Eprin
CZ|EN

Aplikační stůl SATO

Aplikační stůl SATO
Pokud v tomto okamžiku myslíte na některou Vaši nevyřešenou aplikaci etiket, neváhejte se na nás obrátit. Toto není jediný zvláštní způsob aplikace, který jsme řešili a realizovali. Naši pracovníci jsou připraveni své zkušenosti přenést i do Vašich provozů.
 

Popis řešení

Naše obchodní oddělení obdrželo velice zajímavou poptávku. Obrátil se na nás, náš dlouholetý zákazník, kterému jsme již před lety zajišťovali strojní aplikaci samolepicích etiket na lahvičky. Tehdy šlo o rutinní zadání. Nyní se také jednalo o aplikaci etiket, ovšem úplně jinak, než jsme kdy dosud vůbec řešili. Zákazník požadoval tisk a aplikaci 2 kusů etiket v jednom okamžiku na skládačku kartonu.
 
Při návrhu řešení jsme museli řešit nejen prostorové možnosti pro umístění takového zařízení, ale také jeho nízkou hlučnost, snadnou ovladatelnost a v neposlední řadě i variabilitu pro různé velikosti etiket a kartonů. Hlavní specifikací však byla skutečnost, že z důvodu nutnosti nenarušení čistého výrobního provozu se označení kartonů musí uskutečňovat mimo tento prostor. Na návrhu řešení se podílelo celé naše konstrukční oddělení a několik našich partnerů ze specifických oblastí.
 
Pro snažší rozhodování zákazník od nás obdržel několik demo prezentací provedení díla a jeho technických parametrů. Dílo již bylo dodáno viz foto. Pro jeho vytvoření jsme nakonec použili stolní model tiskárny SATO CL412e a několik pneumatických komponentů - to celé je integrované do celouzavřené skříně.
 

Přínosy pro zákazníka

  • tisk a aplikace etiket na jednom místě
  • v jednom okamžiku kompletní označení kartonu
  • možnost zpracovávat různé velikosti etiket a kartonů
  • snížení rizika použití chybného tisku
  • kontrola nanesené etikety
  • kontrola vytisknutého čárového kódu
  • práce s vytisknutými daty v čárovém kódu
Umíme svojí práci a rozumíme Vašim potřebám. Více než 30 let zkušeností v oboru automatické identifikace.
Kontaktujte nás
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
South Moravia
This international sales marketing campaign was realized with the financial support of the South Moravian Region through the Project „Centre for International Trade“
Centre trade