Eprin
CZ|EN
Domovská stránka / Řešení / Případové studie / Odvětví / PotravinářstvíKontrolní kamerový systém v Mlékárnách Hlinsko

Kontrolní kamerový systém v Mlékárnách Hlinsko

Hlinsko
Hotové řešení verifikace
 
 

Popis řešení

 
Tento projekt jsme vypracovali pro mlékárenský průmysl, zejména pro Mlékárny Hlinsko. Jde o velice úspěšnou realizaci aplikace, kde bylo využito kontrolního kamerového systému pro sledování správného vypálení ochranného laku plechovek vycházejících z pece pro slazené mléko Salko a další produkty Mlékarny Hlinsko.
 
Mlékárně Hlinsko vznikaly nepříjemné ztráty způsobené reklamacemi ve chvíli, kdy došlo k uvolnění spáleniny do mléka, a to nejen z tuzemského trhu, ale i ze zemí exportu. Tomuto jevu bylo nutno zamezit a po odzkoušení můžeme říci, že se aplikaci podařilo nasadit perfektně a kompletně.
 
Od konce listopadu 2014 je na první z linek nasazen do ostrého provozu kamerový systém, který tyto chybové stavy plechovek kontroluje a kamera Vision Hawk dává signál na maják obsluze + pro zastavení dopravníku. Obsluha linky má pak za úkol chybové plechovky vyřadit. Zajímá vás více? Nechte se inspirovat, kontaktujte náš EPRIN TEAM pro více informací!
12.1.2015_Hlinsko_4
Podívejte se na krátké video našeho řešení:
Spolupracujeme s významnými partnery
Více než 27 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Kontakt
BrnoPodnikatelská 2956/6, B3, Brno +420 538 707 200
Zaregistrujte se k odběru novinek
Projevením souhlasu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel zasílání obchodních sdělení. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti najdete v Podmínkách ochrany osobních údajů.
Newsletter