Eprin
CZ|EN
Domovská stránka / Řešení / Případové studie / Technologie / Automatické etiketováníEfektivní robotické pracoviště s etiketováním

Efektivní robotické pracoviště s etiketováním

Naše etiketovací robotické pracoviště (ERP) je sestaveno za účelem označení, verifikace a skládání produktů do balících boxu. Řešení SW aplikace je postaveno na míru potřebám zákazníka. 

Označení produktů etiketou zabezpečuje přesný a rychlý aplikátor Collamat, verifikace vytištěných informací a kontrola správnosti produktu je prováděna kamerovým systémem Omron Microscan a skládání produktů do specifických balících boxů je prováděno pomocí bezchybného robota FANUC.

ERP_1
ERP_3
ERP_2

Úkoly pro pracoviště

  • vytištění a nanesení etikety na produkt,
  • verifikaci správné pozice etikety na produktu,
  • verifikaci správnosti přiřazení produktu a etikety,
  • založení správně označených produktů do zásobníku v předvoleném množství,
  • vyřazení nevyhovujících produktů.

Jak zařízení funguje?

Zadání pro výrobu se provádí na ovládacím panelu. Aplikační cyklus se spustí v okamžiku, kdy obsluha založí produkty na dopravník. Součástí řešení je přesný aplikátor etiket Collamat, který je doplněn kolmým pístem pro správné nanášení etiket. Horní a dolní poloha pístu aplikátoru je spolehlivě indikována čidly. Aplikační hlava je vybavena gumovou vrstvou pro dobré nalepení etikety a snadné najíždění etikety v aplikátoru umožňuje přifukovací trubička.

Jakmile je etiketa nanesena a potištěna na produktu je dalším krokem verifikace správnosti údajů na etiketě a kontrola správnosti produktu pomocí kamerového systému Omron Microscan nebo Keyence.

Poslední součástí je robotická paže FANUC se sofistikovaným systémem savek, která přenáší daný produkt do balícího boxu na linku.

Spolupracujeme s významnými partnery
Více než 27 let zkušeností v oboru automatické identifikace
Umíme svoji práci a rozumíme Vašim potřebám
Kontakt
BrnoPodnikatelská 2956/6, B3, Brno +420 538 707 200
Zaregistrujte se k odběru novinek
Projevením souhlasu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel zasílání obchodních sdělení. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti najdete v Podmínkách ochrany osobních údajů.
Newsletter