním řešením pro čtení špatně vytištěných nebo poškozených kódů i kódů s nízkou hustotou. Granit 1911i je vybaven Bluetooth® Class 1 v2.1 radiem. To umožňuje bezdrátové připojení a neomezený pohyb až do vzdálenosti 100 m od základny. Je vytvořen speciálně pro aplikace, které vyžadují vysoce výkonné skenování. S technologií Shift - PLUS dosahuje s baterií Li-Ion 2000 mAh až 14 hodin provozu. Výhodou je snadná montáž a demontáž kabelu (model Granit 1910i) a lehce dostupná baterie. Multi-rozhraní s automatickou detekcí rozhraní usnadňuje začlenění snímače do systému. Vlastnosti: Rychlejší čtení kódů Delší vzdálenosti čtení Pracuje za všech světelných podmínek Software Remote Mastermind pro vzdálenou správu: poskytuje rychlé a pohodlné řešení pro IT správce řídit všechny skenery v rámci jejich sítě z jednoho vzdáleného místa. Odolnost proti pádům - vydrží 5000 pádů z výšky 1m nebo 50 pádů z výšky 2m na beton i při extrémních teplotách Krytí IP65 zabraňuje průniku prachu a vody Nejvyšší hodnocení odolnosti ve své třídě
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Granit 1980i

Snímač Honeywell Granit 1980i
Průmyslový scanner Granit™ 1980i je k dispozici s full-range area-imaging technologií, schopnoučíst jak 1D tak i 2D čárové kódy z 15cm do více než 50 metrů, zároveň podporuje maximální produktivitu obsluhy i v těch nejdrsnějších podmínkách a usnadňuje tak používání. Snímač 1980i je sestaven tak, aby četl prakticky všechny čárové kódy napříč celým sortimentem a podporoval tak maximální produktivitu obsluhy i v tom nejnáročnějším prostředí. Snímač Granit 1980i má odolnost vůči pádu ze 2m na beton, třídu krytí IP65 a provozní teplotu -30 °C až 50 °C.  
Zobrazit detail

Snímač Honeywell Granit 1981i

Snímač Honeywell Granit 1981i
Snímač Honeywell Granit™ 1981i je bezdrátový scanner vyrobený speciálně pro průmyslové účely.  Poskytuje kompletní rozsah area-imaging technologie, která je schopná číst 1D a 2D čárové kódy v širokém rozsahu i co se týče vzdáleností. Je postaven tak, aby četl všechny čárové kódy, přičemž podporuje maximální produktivitu obsluhy i v těch nejdrsnějších podmínkách. Tento bezdrátový snímač kódů ocení především pracovníci na vysokozdvižných vozících, neboť jim umožňuje sedět a skenovat palety i na větší vzdálenosti a zvyšovat tak produktivitu. S tímto bezkonkurenčním rozsahem a bezdrátovou svobodou Vám 1981i poskytne maximální možnou produktivitu i v nejnáročnějším prostředí.  
Zobrazit detail

Snímač Zebra MT2070/MT2090

Snímač Zebra MT2070/MT2090
Kombinace ručního snímače a mobilního terminálu. Série MT2000 od Motoroly představuje další úplnou novinku v této oblasti. Spojení jednoduchosti snímače s možnostmi mobilního terminálu a ergonomického pistolového tvaru dělá toto zařízení vysoce flexibilním pro jakoukoliv aplikaci a odvětví.   Více informací naleznete v originále technického listu v Dokumentech. Vybrané vlastnosti: Kompletní možnosti připojení: bezdrátové WiFi, Bluetooth nebo drátové 802.11a/b/g připojení poskytuje kompletní svobodu pohybu ve Vašem zařízení Bluetooth® poskytuje bezdrátové spojení až do 91.44 m od základny USB a RS-232 zajišťuje flexibilní drátové připojení do systému Kompletní možnosti snímání 1D, 2D, snímání obrazu a EAS eliminuje potřebu více zařízení pro sběr různých typů dat Mimořádná technologie snímání - 1D laser: poškozené a nekvalitní čárové kódy čte v rozmezí vzdáleností od 2,54 cm do 127 cm Nový standard pro 2D snímání - vynikající výkon jak pro 1D, tak 2D kódy spolu s možností zachycení podpisů, obrázků a videa; nezávislost pozice kódu eliminuje nutnost natáčení snímače Windows CE 5.0 operační systém Předinstalovaný MCL klient poskytuje snadnou připojitelnost do aplikací a jejich vývoj Ergonomické pistolové držení, snadná manipulace a dokonalé vyvážení je ideální pro aplikace vyžadující intenzivní snímání Odolnost - testováno na pád z 1.8 m, drobné pády z 1m a otřesy; krytí IP54 Vysoce kontrastní barevný QVGA display s vysokým rozlišením  
Zobrazit detail

Snímač Microscan MINI HAWK

Snímač Microscan MINI HAWK
Mini imager speciálně vyvinutý pro DPM. Díky agresivnímu DPM čtecímu algoritmu v miniaturním imageru je tento snímač výkonným a jednoduše použitelným pro aplikace čárových a 2D kódů. Perfektní čtení je zajištěno X-mode technologií, která dokáže přečíst i poškozené či nekvalitní kódy bez nutnosti nastavení.   S možností nastavení vysoké rychlosti a vysokého rozlišení si dokáže MINI Hawk imager poradit s jakoukoliv aplikací.   Vybrané vlastnosti: Vysoká čtecí rychlost a vzdálenost, vysoké rozlišení X-mode dekódovací technologie pro poškozené či nekvalitní kódy Autofocus Možnost USB zapojení Široké čtecí pole Lehký a kompaktní
Zobrazit detail

Snímač Microscan Mobile Hawk

Snímač Microscan Mobile Hawk
Nejvýkonnější ruční DPM imager. Dekodování za sekundu: až 10 Čtecí vzdálenost: 0 až 51 mm USB a RS-232 komunikační rozhraní X-Mode dekódovací algoritmus MAXlite™ Illumination Technology Zodolněný průmyslový design Mobile Hawk je nejvýkonnějším ručním imagerem a snadno čte jakékoliv náročné DPM symboly, od lineárních čárových kódů po 2D symboly. Využívá pokročilé technologie. Kombinuje patentovaný MAXlite osvětlení s agresivním X-mode DPM algoritmem. Výsledkem je opravdu snadno zapojitelný mobilní imager, který se snadno používá a je extrémně spolehlivý pro DPM aplikace s nízkým kontrastem.
Zobrazit detail

Snímač Microscan MS-1 Engine

Snímač Microscan MS-1 Engine
Malé rozměry, vysoká spolehlivost a výkon za skvělou cenu!. Jedná se o jeden z nejmenších a nejlehčích snímacích modulů ve třídě snímačů pro průmyslovou automatizaci. Je vhodný všude tam, kde malý prostor a nízká hmotnost hraje významnou úlohu při konstrukci technologických zařízení. Snímač MS1 Engine je snadné instalovat a také ovládat. Všechny snímače ze série MS1, MS2 a MS3 jsou předurčeny pro aplikace čárového kódu tam, kde důležitým faktorem je velikost, výkon a cena. Vybrané vlastnosti: malé rozměry 38x16x25mm nízká hmotnost 17g power management snadná konfigurace přes sériovou linku možnost firmware upgrade do Flash paměti rychlost 270 snímků za vteřinu
Zobrazit detail

Snímač Microscan MS-2 CCD

Snímač Microscan MS-2 CCD
Nejvyšší poměr výkon/cena v nejmenším snímači čárového kódu!. Průmyslový snímač MS2 CCD je nejvýkonnějším CCD snímačem ve třídě malých kompaktních snímačů určených pro zabudování. Rychlost snímání je 220 snímků za vteřinu. Vyniká schopností snímání čárových kódů, které jsou široké, poškozené, nekvalitně vytištěné nebo s vysokým rozlišením. Kompaktnost a malé rozměry nabízí konstruktérům větší flexibilitu při umístění snímače do technologických zařízení. Snímač MS2 je předurčený pro aplikace čárového kódu všude, kde jsou důležitými faktory velikost, výkon a cena. Vybrané vlastnosti: malé rozměry 45x22x45mm rychlost 220 snímků za vteřinu široký úhel snímání 48° nízká spotřeba 130mA při 5V programovatelné 3 výstupy a 2 vstupy
Zobrazit detail

Snímač Microscan MS-3 Laser

Snímač Microscan MS-3 Laser
Nejvyšší výkon v nejmenším snímači čárového kódu!. MS3 Laser je díky své rychlosti snímání 1000 snímků za vteřinu nejvýkonnějším snímačem ve třídě malých kompaktních snímačů určených pro zabudování. Široký úhel snímání 70° nabízí konstruktérům větší flexibilitu při umístění snímače do technologických zařízení. Komunikační možnosti snímače dávají prostor pro připojení skrze širokou škálu platforem. MS3 Laser patří do série MS3, která obsahuje: MS3 Laser MS3 CCD MS3 Engine Všechny snímače ze série MS3 jsou předurčeny pro aplikace čárového kódu tam, kde jsou důležitými faktory velikost, výkon a cena. Vybrané vlastnosti: malé rozměry 45x22x45mm vysoká rychlost 1000 snímků za vteřinu široký úhel snímání 70° nastavitelné ohnisko programovatelné 3 výstupy a 2 vstupy konfigurační software ESP™ pro Windows 95, 98, NT a 2000
Zobrazit detail

Snímač Microscan MS-9

Snímač Microscan MS-9
 Nejrychlejší fixní snímač. MS9 je vhodný do aplikací snímání čárového kódu, které vyžadují rychlost a přesnost získávaných dat. Dokáže kompenzovat změny kontrastu způsobené střídáním etiket nebo okolním osvětlením. Může být umístěn například podél dopravníkového pásu nebo jako doplněk již existujícího zařízení. Konfiguraci snímače lze provést z připojeného počítače nebo ASCII terminálu užitím menu nebo příkazových řetězců. Základní vlastnosti: velmi vysoká rychlost snímání 2.000 snímků/s autodiagnostika snímání neviditelného inkoustu a OMR malé rozměry flexibilita při montáži jednoduchá integrace do existujících systémů 3 opticky izolované programovatelné výstupy 1 vstup pro spouštění skeneru 1 programovatelný vstup vysoká rychlost čtení LED úspěšnosti snímání konfigurační software ESP™ pro Windows 95, 98, NT a 2000
Zobrazit detail

Snímač Microscan MS-890

Snímač Microscan MS-890
Snímač, který obstojí i v nejtěžších průmyslových podmínkách. MS890 je ideální snímač do průmyslového prostředí. Krytí IP65 umožňuje použití v nejrozmanitějších průmyslových podmínkách, a to i těch nejtěžších. Nákupem MS880 získáte snímač, který může pracovat v jakémkoli místě továrního areálu v mnoha různých aplikacích. Tento fakt je podpořen i možností bezdrátového programování a bezdrátové komunikace přes IrDA port.   Díky dalším specifickým vlastnostem MS890 zjednodušíte celý systém automatické identifikace. Velkou předností je čtecí vzdálenost. Výkon zvyšuje i automatická kalibrace podle měnících se požadavků na snímání čárového kódu. Samozřejmostí je čtení lineárních nebo dvourozměrných kódů. Problémem nejsou ani nepřesně umístěné etikety. MS890 čte kromě běžných lineárních kódů také PDF 417, AIAG UCC/EAN 128 formáty. Uživatele potěší konfigurační software vytvořený ve Windows. Vybrané vlastnosti: čtení 1D a 2D kódů čtecí vzdálenost 250 až 3050 mm automatická kalibrace stisknutím jednoho tlačítka průmyslové krytí IP65 čárové kódy: PDF417, AIAG, Code 39, Interleave 2 of 5, Code 128, Code 93, Pharma Code, UPC/EAN, UCC/EAN 128, další na vyžádání konfigurační software ESP™ pro Windows 95, 98, NT a 2000
Zobrazit detail

Snímač Microscan QX-830

Snímač Microscan QX-830
kompaktní průmyslový laserový snímač. Laserový snímač QX830 kombinuje flexibilní konektivitu, vysoký výkon a spolehlivé čtení čárových kódů v jakémkoliv prostředí. Tento snímač se pyšní Quick Connect systémem, X-mode technologií, průmyslovým krytím IP65 a možností zabudovaných Ethernet protocolů.   Vysoký výkon, jednoduchá zapojitelnost a vysoká kvalita krytí dělá ze snímače QX830 ideální laserový snímač pro jakoukoliv průmyslovou aplikaci.   Vybrané vlastnosti: Rychlost čtení: 300 až 1400 skenů za sekundu Čtecí vzdálenost: 25 až 762 mm Rozpětí paprsku: až 254mm Možnost Ethernet TCP/IP & EtherNet/IP Průmyslové krytí IP65 Bližší informace naleznete v přiloženém datasheetu v záložce Dokumenty.  
Zobrazit detail

Snímač Microscan QX-870

Snímač Microscan QX-870
špička mezi průmyslovými rastrovými snímači. Laserový snímač QX870 spojuje nejmodernější technologie v oblasti snímání čárových kódů a konektivitu. Jednoduchá nastavitelnost a snadné zapojení do stávajícího systému z něj dělá to pravé řešení pro sledovací a řídicí aplikace. Programovatelný rozmítaný rastr dokáže přečíst více kódů různě umístěných naráz, dokonce i když jsou poškozené nebo nesprávně orientované.   S "plug and play" zapojením a nejagresivnějším dekódovacím algoritmem k dispozici je QX870 ideálním laserovým snímačem pro jakoukoliv průmyslovou aplikaci.   Vybrané vlastnosti: Rychlost snímání: 300 až 1400 skenů za sekundu Čtecí vzdálenost: 25 až 762 mm Rozpětí paprsku: až 254 mm Inteligentní rastr Možnost Ethernet TCP/IP & EtherNet/IP Průmyslové krytí IP65 Více informací naleznete v přiloženém datasheetu v záložce Dokumenty.  
Zobrazit detail

Snímač Microscan QX Hawk

Snímač Microscan QX Hawk
Flexibilní, průmyslový imager pro automatickou identifikaci. Dekódování za sekundu: až 60 Čtecí vzdálenost: 30 mm až nekonečno Kapalné čočky, autofocus, modulární zoom Integrovaný Ethernet Pokročilý X-Mode dekódovací algoritmus Jednoduché zapojení Kompaktní, zodolněný, krytí IP65/67 QX Hawk je prvním imagerem na světě s integrovanou technologií kapalných čoček umožňující nekonečnou vzdálenost čtení. Tento imager jednoduše čte jakýkoliv čárový kód nebo 2D symbol včetně náročných 2D DPM symbolů v jakémkoli prostředí.
Zobrazit detail

Snímač Microscan Vision HAWK

Snímač Microscan Vision HAWK
Flexibilní průmyslová inteligentní kamera.. Vision HAWK je flexibilní průmyslová inteligentní kamera, která přináší výkonné funkce vidění v kompaktním a snadno použitelném provedení. Je vyvinutá pro vidění uživatelů všech úrovní a zkušeností v širokém spektru aplikací. Vision HAWK se vyznačuje intuitivním rozhraním vidění, integrovaným osvětlením s vysokým rozlišením optického zoomu a jednoduchým připojením plug and play. Výkonné funkce Má robustní sadu nástrojů k řešení široké škály problémů automatizace pomocí Vision Technology. V kombinaci s patentovanými tekutými čočkami a automatickým zaostřením může Vision HAWK snadno pokrýt téměř všechna vidění nebo aplikace čárového kódu. Pokročilý optický systém Vysoké rozlišení modulárního systému umožňuje optickým zoomem Vision HAWK kontrolovat objekty a značky ve vzdálenostech od 33 mm do 2 m a dále. Přizpůsobivý systém AutoVISION software umožňuje snadné rozšíření až po složitější aplikace prostřednictvím migrace do plného Visionscape ®. Snadné použití Kromě kompaktních rozměrů pro flexibilní umístění Vision HAWK zahrnuje AutoVISION software s intuitivním ovládáním "krok za krokem" a knihovnou šablon, které umožňují snadné nastavení a nasazení. Robustní konstrukce Vision HAWK nabízí robustní design z litinové IP65/67 skříně a konektoru M12. Integrované Ethernet protokoly jsou pro rychlou komunikaci.   Příklady použití: Automobilový průmysl    • Montážní ověření    • Část identifikace Obal    • Umístění štítku    • Ověření obsahu Elektronika    • Montáž a ověřování identifikace Polovodiče    • Obaly a komponenty  
Zobrazit detail

Snímač Microscan Vision MINI

Snímač Microscan Vision MINI
Světově nejmenší Vision systém.. Vision MINI je inteligentní kamera navržena speciálně pro spolehlivý výkon vidění a kontrolu aplikací. Je nejmenší na světě s plně integrovaným kamerovým systémem. Vision Mini má ultra kompaktní rozměry a širokoúhlé optiky, které poskytují nejlepší výkon pro úlohy strojového vidění na blízko. S Vision MINI mohou OEM konstruktéři rychle implementovat robustní systémy kontroly, barev, symbolů dekódování, OCR a dalších v jednom řešení zpracování obrazových dat. Kompaktní a lehké MINI Vision je světově nejmenší plně integrovaná inteligentní kamera. Její kompaktní rozměry umožňují flexibilní umístění ve stísněných prostorech. Je z lehké a odolné hořčíkové slitiny, váží méně než 57g. Automatické zaostření Tlačítko AutoVISION poskytuje jedno tlačítko na nastavení zaměřování, automatické zaostření a nastavení vnitřních parametrů pro optimalizaci snímání. Spolehlivost a dlouhověkost Vision MINI nabízí vysoký výkon a spolehlivost spolu se zajištění dlouhodobé dostupnosti a podpory. To je nezbytné pro výrobce, kteří vyžadují nepřetržitou dostupnost v průběhu celého životního cyklu svých produktů. Výkonné funkce Má robustní sadu nástrojů k řešení široké škály problémů automatizace pomocí Vision Technology. AutoVISION software nabízí intuitivní rozhraní "krok za krokem" a knihovnu přednastavení, která umožňuje snadné nastavení a nasazení. Přizpůsobivý systém AutoVISION software umožňuje snadné rozšíření až po složitější vidění aplikací prostřednictvím migrace do plného Visionscape ®.   Příklady použití: Klinické přístroje    • trubice, víčka absence a přítomnosti    • detekce barev a zohlednění potřeb Elektronické jednotky    • Naváděcí místo Farmaceutické balení Zdravotnická zařízení  
Zobrazit detail

Snímač Unitech MS337

Snímač Unitech MS337
zodolněný snímač 1D a 2D kódů.     Ať už hledáte 1D nebo 2D snímač či imager, MS337 nabízí vše v jednom kompaktním zařízení. Je ideálním využitím pro maloobchody, pošty, do výroby, distribučních středisek, kde je snímání 2D čárových kódů nebo zachycení obrazu vyžadováno. Všechny běžné čárové kódy jsou podporovány a to včetně PDF417, Maxicode, DataMatrixu a QR kódu. Díky tomu už ve své firmě nepotřebujete více snímačů, ale stačí vám pouze jeden.    Flexibilita MS337 nekončí s jeho schopností snímat různorodost 1D a 2D kódů nebo zachycení obrazu. Také nabízí volbu způsobu snímání – buď v ruce nebo hands free použití díky volitelnému stojánku.   Se svojí váhou jen 300 gramů je MS337 jedním z nejlehčích snímačů ve své třídě. Ale nenechte se díky jeho váze ošálit, že není dost silný pro použití v lehkém průmyslu. Jeho zodolněný design dokáže vydržet opakovaný pád z výšky 1,5 metru na beton, minimalizuje náchylnost k poruchám a snižuje náklady.      MS337 má viditelnou laserovou diodu pro zaměření a rychlé a snadné snímání a zachycení obrazu. Jeho stylový vzhled byl ergonomicky navržen tak, aby uživatel měl neustálý komfort i při intensivním snímání.      S USB konektivitou, softwarem pro Windows nebo konfiguračními čárovými kódy se stane nastavení opravdovou hračkou a vy budete připraveni snímač používat téměř ihned.   Vybrané vlastnosti: - vysoký výkon snímání 2D k - snímání všech běžných 1D a 2D kódů - excelentní spolehlivost - Zodolněný design vydrží opakovaný pád z 1,5 metru na beton - lehké a komfortní používání (300 gramů) - volitelný stojánek pro hands free využití - Jednoduché nastavení přes USB a použití softwaru pro Windows nebo konfiguračních čárových kódů
Zobrazit detail

Snímač Unitech MS337 Health Care

Snímač Unitech MS337 Health Care
 Odolný ruční snímač do zdravotnictví. Ruční odolný snímač MS337H je designován speciálně pro zdravotnictví. CMOS 2D imager je konstruován s antimikrobiálním krytím pro zajištění profesionální péče s řešením čtení čárových kódů. Tento snímač zvyšuje přesnost a efektivitu redukováním lidských chyb při zadávání dat. Více informací naleznete v dokumentech v originále technického listu.   Vybrané vlastnosti: Antimikrobiální plášť Testováno na pád 1.2MP CMOS image senzor 1D, 2D a OCR (volitelné) Podpora USB rozhraní Podporuje 3 – 5.5 VDC příkon Přenos obrazu (beta software k dispozici) FirstFlash™ s integrovaným illuminationSwiftDecoder™
Zobrazit detail
Filtrovat produkty
Připojení
Snímací prvek
Typ kódu
Výrobce
Spolupracujeme s významnými partnery
25 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Kontakty
Brno+420 538 707 200+420 602 158 104
Podnikatelská 2956/6, B3, Brno
Zaregistrujte se k odběru novinek
Přihlašte se pro odběr novinek, trendů z trhu a speciálních nabídek EPRIN.
Newsletter
K provozování našeho webu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.