Eprin
CZ|EN
Homepage / Solutions / Case studies / Technologies / Automatic labelingEfektivní robotické pracoviště s etiketováním

Efektivní robotické pracoviště s etiketováním

Naše etiketovací robotické pracoviště (ERP) je sestaveno za účelem označení, verifikace a skládání produktů do balících boxu. Řešení SW aplikace je postaveno na míru potřebám zákazníka. 

Označení produktů etiketou zabezpečuje přesný a rychlý aplikátor Collamat, verifikace vytištěných informací a kontrola správnosti produktu je prováděna kamerovým systémem Omron Microscan a skládání produktů do specifických balících boxů je prováděno pomocí bezchybného robota FANUC.

ERP_1
ERP_3
ERP_2

Úkoly pro pracoviště

  • vytištění a nanesení etikety na produkt,
  • verifikaci správné pozice etikety na produktu,
  • verifikaci správnosti přiřazení produktu a etikety,
  • založení správně označených produktů do zásobníku v předvoleném množství,
  • vyřazení nevyhovujících produktů.

Jak zařízení funguje?

Zadání pro výrobu se provádí na ovládacím panelu. Aplikační cyklus se spustí v okamžiku, kdy obsluha založí produkty na dopravník. Součástí řešení je přesný aplikátor etiket Collamat, který je doplněn kolmým pístem pro správné nanášení etiket. Horní a dolní poloha pístu aplikátoru je spolehlivě indikována čidly. Aplikační hlava je vybavena gumovou vrstvou pro dobré nalepení etikety a snadné najíždění etikety v aplikátoru umožňuje přifukovací trubička.

Jakmile je etiketa nanesena a potištěna na produktu je dalším krokem verifikace správnosti údajů na etiketě a kontrola správnosti produktu pomocí kamerového systému Omron Microscan nebo Keyence.

Poslední součástí je robotická paže FANUC se sofistikovaným systémem savek, která přenáší daný produkt do balícího boxu na linku.

We cooperate with significant partners
More than 27 years of experience in auto-ID
We know our job and understand to your needs
BRANCH OFFICE CONTACTS
Brno+420 538 707 200+420 602 158 104
Podnikatelská 2956/6, B3, Brno
Sign up for our newsletter
By signing, you agree to process your personal information for the purpose of sending business communications. You can withdraw your consent at any time. For details, see the Privacy Policy.
Newsletter
YouTube    Facebook    Twitter    LinkedIn