Eprin
CZ|EN

Aplikátory a roboty - EPRIN

Produkty z kategorie Aplikátory a roboty - EPRIN

Etiketovací pracoviště ERP100

Etiketovací pracoviště ERP100
Multifunkční etiketovací robotické pracoviště ERP 100 je sestaveno pro účely několika úkolů na jednom místě. ERP100 umožňuje kontinuální proces označení produktu etiketou, verifikace tištěných dat a skládání produktů do balících boxu. Pracoviště je doplňeno o SW aplikaci, která je vyvinuta na míru potřebám zákazníka. Robotické rameno FANUC zajišťuje efektivní a neustále vysoký pracovní výkon. Funkce: Kontinuální posuv do jednotlivých procesů pracoviště. Vytištění a aplikace etikety. Verifikace dat a správné pozice etikety. Robotické přemístění správně označených produktů do zásobníku v předvoleném množství. Vyřazení nevyhovujících produktů do vedlejšího zásobníku.
Zobrazit detail

Aplikační robotické pracoviště ARP

Aplikační robotické pracoviště ARP
Aplikační robotické pracoviště je zařízení určené k označování produktu etiketou na jeho čelní a boční straně. Toto označení provádí robotický systém FANUC s tou nejvyšší přesností. Robotické rameno Fanuc ARC Mate vykonává pohyb v prostoru po určených drahách s cílem zabezpečit základní činnosti. Etiketa je před umístěním na stoh potištěna informacemi získanými z IS zakazníka, následně je opatřena tavným lepidlem a řízeným pohybem je umístěna do požadovaných míst stohu. Pracovní cyklus je zahájen startovacím signálem, která ARP obdrží od dopravníkové linky. Signál je generován v okamžiku, kdy toto čidlo rozpozná, že stoh produktu je umístěn v pozici určené pro označování etiketami. ARP je osazen robotickým systémem, který zabezpečuje spolu s PLC jednotkou ARP následující základní činnosti: Odebrání vytištěné etikety z výstupní štěrbiny tiskárny na čelní plochu aplikační hlavy Podržení navedené etikety na aplikační hlavě Nanesení tavného lepidla na etiketu Nalepení etikety na určené místo stohu produktů
Zobrazit detail

Označovací systém EPRIN EZP810_4

Označovací systém EPRIN EZP810_4
Označování palet na otočném dopravníku.   Zařízení EZP810_4 je vybaveno aplikační hlavou s pohybem v lineární ose. Tento sytém je vhodný pro označování palet z boční strany na dopravníkové dráze. V případě požadavku pro označení palety z více stran je možné využít sekce otočného dopravníku (točny). Palety hotových výrobků jsou takto označeny logistickou etiketou dle standardu GS1. Komfortní ovládání a řízení pracovní operace označení palety zajišťuje systém SIEMENS Simatic S7–200 doplněný o displej TD400C. Zařízení EZP810_4 je navíc opatřeno ochranným krytem. Tímto je zamezeno vniknutí prašných částic do tiskové jednotky a rovněž jsou splněny požadavky na bezpečnost provozu zařízení. Jakmile dojde k otevření dvířek ochranného krytu pracovníkem obsluhy, je uzavřen přívod stlačeného vzduchu a odvětrán tlakový systém. Mechanické řešení konstrukce EZP810_4 umožňuje snadné nastavení výšky aplikované etikety podle skutečné výšky dopravníkové dráhy.   Mezi ostatní funkce zařízení EZP810_4 patří: Kontrola nanesení samolepicí etikety na paletovou jednotku Přečtení čárového kódu SSCC po aplikaci etikety Zaevidování čísla SSCC do databáze vyrobených palet (vstupní databáze pro systém Traceability) Označení nekompletních palet (jiný počet výrobků na paletě – poslední paleta ..) Ruční režim tisku etiket   Řešíte označování palet podle standardu GS1? Neváhejte nás kontaktovat.
Zobrazit detail

Označovací systém EPRIN EZP810_8

Označovací systém EPRIN EZP810_8
Ke splnění požadavků zákazníka byla vyvinuta již osmá modifikace zařízení EZP. V aplikaci se jedná o označování surového kaučuku, který mohou výrobní linky balit do tří různých typů přepravních jednotek. Této situaci bylo nutné přizpůsobit pozici etiket podle konkrétní výrobní šarže (svisle/vodorovně, v ose palety/mimo osu nebo v různé výšce od dopravníku).. Náročné požadavky bylo možné splnit pouze díky nestandardnímu řešení a konstruktéři společnosti EPRIN přistoupili k vývoji unikátního zařízení. Prezentace řešení, návrh celku nebo dokumentace jednotlivých dílů probíhaly v 3D CAD systému Solid Works, který společnost úspěšně používá již několik let. Výsledkem práce konstruktérů a techniků naší společnosti je „zařízení šité na míru podle požadavků zákazníka“. Řešíte podobnou situaci? Neváhejte nás kontaktovat.
Zobrazit detail
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu