Eprin
CZ|EN

RFID řešení má zelenou!

RFID řešení má zelenou!
RFID technologie je na vzestupu. Přesvědčují nás o tom naši zákazníci. Důkazem je, že naše společnost dokončila projekt na Slovensku ve firmě, která se zabývá výrobou skleněného vlákna na vyztužení plastů.
 

Popis řešení

Předmětem dodávky byl automatický aplikátor paletových etiket, aplikátor RFID etiket a záložní ruční pracoviště.
 

Popis procesu

Pracovník distribučního skladu založí vysokozdvižným vozíkem paletu s výrobky na vstupní část dopravníkové dráhy. Paleta je na válečkovém dopravníku přemístěna na otočný modul. Snímač čárového kódu MICROSCAN QX HAWK identifikuje paletu, systém APLICONTROL si vyžádá potřebná data z IS BAAN a pošle je do aplikátorů. Program APLICONTROL řeší označování palet paletovou etiketou dle normy GS1.
Paleta je automatickým aplikátorem označena z čelní strany etiketou A5 a z vrchní strany etiketou A6 RFID .
 
Po té se paleta otočí o 90° a je označena z druhé boční strany druhou etiketou formátu A5. Paleta je přemístěna na výstupní část dopravníkové dráhy, kde projíždí pod RFID bránou , která zkontroluje čitelnost RFID etikety. Pokud celý proces proběhne správně, rozsvítí se světelná signalizace a paleta je připravena pro naložení vysokozdvižným vozíkem. Dopravníková dráha je vybavena ochranným oplocením pro zajištění bezpečnosti provozu.
 
Systém je vybaven záložním ručním pracovištěm pro případ výpadku automatické linky. Toto pracoviště se skládá ze 2 tiskáren ZEBRA (1x tiskárna paletových etiket, 1x tiskárna RFID) a z přenosného terminálu MOTOROLA se zabudovaným scannerem čárového kódu. Mobilním terminálem obsluha identifikuje paletu a na stolních tiskárnách se automaticky vytisknou požadované paletové a RFID etikety.
Spolupracujeme s významnými partnery
Více než 28 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Evrospká unie
Tento projekt INOVATIVNÍ SYSTÉM SLUŽEB PODPORUJÍCÍCH AUTOMATIZACI je spolufinancován Evropskou unií.
Ministerstvo průmyslu a obchodu
Kontakt
BrnoPodnikatelská 2956/6, B3+420 538 707 200
Zaregistrujte se k odběru novinek
Projevením souhlasu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel zasílání obchodních sdělení. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti najdete v Podmínkách ochrany osobních údajů.
Newsletter